家長搵學校

@wtfschool خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

幫子女揀學校嘅升學指南
歡迎手足報料
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
29.12.2019 12:58
5 Jan 2020, 06:49 (748 روز پیش)
آمار انتشار #106:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 5 Jan
+2817
2817
Mon, 6 Jan
0
2817
Tue, 7 Jan
0
2817
Wed, 8 Jan
0
2817
Thu, 9 Jan
0
2817
Fri, 10 Jan
0
2817
Sat, 11 Jan
0
2817
Sun, 12 Jan
0
2817
Mon, 13 Jan
0
2817
Tue, 14 Jan
0
2817
Wed, 15 Jan
0
2817
Thu, 16 Jan
0
2817
Fri, 17 Jan
0
2817
Sat, 18 Jan
0
2817
Sun, 19 Jan
0
2817
Mon, 20 Jan
0
2817
Tue, 21 Jan
0
2817
Wed, 22 Jan
0
2817
Thu, 23 Jan
0
2817
Fri, 24 Jan
0
2817
Sat, 25 Jan
0
2817
Sun, 26 Jan
0
2817
Mon, 27 Jan
0
2817
Tue, 28 Jan
0
2817
Wed, 29 Jan
0
2817
Thu, 30 Jan
0
2817
Fri, 31 Jan
0
2817
Sat, 1 Feb
0
2817
Sun, 2 Feb
0
2817
Mon, 3 Feb
0
2817
Tue, 4 Feb
0
2817
Wed, 5 Feb
0
2817
Thu, 6 Feb
0
2817
Fri, 7 Feb
0
2817
Sat, 8 Feb
0
2817
Sun, 9 Feb
0
2817
Mon, 10 Feb
0
2817
Tue, 11 Feb
0
2817
Wed, 12 Feb
0
2817
Thu, 13 Feb
0
2817
Fri, 14 Feb
0
2817
Sat, 15 Feb
0
2817
Sun, 16 Feb
0
2817
Mon, 17 Feb
0
2817
Tue, 18 Feb
0
2817
Wed, 19 Feb
0
2817
Thu, 20 Feb
0
2817
Fri, 21 Feb
0
2817
Sat, 22 Feb
0
2817
Sun, 23 Feb
0
2817
Mon, 24 Feb
0
2817
Tue, 25 Feb
0
2817
Wed, 26 Feb
0
2817
Thu, 27 Feb
0
2817
Fri, 28 Feb
0
2817
Sat, 29 Feb
0
2817
Sun, 1 Mar
0
2817
Mon, 2 Mar
0
2817
Tue, 3 Mar
0
2817
Wed, 4 Mar
0
2817
Thu, 5 Mar
0
2817
Fri, 6 Mar
0
2817
Sat, 7 Mar
0
2817
Sun, 8 Mar
0
2817
Mon, 9 Mar
0
2817
Tue, 10 Mar
0
2817
Wed, 11 Mar
0
2817
Thu, 12 Mar
0
2817
Fri, 13 Mar
0
2817
Sat, 14 Mar
0
2817
Sun, 15 Mar
0
2817
Mon, 16 Mar
0
2817
Tue, 17 Mar
0
2817
Wed, 18 Mar
0
2817
Thu, 19 Mar
0
2817
Fri, 20 Mar
0
2817
Sat, 21 Mar
0
2817
Sun, 22 Mar
0
2817
Mon, 23 Mar
0
2817
Tue, 24 Mar
0
2817
Wed, 25 Mar
0
2817
Thu, 26 Mar
0
2817
Fri, 27 Mar
0
2817
Sat, 28 Mar
0
2817
Sun, 29 Mar
0
2817
Mon, 30 Mar
+1
2818
11:49
2817
12:49
0
2817
13:49
0
2817
14:49
0
2817
15:49
0
2817
16:49
0
2817
17:49
0
2817
18:49
0
2817
19:49
0
2817
20:49
0
2817
21:49
0
2817
22:49
+1
2818
23:49
0
2818
Tue, 31 Mar
0
2818
00:49
0
2818
01:49
0
2818
02:49
0
2818
03:49
0
2818
04:49
0
2818
05:49
0
2818
06:49
0
2818
07:49
0
2818
08:49
0
2818
09:49
0
2818
10:49
0
2818
11:49
0
2818
12:49
0
2818
13:49
0
2818
14:49
0
2818
15:49
0
2818
16:49
0
2818
17:49
0
2818
18:49
0
2818
19:49
0
2818
20:49
0
2818
21:49
0
2818
22:49
0
2818
23:49
0
2818
Wed, 1 Apr
+1
2819
00:49
0
2818
01:49
0
2818
02:49
0
2818
03:49
0
2818
04:49
0
2818
05:49
0
2818
06:49
0
2818
07:49
0
2818
08:49
0
2818
09:49
0
2818
10:49
0
2818
11:49
0
2818
12:49
0
2818
13:49
0
2818
14:49
0
2818
15:49
0
2818
16:49
0
2818
17:49
0
2818
18:49
0
2818
19:49
+1
2819
20:49
0
2819
21:49
0
2819
22:49
0
2819
23:49
0
2819
Thu, 2 Apr
+1
2820
00:49
0
2819
01:49
0
2819
02:49
0
2819
03:49
0
2819
04:49
0
2819
05:49
0
2819
06:49
0
2819
07:49
0
2819
08:49
0
2819
09:49
0
2819
10:49
0
2819
11:49
+1
2820
12:49
0
2820
13:49
0
2820
14:49
0
2820
15:49
0
2820
16:49
0
2820
17:49
0
2820
18:49
0
2820
19:49
0
2820
20:49
0
2820
21:49
0
2820
22:49
0
2820
23:49
0
2820
Fri, 3 Apr
+1
2821
00:49
0
2820
01:49
0
2820
02:49
0
2820
03:49
0
2820
04:49
0
2820
05:49
0
2820
06:49
0
2820
07:49
0
2820
08:49
0
2820
09:49
0
2820
10:49
0
2820
11:49
0
2820
12:49
0
2820
13:49
0
2820
14:49
0
2820
15:49
0
2820
16:49
0
2820
17:49
0
2820
18:49
+1
2821
19:49
0
2821
20:49
0
2821
21:49
0
2821
22:49
0
2821
23:49
0
2821
Sat, 4 Apr
+1
2822
00:49
0
2821
01:49
0
2821
02:49
0
2821
03:49
0
2821
04:49
0
2821
05:49
0
2821
06:49
0
2821
07:49
0
2821
08:49
0
2821
09:49
0
2821
10:49
+1
2822
11:49
0
2822
12:49
0
2822
13:49
0
2822
14:49
0
2822
15:49
0
2822
16:49
0
2822
17:49
0
2822
18:49
0
2822
19:49
0
2822
20:49
0
2822
21:49
0
2822
22:49
0
2822
23:49
0
2822
Sun, 5 Apr
0
2822
00:49
0
2822
01:49
0
2822
02:49
0
2822
03:49
0
2822
04:49
0
2822
05:49
0
2822
06:49
0
2822
07:49
0
2822
08:49
0
2822
09:49
0
2822
10:49
0
2822
11:49
0
2822
12:49
0
2822
13:49
0
2822
14:49
0
2822
15:49
0
2822
16:49
0
2822
17:49
0
2822
18:49
0
2822
19:49
0
2822
20:49
0
2822
21:49
0
2822
22:49
0
2822
23:49
0
2822
Mon, 6 Apr
0
2822
00:49
0
2822
01:49
0
2822
02:49
0
2822
03:49
0
2822
04:49
0
2822
05:49
0
2822
06:49
0
2822
07:49
0
2822
08:49
0
2822
09:49
0
2822
10:49
0
2822
11:49
0
2822
12:49
0
2822
13:49
0
2822
14:49
0
2822
15:49
0
2822
16:49
0
2822
17:49
0
2822
18:49
0
2822
19:49
0
2822
20:49
0
2822
21:49
0
2822
22:49
0
2822
23:49
0
2822
Tue, 7 Apr
+3
2825
00:49
0
2822
01:49
0
2822
02:49
0
2822
03:49
0
2822
04:49
0
2822
05:49
0
2822
06:49
0
2822
07:49
0
2822
08:49
0
2822
09:49
0
2822
10:49
0
2822
11:49
+1
2823
12:49
0
2823
13:49
+1
2824
14:49
0
2824
15:49
0
2824
16:49
0
2824
17:49
+1
2825
18:49
0
2825
19:49
0
2825
20:49
0
2825
21:49
0
2825
22:49
0
2825
23:49
0
2825
Wed, 8 Apr
0
2825
00:49
0
2825
01:49
0
2825
02:49
0
2825
03:49
0
2825
04:49
0
2825
05:49
0
2825
06:49
0
2825
07:49
0
2825
08:49
0
2825
09:49
0
2825
10:49
0
2825
11:49
0
2825
12:49
0
2825
13:49
0
2825
14:49
0
2825
15:49
0
2825
16:49
0
2825
17:49
0
2825
18:49
0
2825
19:49
0
2825
20:49
0
2825
21:49
0
2825
22:49
0
2825
23:49
0
2825
Thu, 9 Apr
0
2825
00:49
0
2825
01:49
0
2825
02:49
0
2825
03:49
0
2825
04:49
0
2825
05:49
0
2825
06:49
0
2825
07:49
0
2825
08:49
0
2825
09:49
0
2825
10:49
0
2825
11:49
0
2825
12:49
0
2825
13:49
0
2825
14:49
0
2825
15:49
0
2825
16:49
0
2825
17:49
0
2825
18:49
0
2825
19:49
0
2825
20:49
0
2825
21:49
0
2825
22:49
0
2825
23:49
0
2825
Fri, 10 Apr
0
2825
00:49
0
2825
01:49
0
2825
02:49
0
2825
03:49
0
2825
04:49
0
2825
05:49
0
2825
06:49
0
2825
07:49
0
2825
08:49
0
2825
09:49
0
2825
10:49
0
2825
11:49
0
2825
12:49
0
2825
13:49
0
2825
14:49
0
2825
15:49
0
2825
16:49
0
2825
17:49
0
2825
18:49
0
2825
19:49
0
2825
20:49
0
2825
21:49
0
2825
22:49
0
2825
23:49
0
2825
Sat, 11 Apr
0
2825
00:49
0
2825
01:49
0
2825
02:49
0
2825
03:49
0
2825
04:49
0
2825
05:49
0
2825
06:49
0
2825
07:49
0
2825
08:49
0
2825
09:49
0
2825
10:49
0
2825
11:49
0
2825
12:49
0
2825
13:49
0
2825
14:49
0
2825
15:49
0
2825
16:49
0
2825
17:49
0
2825
18:49
0
2825
19:49
0
2825
20:49
0
2825
21:49
0
2825
22:49
0
2825
23:49
0
2825
Sun, 12 Apr
+2
2827
00:49
0
2825
01:49
0
2825
02:49
0
2825
03:49
0
2825
04:49
0
2825
05:49
0
2825
06:49
0
2825
07:49
0
2825
08:49
+1
2826
09:49
0
2826
10:49
0
2826
11:49
0
2826
12:49
0
2826
13:49
0
2826
14:49
0
2826
15:49
0
2826
16:49
0
2826
17:49
0
2826
18:49
0
2826
19:49
0
2826
20:49
+1
2827
21:49
0
2827
22:49
0
2827
23:49
0
2827
Mon, 13 Apr
0
2827
00:49
0
2827
01:49
0
2827
02:49
0
2827
03:49
0
2827
04:49
0
2827
05:49
0
2827
06:49
0
2827
07:49
0
2827
08:49
0
2827
09:49
0
2827
10:49
0
2827
11:49
0
2827
12:49
0
2827
13:49
0
2827
14:49
0
2827
15:49
0
2827
16:49
0
2827
17:49
0
2827
18:49
0
2827
19:49
0
2827
20:49
0
2827
21:49
0
2827
22:49
0
2827
23:49
0
2827
Tue, 14 Apr
+1
2828
00:49
0
2827
01:49
0
2827
02:49
0
2827
03:49
0
2827
04:49
0
2827
05:49
0
2827
06:49
0
2827
07:49
0
2827
08:49
0
2827
09:49
0
2827
10:49
0
2827
11:49
0
2827
12:49
0
2827
13:49
0
2827
14:49
0
2827
15:49
0
2827
16:49
0
2827
17:49
0
2827
18:49
0
2827
19:49
+1
2828
20:49
0
2828
21:49
0
2828
22:49
0
2828
23:49
0
2828