家長搵學校

@wtfschool خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

幫子女揀學校嘅升學指南
歡迎手足報料
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
29.12.2019 12:58
9 Feb 2020, 09:28 (719 روز پیش)
آمار انتشار #110:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 9 Feb
+1842
1842
Mon, 10 Feb
0
1842
Tue, 11 Feb
0
1842
Wed, 12 Feb
0
1842
Thu, 13 Feb
0
1842
Fri, 14 Feb
0
1842
Sat, 15 Feb
0
1842
Sun, 16 Feb
0
1842
Mon, 17 Feb
0
1842
Tue, 18 Feb
0
1842
Wed, 19 Feb
0
1842
Thu, 20 Feb
0
1842
Fri, 21 Feb
0
1842
Sat, 22 Feb
0
1842
Sun, 23 Feb
0
1842
Mon, 24 Feb
0
1842
Tue, 25 Feb
0
1842
Wed, 26 Feb
0
1842
Thu, 27 Feb
0
1842
Fri, 28 Feb
0
1842
Sat, 29 Feb
0
1842
Sun, 1 Mar
0
1842
Mon, 2 Mar
0
1842
Tue, 3 Mar
0
1842
Wed, 4 Mar
0
1842
Thu, 5 Mar
0
1842
Fri, 6 Mar
0
1842
Sat, 7 Mar
0
1842
Sun, 8 Mar
0
1842
Mon, 9 Mar
0
1842
Tue, 10 Mar
0
1842
Wed, 11 Mar
0
1842
Thu, 12 Mar
0
1842
Fri, 13 Mar
0
1842
Sat, 14 Mar
0
1842
Sun, 15 Mar
0
1842
Mon, 16 Mar
0
1842
Tue, 17 Mar
0
1842
Wed, 18 Mar
0
1842
Thu, 19 Mar
0
1842
Fri, 20 Mar
0
1842
Sat, 21 Mar
0
1842
Sun, 22 Mar
0
1842
Mon, 23 Mar
0
1842
Tue, 24 Mar
0
1842
Wed, 25 Mar
0
1842
Thu, 26 Mar
0
1842
Fri, 27 Mar
0
1842
Sat, 28 Mar
0
1842
Sun, 29 Mar
0
1842
Mon, 30 Mar
+2
1844
11:28
1842
12:28
0
1842
13:28
0
1842
14:28
0
1842
15:28
0
1842
16:28
0
1842
17:28
0
1842
18:28
0
1842
19:28
+1
1843
20:28
0
1843
21:28
0
1843
22:28
+1
1844
23:28
0
1844
Tue, 31 Mar
+3
1847
00:28
0
1844
01:28
0
1844
02:28
0
1844
03:28
0
1844
04:28
0
1844
05:28
0
1844
06:28
0
1844
07:28
+1
1845
08:28
+1
1846
09:28
0
1846
10:28
0
1846
11:28
0
1846
12:28
0
1846
13:28
0
1846
14:28
0
1846
15:28
0
1846
16:28
0
1846
17:28
0
1846
18:28
0
1846
19:28
0
1846
20:28
0
1846
21:28
+1
1847
22:28
0
1847
23:28
0
1847
Wed, 1 Apr
+5
1852
00:28
0
1847
01:28
0
1847
02:28
0
1847
03:28
0
1847
04:28
0
1847
05:28
0
1847
06:28
0
1847
07:28
0
1847
08:28
0
1847
09:28
0
1847
10:28
0
1847
11:28
+1
1848
12:28
0
1848
13:28
0
1848
14:28
0
1848
15:28
+1
1849
16:28
0
1849
17:28
+1
1850
18:28
0
1850
19:28
+1
1851
20:28
0
1851
21:28
0
1851
22:28
+1
1852
23:28
0
1852
Thu, 2 Apr
+4
1856
00:28
0
1852
01:28
0
1852
02:28
0
1852
03:28
0
1852
04:28
0
1852
05:28
0
1852
06:28
0
1852
07:28
+1
1853
08:28
0
1853
09:28
0
1853
10:28
0
1853
11:28
+1
1854
12:28
0
1854
13:28
0
1854
14:28
+1
1855
15:28
0
1855
16:28
0
1855
17:28
0
1855
18:28
0
1855
19:28
+1
1856
20:28
0
1856
21:28
0
1856
22:28
0
1856
23:28
0
1856
Fri, 3 Apr
+2
1858
00:28
0
1856
01:28
+1
1857
02:28
0
1857
03:28
0
1857
04:28
0
1857
05:28
0
1857
06:28
0
1857
07:28
0
1857
08:28
0
1857
09:28
0
1857
10:28
0
1857
11:28
0
1857
12:28
0
1857
13:28
0
1857
14:28
0
1857
15:28
0
1857
16:28
0
1857
17:28
0
1857
18:28
+1
1858
19:28
0
1858
20:28
0
1858
21:28
0
1858
22:28
0
1858
23:28
0
1858
Sat, 4 Apr
+1
1859
00:28
0
1858
01:28
0
1858
02:28
0
1858
03:28
0
1858
04:28
0
1858
05:28
0
1858
06:28
0
1858
07:28
0
1858
08:28
0
1858
09:28
0
1858
10:28
+1
1859
11:28
0
1859
12:28
0
1859
13:28
0
1859
14:28
0
1859
15:28
0
1859
16:28
0
1859
17:28
0
1859
18:28
0
1859
19:28
0
1859
20:28
0
1859
21:28
0
1859
22:28
0
1859
23:28
0
1859
Sun, 5 Apr
+2
1861
00:28
0
1859
01:28
0
1859
02:28
0
1859
03:28
0
1859
04:28
0
1859
05:28
0
1859
06:28
0
1859
07:28
0
1859
08:28
0
1859
09:28
0
1859
10:28
0
1859
11:28
0
1859
12:28
0
1859
13:28
0
1859
14:28
0
1859
15:28
0
1859
16:28
0
1859
17:28
+1
1860
18:28
0
1860
19:28
+1
1861
20:28
0
1861
21:28
0
1861
22:28
0
1861
23:28
0
1861
Mon, 6 Apr
+3
1864
00:28
0
1861
01:28
+1
1862
02:28
0
1862
03:28
0
1862
04:28
0
1862
05:28
0
1862
06:28
0
1862
07:28
0
1862
08:28
0
1862
09:28
0
1862
10:28
0
1862
11:28
+1
1863
12:28
0
1863
13:28
+1
1864
14:28
0
1864
15:28
0
1864
16:28
0
1864
17:28
0
1864
18:28
0
1864
19:28
0
1864
20:28
0
1864
21:28
0
1864
22:28
0
1864
23:28
0
1864
Tue, 7 Apr
+3
1867
00:28
0
1864
01:28
0
1864
02:28
0
1864
03:28
0
1864
04:28
0
1864
05:28
0
1864
06:28
0
1864
07:28
0
1864
08:28
0
1864
09:28
0
1864
10:28
0
1864
11:28
0
1864
12:28
0
1864
13:28
+1
1865
14:28
0
1865
15:28
0
1865
16:28
0
1865
17:28
0
1865
18:28
0
1865
19:28
+1
1866
20:28
+1
1867
21:28
0
1867
22:28
0
1867
23:28
0
1867
Wed, 8 Apr
+1
1868
00:28
0
1867
01:28
0
1867
02:28
0
1867
03:28
0
1867
04:28
0
1867
05:28
0
1867
06:28
0
1867
07:28
0
1867
08:28
0
1867
09:28
0
1867
10:28
0
1867
11:28
0
1867
12:28
0
1867
13:28
0
1867
14:28
0
1867
15:28
0
1867
16:28
0
1867
17:28
0
1867
18:28
0
1867
19:28
0
1867
20:28
+1
1868
21:28
0
1868
22:28
0
1868
23:28
0
1868
Thu, 9 Apr
+1
1869
00:28
0
1868
01:28
0
1868
02:28
0
1868
03:28
0
1868
04:28
0
1868
05:28
0
1868
06:28
0
1868
07:28
0
1868
08:28
0
1868
09:28
0
1868
10:28
0
1868
11:28
0
1868
12:28
0
1868
13:28
0
1868
14:28
0
1868
15:28
+1
1869
16:28
0
1869
17:28
0
1869
18:28
0
1869
19:28
0
1869
20:28
0
1869
21:28
0
1869
22:28
0
1869
23:28
0
1869
Fri, 10 Apr
+1
1870
00:28
0
1869
01:28
0
1869
02:28
0
1869
03:28
0
1869
04:28
0
1869
05:28
0
1869
06:28
0
1869
07:28
0
1869
08:28
0
1869
09:28
0
1869
10:28
0
1869
11:28
0
1869
12:28
0
1869
13:28
0
1869
14:28
0
1869
15:28
0
1869
16:28
0
1869
17:28
0
1869
18:28
0
1869
19:28
0
1869
20:28
+1
1870
21:28
0
1870
22:28
0
1870
23:28
0
1870
Sat, 11 Apr
0
1870
00:28
0
1870
01:28
0
1870
02:28
0
1870
03:28
0
1870
04:28
0
1870
05:28
0
1870
06:28
0
1870
07:28
0
1870
08:28
0
1870
09:28
0
1870
10:28
0
1870
11:28
0
1870
12:28
0
1870
13:28
0
1870
14:28
0
1870
15:28
0
1870
16:28
0
1870
17:28
0
1870
18:28
0
1870
19:28
0
1870
20:28
0
1870
21:28
0
1870
22:28
0
1870
23:28
0
1870
Sun, 12 Apr
+4
1874
00:28
0
1870
01:28
0
1870
02:28
0
1870
03:28
0
1870
04:28
0
1870
05:28
0
1870
06:28
0
1870
07:28
0
1870
08:28
+1
1871
09:28
0
1871
10:28
0
1871
11:28
0
1871
12:28
0
1871
13:28
0
1871
14:28
0
1871
15:28
+1
1872
16:28
0
1872
17:28
0
1872
18:28
+1
1873
19:28
0
1873
20:28
+1
1874
21:28
0
1874
22:28
0
1874
23:28
0
1874
Mon, 13 Apr
+1
1875
00:28
0
1874
01:28
0
1874
02:28
0
1874
03:28
0
1874
04:28
0
1874
05:28
0
1874
06:28
+1
1875
07:28
0
1875
08:28
0
1875
09:28
0
1875
10:28
0
1875
11:28
0
1875
12:28
0
1875
13:28
0
1875
14:28
0
1875
15:28
0
1875
16:28
0
1875
17:28
0
1875
18:28
0
1875
19:28
0
1875
20:28
0
1875
21:28
0
1875
22:28
0
1875
23:28
0
1875
Tue, 14 Apr
+5
1880
00:28
0
1875
01:28
0
1875
02:28
0
1875
03:28
0
1875
04:28
0
1875
05:28
0
1875
06:28
0
1875
07:28
0
1875
08:28
0
1875
09:28
+1
1876
10:28
0
1876
11:28
0
1876
12:28
0
1876
13:28
0
1876
14:28
0
1876
15:28
+1
1877
16:28
+1
1878
17:28
+1
1879
18:28
0
1879
19:28
+1
1880
20:28
0
1880
21:28
0
1880
22:28
0
1880
23:28
0
1880
Wed, 15 Apr
0
1880
00:28
0
1880
01:28
0
1880
02:28
0
1880
03:28
0
1880
04:28
0
1880
05:28
0
1880
06:28
0
1880
07:28
0
1880
08:28
0
1880
09:28
0
1880
10:28
0
1880
11:28
0
1880
12:28
0
1880
13:28
0
1880
14:28
0
1880
15:28
0
1880
16:28
0
1880
17:28
0
1880
18:28
0
1880
19:28
0
1880
20:28
0
1880
21:28
0
1880
22:28
0
1880
23:28
0
1880
Thu, 16 Apr
+1
1881
00:28
0
1880
01:28
0
1880
02:28
0
1880
03:28
0
1880
04:28
0
1880
05:28
0
1880
06:28
0
1880
07:28
0
1880
08:28
0
1880
09:28
0
1880
10:28
0
1880
11:28
0
1880
12:28
0
1880
13:28
0
1880
14:28
0
1880
15:28
0
1880
16:28
0
1880
17:28
0
1880
18:28
0
1880
19:28
0
1880
20:28
+1
1881
21:28
0
1881
22:28
0
1881
23:28
0
1881
Fri, 17 Apr
0
1881
00:28
0
1881
01:28
0
1881
02:28
0
1881
03:28
0
1881
04:28
0
1881
05:28
0
1881
06:28
0
1881
07:28
0
1881
08:28
0
1881
09:28
0
1881
10:28
0
1881
11:28
0
1881
12:28
0
1881
13:28
0
1881
14:28
0
1881
15:28
0
1881
16:28
0
1881
17:28
0
1881
18:28
0
1881
19:28
0
1881
20:28
0
1881
21:28
0
1881
22:28
0
1881
Sat, 18 Apr
0
1881
03:28
0
1881
04:28
0
1881
05:28
0
1881
06:28
0
1881
07:28
0
1881
08:28
0
1881
09:28
0
1881
10:28
0
1881
11:28
0
1881
12:28
0
1881
13:28
0
1881
14:28
0
1881
15:28
0
1881
16:28
0
1881
17:28
0
1881
18:28
0
1881
19:28
0
1881
20:28
0
1881
21:28
0
1881
22:28
0
1881
23:28
0
1881
Sun, 19 Apr
+2
1883
00:28
0
1881
01:28
0
1881
02:28
0
1881
03:28
0
1881
04:28
0
1881
05:28
+1
1882
06:28
0
1882
07:28
0
1882
08:28
0
1882
09:28
0
1882
10:28
0
1882
11:28
0
1882
12:28
0
1882
13:28
0
1882
14:28
0
1882
15:28
0
1882
16:28
0
1882
17:28
+1
1883
18:28
0
1883
19:28
0
1883
20:28
0
1883
21:28
0
1883
22:28
0
1883
23:28
0
1883
Mon, 20 Apr
+1
1884
00:28
0
1883
01:28
0
1883
02:28
0
1883
03:28
0
1883
04:28
0
1883
05:28
0
1883
06:28
0
1883
07:28
0
1883
08:28
0
1883
09:28
0
1883
10:28
+1
1884
11:28
0
1884
12:28
0
1884
13:28
0
1884
14:28
0
1884
15:28
0
1884
16:28
0
1884
17:28
0
1884
18:28
0
1884
19:28
0
1884
20:28
0
1884
21:28
0
1884
22:28
0
1884
23:28
0
1884
Tue, 21 Apr
+1
1885
00:28
0
1884
02:28
0
1884
03:28
0
1884
04:28
0
1884
05:28
0
1884
06:28
0
1884
07:28
0
1884
08:28
0
1884
09:28
0
1884
10:28
0
1884
11:28
0
1884
12:28
0
1884
13:28
0
1884
14:28
0
1884
15:28
0
1884
16:28
0
1884
17:28
0
1884
18:28
0
1884
19:28
0
1884
20:28
0
1884
21:28
0
1884
22:28
+1
1885
23:28
0
1885
Wed, 22 Apr
+2
1887
00:28
0
1885
01:28
0
1885
02:28
0
1885
03:28
0
1885
04:28
0
1885
05:28
0
1885
06:28
0
1885
07:28
0
1885
08:28
0
1885
09:28
0
1885
10:28
0
1885
11:28
0
1885
12:28
0
1885
13:28
0
1885
14:28
0
1885
15:28
0
1885
16:28
+1
1886
17:28
0
1886
18:28
0
1886
19:28
0
1886
20:28
0
1886
21:28
+1
1887
22:28
0
1887
23:28
0
1887
Thu, 23 Apr
+1
1888
00:28
0
1887
01:28
0
1887
02:28
0
1887
03:28
0
1887
04:28
0
1887
05:28
0
1887
06:28
0
1887
07:28
0
1887
08:28
0
1887
09:28
0
1887
10:28
0
1887
11:28
0
1887
12:28
0
1887
13:28
0
1887
14:28
0
1887
15:28
0
1887
16:28
0
1887
17:28
0
1887
18:28
+1
1888
19:28
0
1888
20:28
0
1888
21:28
0
1888
22:28
0
1888
23:28
0
1888
Fri, 24 Apr
+1
1889
00:28
0
1888
01:28
0
1888
02:28
0
1888
03:28
0
1888
04:28
0
1888
05:28
0
1888
06:28
0
1888
07:28
0
1888
08:28
+1
1889
09:28
0
1889
10:28
0
1889
11:28
0
1889
12:28
0
1889
13:28
0
1889
14:28
0
1889
15:28
0
1889
16:28
0
1889
17:28
0
1889
18:28
0
1889
19:28
0
1889
20:28
0
1889
21:28
0
1889
22:28
0
1889
23:28
0
1889
Sat, 25 Apr
+3
1892
00:28
0
1889
01:28
0
1889
02:28
0
1889
03:28
0
1889
04:28
0
1889
05:28
0
1889
06:28
0
1889
07:28
+1
1890
08:28
0
1890
09:28
+1
1891
10:28
+1
1892
11:28
0
1892
12:28
0
1892
13:28
0
1892
14:28
0
1892
15:28
0
1892
16:28
0
1892
17:28
0
1892
18:28
0
1892
19:28
0
1892
20:28
0
1892
21:28
0
1892
22:28
0
1892
23:28
0
1892
Sun, 26 Apr
+2
1894
00:28
0
1892
01:28
0
1892
02:28
0
1892
03:28
0
1892
04:28
0
1892
05:28
0
1892
06:28
0
1892
07:28
0
1892
08:28
0
1892
09:28
+1
1893
10:28
0
1893
11:28
0
1893
12:28
0
1893
13:28
0
1893
14:28
0
1893
15:28
0
1893
16:28
0
1893
17:28
0
1893
18:28
0
1893
19:28
0
1893
20:28
0
1893
21:28
0
1893
22:28
+1
1894
23:28
0
1894
Mon, 27 Apr
+3
1897
00:28
0
1894
01:28
0
1894
02:28
0
1894
03:28
0
1894
04:28
0
1894
05:28
0
1894
06:28
0
1894
07:28
0
1894
08:28
0
1894
09:28
0
1894
10:28
0
1894
11:28
0
1894
12:28
0
1894
13:28
0
1894
14:28
0
1894
15:28
0
1894
16:28
0
1894
17:28
0
1894
18:28
+2
1896
19:28
0
1896
20:28
0
1896
21:28
+1
1897
22:28
0
1897
23:28
0
1897
Tue, 28 Apr
0
1897
00:28
0
1897
01:28
0
1897
02:28
0
1897
03:28
0
1897
04:28
0
1897
05:28
0
1897
06:28
0
1897
07:28
0
1897
08:28
0
1897
09:28
0
1897
10:28
0
1897
11:28
0
1897
12:28
0
1897
13:28
0
1897
14:28
0
1897
15:28
0
1897
16:28
0
1897
17:28
0
1897
18:28
0
1897
19:28
0
1897
20:28
0
1897
21:28
0
1897
22:28
0
1897
23:28
0
1897
Wed, 29 Apr
0
1897
00:28
0
1897
01:28
0
1897
02:28
0
1897
03:28
0
1897
04:28
0
1897
05:28
0
1897
06:28
0
1897
07:28
0
1897
08:28
0
1897
09:28
0
1897
10:28
0
1897
11:28
0
1897
12:28
0
1897
13:28
0
1897
14:28
0
1897
15:28
0
1897
16:28
0
1897
17:28
0
1897
18:28
0
1897
19:28
0
1897
20:28
0
1897
21:28
0
1897
22:28
0
1897
23:28
0
1897
Thu, 30 Apr
+4
1901
00:28
0
1897
01:28
0
1897
02:28
0
1897
03:28
0
1897
04:28
0
1897
05:28
0
1897
06:28
0
1897
07:28
0
1897
08:28
0
1897
09:28
0
1897
10:28
0
1897
11:28
0
1897
12:28
+1
1898
13:28
0
1898
14:28
0
1898
15:28