一路相伴&性好有你

@xhyn0688 خوش می آید 0
  Channel access is restricted in some Telegram apps
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
20.06.2019 20:30
17 May 2020, 21:00 (357 روز پیش)
آمار انتشار #518:
Репост из: 德基 广场
21
1h
36
3h
99
8h
220
24h
313
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 17 May
+36
36
22:00
+1h
+21
21
23:00
+2h
+7
28
Mon, 18 May
+195
231
00:00
+3h
+8
36
01:00
+4h
+8
44
02:00
+5h
+13
57
03:00
+6h
+14
71
04:00
+7h
+11
82
05:00
+8h
+17
99
06:00
+9h
+8
107
07:00
+10h
+7
114
08:00
+11h
+8
122
09:00
+12h
+6
128
10:00
+13h
+6
134
11:00
+14h
+9
143
12:00
+15h
+4
147
13:00
+16h
+4
151
14:00
+17h
+5
156
15:00
+18h
+7
163
16:00
+19h
+11
174
17:00
+20h
+6
180
18:00
+21h
+7
187
19:00
+22h
+13
200
20:00
+23h
+9
209
21:00
+24h
+11
220
22:00
+9
229
23:00
0
229
Tue, 19 May
+87
318
00:00
+2
231
01:00
+7
238
02:00
+3
241
03:00
+2
243
04:00
+2
245
05:00
+3
248
06:00
+4
252
07:00
+5
257
08:00
+4
261
09:00
+2
263
10:00
+3
266
11:00
+4
270
12:00
+2
272
13:00
+6
278
14:00
+1
279
15:00
+7
286
16:00
+2
288
17:00
+4
292
18:00
+8
300
19:00
+7
307
20:00
+3
310
21:00
+3
313
22:00
+4
317
23:00
0
317
Wed, 20 May
+79
397
00:00
+1
318
01:00
+2
320
02:00
+2
322
03:00
+2
324
04:00
+2
326
05:00
+4
330
06:00
+5
335
07:00
+3
338
08:00
+7
345
09:00
+1
346
10:00
+3
349
11:00
+5
354
12:00
+2
356
13:00
+4
360
14:00
+1
361
15:00
+5
366
16:00
+5
371
17:00
+1
372
18:00
+5
377
19:00
+4
381
20:00
+6
387
21:00
+6
393
22:00
+2
395
23:00
+1
396
Thu, 21 May
+67
464
00:00
+1
397
01:00
+4
401
02:00
0
401
03:00
+1
402
04:00
+1
403
05:00
+2
405
06:00
+4
409
07:00
+3
412
08:00
+5
417
09:00
+3
420
10:00
+2
422
11:00
+4
426
12:00
+1
427
13:00
+4
431
14:00
+3
434
15:00
+2
436
16:00
+2
438
17:00
0
438
18:00
+4
442
19:00
+4
446
20:00
+7
453
21:00
+4
457
22:00
+2
459
23:00
+2
461
Fri, 22 May
+55
519
00:00
+3
464
01:00
+3
467
02:00
+2
469
03:00
+4
473
04:00
+3
476
05:00
+1
477
06:00
+2
479
07:00
+2
481
08:00
+1
482
09:00
+2
484
10:00
+1
485
11:00
0
485
12:00
+5
490
13:00
+1
491
14:00
0
491
15:00
+3
494
16:00
0
494
17:00
+2
496
18:00
+5
501
19:00
+2
503
20:00
+7
510
21:00
+4
514
22:00
+1
515
23:00
+2
517
Sat, 23 May
+44
563
00:00
+2
519
01:00
+1
520
02:00
+1
521
03:00
+2
523
04:00
+2
525
05:00
+2
527
06:00
+4
531
07:00
0
531
08:00
+1
532
09:00
+2
534
10:00
+2
536
11:00
+2
538
12:00
+2
540
13:00
0
540
14:00
+1
541
15:00
+3
544
16:00
+1
545
17:00
+2
547
18:00
+3
550
19:00
+1
551
20:00
+3
554
21:00
+4
558
22:00
+4
562
23:00
+1
563
Sun, 24 May
+36
599
00:00
0
563
01:00
0
563
02:00
+1
564
03:00
+2
566
04:00
+2
568
05:00
+1
569
06:00
+1
570
07:00
+2
572
08:00
+3
575
09:00
+2
577
10:00
+3
580
11:00
+3
583
12:00
+1
584
13:00
+1
585
14:00
+1
586
15:00
+1
587
16:00
+1
588
17:00
+1
589
18:00
+1
590
19:00
0
590
20:00
+4
594
21:00
+2
596
22:00
+2
598
23:00
0
598
Mon, 25 May
+39
638
00:00
+1
599
01:00
+1
600
02:00
+1
601
03:00
+1
602
04:00
+1
603
05:00
+1
604
06:00
+2
606
07:00
+2
608
08:00
+2
610
09:00
+1
611
10:00
+1
612
11:00
+2
614
12:00
+2
616
13:00
0
616
14:00
+2
618
15:00
+1
619
16:00
+3
622
17:00
+3
625
18:00
+2
627
19:00
+1
628
20:00
+5
633
21:00
+1
634
22:00
+3
637
23:00
+1
638
Tue, 26 May
+99
737
00:00
0
638
01:00
+2
640
02:00
0
640
03:00
+2
642
04:00
+31
673
05:00
+5
678
06:00
+5
683
07:00
+3
686
08:00
+6
692
09:00
+2
694
10:00
+4
698
11:00
+4
702
12:00
0
702
13:00
+5
707
14:00
+2
709
15:00
+1
710
16:00
+4
714
17:00
0
714
18:00
+5
719
19:00
+5
724
20:00
+4
728
21:00
+2
730
22:00
+5
735
23:00
+2
737
Wed, 27 May
+36
773
00:00
0
737
01:00
0
737
02:00
+2
739
03:00
+1
740
04:00
+1
741
05:00
+2
743
06:00
0
743
07:00
0
743
08:00
+2
745
09:00
0
745
10:00
+1
746
11:00
+2
748
12:00
+2
750
13:00
0
750
14:00
+3
753
15:00
+1
754
16:00
+2
756
17:00
0
756
18:00
+7
763
19:00
+1
764
20:00
+3
767
21:00
+3
770
22:00
+2
772
23:00
0
772
Thu, 28 May
+33
806
00:00
+1
773
01:00
+3
776
02:00
+2
778
03:00
+4
782
04:00
0
782
05:00
+1
783
06:00
+1
784
07:00
0
784
08:00
+2
786
09:00
+2
788
10:00
+2
790
11:00
0
790
12:00
+1
791
13:00
0
791
14:00
+1
792
15:00
0
792
16:00
+1
793
17:00
+3
796
18:00
+3
799
19:00
+3
802
20:00
+1
803
21:00
0
803
22:00
+2
805
23:00
+1
806
Fri, 29 May
+38
844
00:00
0
806
01:00
0
806
02:00
+2
808
03:00
0
808
04:00
+2
810
05:00
0
810
06:00
+3
813
07:00
+4
817
08:00
+1
818
09:00
0
818
10:00
+2
820
11:00
+1
821
12:00
+3
824
13:00
+3
827
14:00
0
827
15:00
+1
828
16:00
0
828
17:00
+2
830
18:00
+4
834
19:00
+3
837
20:00
+1
838
21:00
+2
840
22:00
+3
843
23:00
+1
844
Sat, 30 May
+26
870
00:00
0
844
01:00
+1
845
02:00
+1
846
03:00
+2
848
04:00
+1
849
05:00
+1
850
06:00
0
850
07:00
0
850
08:00
0
850
09:00
+2
852
10:00
+1
853
11:00
+1
854
12:00
+4
858
13:00
0
858
14:00
0
858
15:00
+3
861
16:00
+2
863
17:00
0
863
18:00
+1
864
19:00
+2
866
20:00
+2
868
21:00
+2
870
22:00
0
870
23:00
0
870
Sun, 31 May
+23
893
00:00
0
870
01:00
0
870
02:00
0
870
03:00
+2
872
04:00
+1
873
05:00
+2
875
06:00
+3
878
07:00
+1
879
08:00
0
879
09:00
+1
880
10:00
+1
881
11:00
0
881
12:00
+1
882
13:00
0
882
14:00
0
882
15:00
0
882
16:00
+1
883
17:00
+2
885
18:00
+1
886
19:00
+1
887
20:00
+3
890
21:00
+1
891
22:00
+1
892
23:00
+1
893
Mon, 1 Jun
+25
918
00:00
0
893
01:00
0
893
02:00
0
893
03:00
+1
894
04:00
+1
895
05:00
+2
897
06:00
+2
899
07:00
+1
900
08:00
+2
902
09:00
+2
904
10:00
+1
905
11:00
+1
906
12:00
+3
909
13:00
0
909
14:00
+1
910
15:00
+1
911
16:00
+1
912
17:00
+1
913
18:00
+1
914
19:00
0
914
20:00
+1
915
21:00
+1
916
22:00
+1
917
23:00
+1
918
Tue, 2 Jun
+23
941
00:00
0
918
01:00
0
918
02:00
+1
919
03:00
0
919
04:00
+2
921
05:00
+1
922
06:00
+1
923
07:00
+1
924
08:00
+2
926
09:00
+1
927
10:00
0
927
11:00
0
927
12:00
+2
929
13:00
0
929
14:00
+2
931
15:00
+1
932
16:00
+1
933
17:00
+1
934
18:00
+2
936
19:00
+3
939
20:00
0
939
21:00
+2
941
22:00
0
941
23:00
0
941
Wed, 3 Jun
+20
961
00:00
0
941
01:00
0
941
02:00
+1
942
03:00
0
942
04:00
0
942
05:00
+2
944
06:00
+3
947
07:00
0
947
08:00
0
947
09:00
0
947
10:00
+1
948
11:00
+2
950
12:00
+1
951
13:00
+1
952
14:00
0
952
15:00
0
952
16:00
+2
954
17:00
+1
955
18:00
+1
956
19:00
+2
958
20:00
0
958
21:00
+2
960
22:00
+1
961
23:00
0
961
Thu, 4 Jun
+24
985
00:00
0
961
01:00
0
961
02:00
+1
962
03:00
0
962
04:00
0
962
05:00
0
962
06:00
+1
963
07:00
0
963
08:00
+1
964
09:00
+1
965
10:00
+1
966
11:00
+3
969
12:00
+3
972
13:00
0
972
14:00
0
972
15:00
0
972
16:00
+2
974
17:00
+1
975
18:00
+2
977
19:00
+3
980
20:00
+2
982
21:00
+1
983
22:00
+1
984
23:00
+1
985
Fri, 5 Jun
+30
1015
00:00
0
985
01:00
+1
986
02:00
0
986
03:00
+2
988
04:00
+2
990
05:00
0
990
06:00
+2
992
07:00
+1
993
08:00
+1
994
09:00
+2
996
10:00
+4
1000
11:00
+1
1001
12:00
+1
1002
13:00
0
1002
14:00
+2
1004
15:00
0
1004
16:00
+1
1005
17:00
+1
1006
18:00
+2
1008
19:00
+1
1009
20:00
+2
1011
21:00
0
1011
22:00
+2
1013
23:00
+2
1015
Sat, 6 Jun
+21
1036
00:00
0
1015
01:00
0
1015
02:00
0
1015
03:00
+1
1016
04:00
+1
1017
05:00
+1
1018
06:00
0
1018
07:00
+2
1020
08:00
+3
1023
09:00
0
1023
10:00
+2
1025
11:00
+1
1026
12:00
0
1026
13:00
+1
1027
14:00
0
1027
15:00
+2
1029
16:00
+2
1031
17:00
+1
1032
18:00
+1
1033
19:00
+1
1034
20:00
0
1034
21:00
0
1034
22:00
0
1034
Sun, 7 Jun
+26
1062
00:00
+2
1036
01:00
0
1036
02:00
0
1036
03:00
+1
1037
04:00
0
1037
05:00
0
1037
06:00
0
1037
07:00
0
1037
08:00
+1
1038
09:00
+2
1040
10:00
+2
1042
11:00
+2
1044
12:00
+2
1046
13:00
+1
1047
14:00
0
1047
15:00
+2
1049
16:00
0
1049
17:00
+2
1051
18:00
+3
1054
19:00
+2
1056
20:00
+4
1060
21:00
+1
1061
22:00
0
1061
23:00
0
1061
Mon, 8 Jun
+17
1079
00:00
+1
1062
01:00
0
1062
02:00
0
1062
03:00
+2
1064
04:00
+2
1066
05:00
+1
1067
06:00
0
1067
07:00
0
1067
08:00
0
1067
09:00
+1
1068
10:00
0
1068
11:00
0
1068
12:00
0
1068
13:00
0
1068
14:00
0
1068
15:00
+3
1071
16:00
0
1071
17:00
+1
1072
18:00
0
1072
19:00
+2
1074
20:00
+1
1075
21:00
+2
1077
22:00
+1
1078
23:00
0
1078
Tue, 9 Jun
+22
1101
00:00
+1
1079
01:00
+2
1081
02:00
0
1081
03:00
0
1081
04:00
0
1081
05:00
+1
1082
06:00
+1
1083
07:00
+1
1084
08:00
0
1084
09:00
+1
1085
10:00
+1
1086
11:00
0
1086
12:00
+2
1088
13:00
+1
1089
14:00
+1
1090
15:00
0
1090
16:00
+2
1092
17:00
+3
1095
18:00
+2
1097
19:00
0
1097
20:00
+1
1098
21:00
+1
1099
22:00
+1
1100
23:00
0
1100
Wed, 10 Jun
+26
1127
00:00
+1
1101
01:00
+1
1102
02:00
+1
1103
03:00
+4
1107
04:00
+1
1108
05:00
+1
1109
06:00
0
1109
07:00
0
1109
08:00
+2
1111
09:00
0
1111
10:00
+3
1114
11:00
+2
1116
12:00
+1
1117
13:00
0
1117
14:00
0
1117
15:00
+1
1118
16:00
+1
1119
17:00
+2
1121
18:00
0
1121
19:00
+3
1124
20:00
+1
1125
21:00
+2
1127
22:00
0
1127
23:00
0
1127
Thu, 11 Jun
+16
1143
00:00
0
1127
01:00
+1
1128
02:00
0
1128
03:00
0
1128
04:00
0
1128
05:00
0
1128
06:00
+1
1129
07:00
+1
1130
08:00
0
1130
09:00
+1
1131
10:00
0
1131
11:00
0
1131
12:00
0
1131
13:00
0
1131
14:00
0
1131
15:00
+1
1132
16:00
+1
1133
17:00
+1
1134
18:00
+2
1136
19:00
+2
1138
20:00
0
1138
21:00
+3
1141
22:00
+1
1142
23:00
+1
1143
Fri, 12 Jun
+23
1166
00:00
0
1143
01:00
+1
1144
02:00
+3
1147
03:00
0
1147
04:00
+1
1148
05:00
+2
1150
06:00
0
1150
07:00
+1
1151
08:00
+5
1156
09:00
+1
1157
10:00
+1
1158
11:00
0
1158
12:00
0
1158
13:00
+1
1159
14:00
0
1159
15:00
+1
1160
16:00
0
1160
17:00
0
1160
18:00
+1
1161
19:00
+1
1162
20:00
+2
1164
21:00
+2
1166
22:00
0
1166
23:00
0
1166
Sat, 13 Jun
+18
1184
00:00
0
1166
01:00
0
1166
02:00
0
1166
04:00
+3
1169
05:00
0
1169
06:00
+1
1170
07:00
+1
1171
08:00
+1
1172
09:00
0
1172
10:00
+3
1175
11:00
0
1175
12:00
0
1175
13:00
0
1175
14:00
0
1175
15:00
+1
1176
16:00
+2
1178
17:00
0
1178
18:00
+1
1179
19:00
+1
1180
20:00
0
1180
21:00
+1
1181
22:00
+1
1182
23:00
+2
1184
Sun, 14 Jun
+19
1203
00:00
0
1184
01:00
0
1184
02:00
0
1184
03:00
+1
1185
04:00
0
1185
05:00
+4
1189
06:00
+1
1190
07:00
0
1190
08:00
0
1190
09:00
+1
1191
10:00
+1
1192
11:00
0
1192
12:00
0
1192
13:00
+1
1193
14:00
0
1193
15:00
0
1193
16:00
0
1193
17:00
+1
1194
18:00
+1
1195
19:00
+1
1196
20:00
0
1196
21:00
+2
1198
22:00
+2
1200
23:00
+3
1203
Mon, 15 Jun
+21
1224
00:00
0
1203
01:00
+1
1204
02:00
+1
1205
03:00
+1
1206
04:00
+1
1207
05:00
0
1207
06:00
+1
1208
07:00
+2
1210
08:00
+2
1212
09:00
+1
1213
10:00
+1
1214
11:00
0
1214
12:00
+1
1215
13:00
0
1215
14:00
+1
1216
15:00
+1
1217
16:00
0
1217
17:00
+1
1218
18:00
0
1218
19:00
+2
1220
20:00
+2
1222
21:00
0
1222
22:00
0
1222
23:00
+2
1224
Tue, 16 Jun
+20
1244
00:00
0
1224
01:00
+2
1226
02:00
0
1226
03:00
0
1226
04:00
0
1226
05:00
0
1226
06:00
0
1226
07:00
0
1226
08:00
0
1226
09:00
+2
1228
10:00
+1
1229
11:00
+2
1231
12:00
+2
1233
13:00
0
1233
14:00
0
1233
15:00
+1
1234
16:00
+2
1236
17:00
+1
1237
18:00
0
1237
19:00
+2
1239
20:00
+4
1243
Wed, 17 Jun
+15
1259
00:00
+1
1244
Thu, 18 Jun
+17
1276
00:00
+15
1259
Fri, 19 Jun
+20
1296
00:00
+17
1276
Sat, 20 Jun
+17
1313
00:00
+20
1296
Sun, 21 Jun
+24
1337
00:00
+17
1313
Mon, 22 Jun
+19
1356
00:00
+24
1337
Tue, 23 Jun
+16
1372
00:00
+19
1356
Wed, 24 Jun
+18
1390
00:00
+16
1372
Thu, 25 Jun
+14
1404
00:00
+18
1390
Fri, 26 Jun
+20
1424
00:00
+14
1404
Sat, 27 Jun
+23
1447
00:00
+20
1424
Sun, 28 Jun
+17
1464
00:00
+23
1447
Mon, 29 Jun
+17
1481
00:00
+17
1464
Tue, 30 Jun
+26
1507
00:00
+17
1481
Wed, 1 Jul
+22
1529
00:00
+26
1507
Thu, 2 Jul
+20
1549
00:00
+22
1529
Fri, 3 Jul
+21
1570
00:00
+20
1549
Sat, 4 Jul
+20
1590
00:00
+21
1570
Sun, 5 Jul
+21
1611
00:00
+20
1590
Mon, 6 Jul
+16
1627
00:00
+21
1611
Tue, 7 Jul
+23
1650
00:00
+16
1627
Wed, 8 Jul
+14
1664
00:00
+23
1650
Thu, 9 Jul
+12
1676
00:00
+14
1664
Fri, 10 Jul
+14
1690
00:00
+12
1676
Sat, 11 Jul
+21
1711
00:00
+14
1690
Sun, 12 Jul
+19
1730
00:00
+21
1711
Mon, 13 Jul
+20
1750
00:00
+19
1730
Tue, 14 Jul
+19
1769
00:00