菲律宾美食外卖频道

@waimai_8 خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
31.12.2019 05:47
15 Jan, 18:22 (114 روز پیش)
آمار انتشار #2836:
Репост из: 乌拉熊家🏠 🐻
48
1h
67
3h
86
8h
234
24h
340
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 15 Jan
+77
77
19:22
+1h
+48
48
20:22
+2h
+13
61
21:22
+3h
+6
67
22:22
+4h
+5
72
23:22
+5h
+2
74
Sat, 16 Jan
+162
239
00:22
+6h
+3
77
01:22
+7h
+5
82
02:22
+8h
+4
86
03:22
+9h
+3
89
04:22
+10h
+8
97
05:22
+11h
+16
113
06:22
+12h
+9
122
07:22
+13h
+10
132
08:22
+14h
+18
150
09:22
+15h
+11
161
10:22
+16h
+10
171
11:22
+17h
+10
181
12:22
+18h
+5
186
13:22
+19h
+8
194
14:22
+20h
+9
203
15:22
+21h
+9
212
16:22
+22h
+7
219
17:22
+23h
+9
228
18:22
+24h
+6
234
19:22
+3
237
20:22
+2
239
21:22
0
239
22:22
0
239
23:22
0
239
Sun, 17 Jan
+116
355
00:22
0
239
01:22
+3
242
02:22
+2
244
03:22
+5
249
04:22
+2
251
05:22
+2
253
06:22
+7
260
07:22
+8
268
08:22
+10
278
09:22
+13
291
10:22
+6
297
11:22
+13
310
12:22
+9
319
13:22
+7
326
14:22
+5
331
15:22
+3
334
16:22
+2
336
17:22
0
336
18:22
+4
340
19:22
+2
342
20:22
+5
347
21:22
+2
349
22:22
+3
352
23:22
+2
354
Mon, 18 Jan
+102
457
00:22
+1
355
01:22
+2
357
02:22
+2
359
03:22
+5
364
04:22
+6
370
05:22
+4
374
06:22
+6
380
07:22
+8
388
08:22
+5
393
09:22
+4
397
10:22
+2
399
11:22
+5
404
12:22
+5
409
13:22
+3
412
14:22
+4
416
15:22
+5
421
16:22
+8
429
17:22
+6
435
18:22
+7
442
19:22
+10
452
20:22
+2
454
21:22
+1
455
22:22
+1
456
23:22
0
456
Tue, 19 Jan
+148
605
00:22
+1
457
01:22
+2
459
02:22
+3
462
03:22
+1
463
04:22
+2
465
05:22
+1
466
06:22
+5
471
07:22
+10
481
08:22
+6
487
09:22
+4
491
10:22
+30
521
11:22
+11
532
12:22
+5
537
13:22
+6
543
14:22
+7
550
15:22
+2
552
16:22
+3
555
17:22
+9
564
18:22
+4
568
19:22
+23
591
20:22
+8
599
21:22
+4
603
22:22
+1
604
23:22
+1
605
Wed, 20 Jan
+80
685
00:22
0
605
01:22
+2
607
02:22
+3
610
03:22
+3
613
04:22
+8
621
05:22
+6
627
06:22
+4
631
07:22
+3
634
08:22
+3
637
09:22
+6
643
10:22
+7
650
11:22
+5
655
12:22
+7
662
13:22
+2
664
14:22
+3
667
15:22
+4
671
16:22
+3
674
17:22
+2
676
18:22
+4
680
19:22
0
680
20:22
+2
682
21:22
0
682
22:22
+1
683
23:22
0
683
Thu, 21 Jan
+47
732
00:22
+2
685
01:22
0
685
02:22
+1
686
03:22
+1
687
04:22
+1
688
05:22
+3
691
06:22
+5
696
07:22
+1
697
08:22
+4
701
09:22
+6
707
10:22
+2
709
11:22
+1
710
12:22
+2
712
13:22
+3
715
14:22
+3
718
15:22
+1
719
16:22
+5
724
17:22
+1
725
18:22
+2
727
19:22
+2
729
20:22
+1
730
21:22
0
730
22:22
0
730
23:22
0
730
Fri, 22 Jan
+47
779
00:22
+2
732
01:22
+1
733
02:22
+2
735
03:22
0
735
04:22
0
735
05:22
+2
737
06:22
+4
741
07:22
+3
744
08:22
+1
745
09:22
+6
751
10:22
+1
752
11:22
+5
757
12:22
+2
759
13:22
+3
762
14:22
+6
768
15:22
+1
769
16:22
+1
770
17:22
+4
774
18:22
+2
776
19:22
+1
777
20:22
+1
778
21:22
0
778
22:22
+1
779
23:22
0
779
Sat, 23 Jan
+52
831
00:22
0
779
01:22
+1
780
02:22
+1
781
03:22
+1
782
04:22
0
782
05:22
+2
784
06:22
+2
786
07:22
+4
790
08:22
+5
795
09:22
+5
800
10:22
+2
802
11:22
+7
809
12:22
+3
812
13:22
+2
814
14:22
+3
817
15:22
+2
819
16:22
+2
821
17:22
+1
822
18:22
+4
826
19:22
+1
827
20:22
+2
829
21:22
0
829
22:22
0
829
23:22
+1
830
Sun, 24 Jan
+46
877
00:22
+1
831
01:22
+1
832
02:22
0
832
03:22
+1
833
04:22
+2
835
05:22
+1
836
06:22
+3
839
07:22
+2
841
08:22
+3
844
09:22
+3
847
10:22
+3
850
11:22
0
850
12:22
+4
854
13:22
+6
860
14:22
+2
862
15:22
0
862
16:22
+1
863
17:22
+3
866
18:22
+1
867
19:22
0
867
20:22
+3
870
21:22
+1
871
22:22
+2
873
23:22
+2
875
Mon, 25 Jan
+38
915
00:22
+2
877
01:22
0
877
02:22
0
877
03:22
+2
879
04:22
0
879
05:22
+3
882
06:22
+2
884
07:22
+2
886
08:22
+2
888
09:22
+4
892
10:22
+1
893
11:22
+2
895
12:22
+1
896
13:22
+5
901
14:22
+1
902
15:22
+1
903
16:22
+2
905
17:22
+2
907
18:22
0
907
19:22
+4
911
20:22
+2
913
21:22
+1
914
22:22
+1
915
23:22
0
915
Tue, 26 Jan
+44
959
00:22
0
915
01:22
0
915
02:22
+2
917
03:22
+4
921
04:22
0
921
05:22
+2
923
06:22
+3
926
07:22
+3
929
08:22
+2
931
09:22
+5
936
10:22
+2
938
11:22
+3
941
12:22
+5
946
13:22
+2
948
14:22
+1
949
15:22
+3
952
16:22
+1
953
17:22
+2
955
18:22
+1
956
19:22
+1
957
20:22
0
957
21:22
0
957
22:22
+1
958
23:22
+1
959
Wed, 27 Jan
+31
990
00:22
0
959
01:22
+1
960
02:22
0
960
03:22
0
960
04:22
0
960
05:22
+1
961
06:22
0
961
07:22
+2
963
08:22
+2
965
09:22
+3
968
10:22
+3
971
11:22
+1
972
12:22
+1
973
13:22
0
973
14:22
+3
976
15:22
+1
977
16:22
+1
978
17:22
+2
980
18:22
+1
981
19:22
+4
985
20:22
+1
986
21:22
0
986
22:22
+1
987
23:22
+1
988
Thu, 28 Jan
+26
1016
00:22
+2
990
01:22
0
990
02:22
0
990
03:22
0
990
04:22
0
990
05:22
+3
993
06:22
+1
994
07:22
0
994
08:22
+3
997
09:22
+3
1000
10:22
+1
1001
11:22
+2
1003
12:22
+1
1004
13:22
+1
1005
14:22
+3
1008
15:22
+1
1009
16:22
0
1009
17:22
+2
1011
18:22
+1
1012
19:22
+2
1014
20:22
0
1014
21:22
+1
1015
22:22
+1
1016
23:22
0
1016
Fri, 29 Jan
+21
1037
00:22
0
1016
01:22
+1
1017
02:22
0
1017
03:22
0
1017
04:22
0
1017
05:22
+1
1018
06:22
+1
1019
07:22
+1
1020
08:22
+3
1023
09:22
0
1023
10:22
+2
1025
11:22
+2
1027
12:22
+1
1028
13:22
0
1028
14:22
+2
1030
15:22
+1
1031
16:22
+2
1033
17:22
0
1033
18:22
+2
1035
19:22
0
1035
20:22
0
1035
21:22
+1
1036
22:22
+1
1037
23:22
0
1037
Sat, 30 Jan
+35
1072
00:22
0
1037
01:22
+1
1038
02:22
0
1038
03:22
0
1038
04:22
+1
1039
05:22
0
1039
06:22
+3
1042
07:22
+1
1043
08:22
+1
1044
09:22
+3
1047
10:22
+3
1050
11:22
+2
1052
12:22
+2
1054
13:22
+2
1056
14:22
+2
1058
15:22
+2
1060
16:22
+2
1062
17:22
+1
1063
18:22
+1
1064
19:22
+2
1066
20:22
+2
1068
21:22
+2
1070
22:22
+1
1071
23:22
+1
1072
Sun, 31 Jan
+25
1097
00:22
0
1072
01:22
0
1072
02:22
+2
1074
03:22
0
1074
04:22
+1
1075
05:22
+2
1077
06:22
0
1077
07:22
0
1077
08:22
+2
1079
09:22
+2
1081
10:22
+3
1084
11:22
+1
1085
12:22
+1
1086
13:22
+1
1087
14:22
+1
1088
15:22
+1
1089
16:22
+3
1092
17:22
0
1092
18:22
+1
1093
19:22
+1
1094
20:22
+1
1095
21:22
+1
1096
22:22
+1
1097
23:22
0
1097
Mon, 1 Feb
+27
1124
00:22
0
1097
01:22
+1
1098
02:22
+1
1099
03:22
+1
1100
04:22
+1
1101
05:22
+1
1102
06:22
0
1102
07:22
+1
1103
08:22
+2
1105
09:22
+1
1106
10:22
+3
1109
11:22
+4
1113
12:22
+3
1116
13:22
+2
1118
14:22
0
1118
15:22
+2
1120
16:22
+2
1122
17:22
0
1122
18:22
0
1122
19:22
0
1122
20:22
0
1122
21:22
+2
1124
22:22
0
1124
23:22
0
1124
Tue, 2 Feb
+20
1144
00:22
0
1124
01:22
+1
1125
02:22
+1
1126
03:22
0
1126
04:22
0
1126
05:22
0
1126
06:22
+1
1127
07:22
0
1127
08:22
+2
1129
09:22
+3
1132
10:22
+2
1134
11:22
+2
1136
12:22
+1
1137
13:22
+1
1138
14:22
+1
1139
15:22
+1
1140
16:22
0
1140
17:22
+1
1141
18:22
0
1141
19:22
+1
1142
20:22
0
1142
23:22
+2
1144
Wed, 3 Feb
+37
1181
00:22
+1
1145
02:22
+2
1147
03:22
0
1147
04:22
+1
1148
05:22
+2
1150
06:22
+2
1152
07:22
0
1152
08:22
+2
1154
09:22
+5
1159
10:22
0
1159
11:22
+1
1160
12:22
0
1160
13:22
+3
1163
14:22
+5
1168
15:22
+1
1169
16:22
+3
1172
17:22
+2
1174
18:22
+3
1177
19:22
+1
1178
20:22
+1
1179
21:22
0
1179
22:22
+1
1180
23:22
0
1180
Thu, 4 Feb
+35
1216
00:22
+1
1181
01:22
0
1181
02:22
+1
1182
03:22
0
1182
04:22
+2
1184
05:22
+4
1188
06:22
+1
1189
07:22
0
1189
08:22
+2
1191
09:22
+1
1192
10:22
+1
1193
11:22
+5
1198
12:22
+1
1199
13:22
+3
1202
14:22
+1
1203
15:22
+5
1208
16:22
+1
1209
17:22
+2
1211
18:22
0
1211
19:22
+1
1212
20:22
+2
1214
21:22
+1
1215
22:22
+1
1216
23:22
0
1216
Fri, 5 Feb
+42
1258
00:22
0
1216
01:22
0
1216
02:22
+3
1219
03:22
0
1219
04:22
+1
1220
05:22
+4
1224
06:22
+7
1231
07:22
+2
1233
08:22
+4
1237
09:22
0
1237
10:22
+2
1239
11:22
0
1239
12:22
+5
1244
13:22
+1
1245
14:22
+1
1246
15:22
+3
1249
16:22
0
1249
17:22
0
1249
18:22
+2
1251
19:22
+2
1253
20:22
0
1253
21:22
+1
1254
22:22
+1
1255
23:22
0
1255
Sat, 6 Feb
+25
1283
00:22
+3
1258
01:22
+2
1260
02:22
+1
1261
03:22
0
1261
04:22
+1
1262
05:22
+2
1264
06:22
+1
1265
07:22
+1
1266
08:22
+2
1268
09:22
0
1268
10:22
0
1268
11:22
+1
1269
12:22
+4
1273
13:22
+2
1275
14:22
+1
1276
15:22
+2
1278
16:22
+2
1280
17:22
+1
1281
18:22
+1
1282
19:22
0
1282
20:22
+1
1283
21:22
0
1283
22:22
0
1283
23:22
0
1283
Sun, 7 Feb
+25
1308
00:22
0
1283
01:22
0
1283
02:22
0
1283
03:22
+1
1284
04:22
0
1284
05:22
0
1284
06:22
+3
1287
07:22
+2
1289
08:22
+2
1291
09:22
+1
1292
10:22
+2
1294
11:22
+1
1295
12:22
+1
1296
13:22
0
1296
14:22
+1
1297
15:22
+3
1300
16:22
+1
1301
17:22
+1
1302
18:22
+3
1305
19:22
+2
1307
20:22
0
1307
21:22
0
1307
22:22
+1
1308
23:22
0
1308
Mon, 8 Feb
+18
1326
00:22
0
1308
01:22
0
1308
02:22
0
1308
03:22
0
1308
04:22
+1
1309
05:22
+1
1310
06:22
+1
1311
07:22
+1
1312
08:22
+3
1315
09:22
+1
1316
10:22
+2
1318
11:22
0
1318
12:22
+1
1319
13:22
0
1319
14:22
+1
1320
15:22
+1
1321
16:22
0
1321
17:22
+1
1322
18:22
+1
1323
19:22
+1
1324
20:22
+2
1326
21:22
0
1326
22:22
0
1326
23:22
0
1326
Tue, 9 Feb
+15
1341
00:22
0
1326
01:22
0
1326
02:22
0
1326
03:22
0
1326
04:22
0
1326
05:22
+2
1328
06:22
0
1328
07:22
+3
1331
08:22
+1
1332
09:22
+1
1333
10:22
+1
1334
11:22
+1
1335
12:22
0
1335
13:22
+1
1336
14:22
+1
1337
15:22
+1
1338
16:22
0
1338
17:22
+1
1339
18:22
0
1339
19:22
0
1339
20:22
0
1339
21:22
0
1339
22:22
0
1339
23:22
0
1339
Wed, 10 Feb
+16
1357
00:22
+2
1341
01:22
0
1341
02:22
0
1341
03:22
0
1341
04:22
+2
1343
05:22
+3
1346
06:22
0
1346
07:22
0
1346
08:22
+2
1348
09:22
+1
1349
10:22
+2
1351
11:22
+1
1352
12:22
0
1352
13:22
0
1352
14:22
+1
1353
15:22
+1
1354
16:22
+1
1355
17:22
+2
1357
18:22
0
1357
19:22
0
1357
20:22
0
1357
21:22
0
1357
22:22
0
1357
23:22
0
1357
Thu, 11 Feb
+17
1374
00:22
0
1357
01:22
0
1357
02:22
+1
1358
03:22
+1
1359
04:22
+1
1360
05:22
0
1360
06:22
+1
1361
07:22
+1
1362
08:22
+3
1365
09:22
+1
1366
10:22
0
1366
11:22
+2
1368
12:22
0
1368
13:22
+1
1369
14:22
0
1369
15:22
+1
1370
16:22
0
1370
17:22
0
1370
18:22
0
1370
19:22
+2
1372
20:22
0
1372
21:22
+1
1373
22:22
+1
1374
23:22
0
1374
Fri, 12 Feb
+18
1392
00:22
0
1374
01:22
0
1374
02:22
0
1374
03:22
0
1374
04:22
+1
1375
05:22
0
1375
06:22
+1
1376
07:22
+1
1377
08:22
0
1377
09:22
+2
1379
10:22
+2
1381
11:22
+1
1382
12:22
+2
1384
13:22
+1
1385
14:22
0
1385
15:22
+3
1388
16:22
+1
1389
17:22
+2
1391
18:22
0
1391
19:22
+1
1392
20:22
0
1392
21:22
0
1392
22:22
0
1392
23:22
0
1392
Sat, 13 Feb
+17
1409
00:22
0
1392
01:22
0
1392
02:22
0
1392
03:22
0
1392
04:22
+1
1393
05:22
0
1393
06:22
0
1393
07:22
+1
1394
08:22
+1
1395
09:22
+2
1397
10:22
+1
1398
11:22
+1
1399
12:22
0
1399
13:22
+1
1400
14:22
+1
1401
15:22
+2
1403
16:22
+2
1405
17:22
0
1405
18:22
+2
1407
19:22
0
1407
20:22
0
1407
21:22
0
1407
22:22
+1
1408
23:22
0
1408
Sun, 14 Feb
+13
1422
00:22
+1
1409
01:22
+1
1410
02:22
0
1410
03:22
0
1410
04:22
0
1410
05:22
0
1410
06:22
0
1410
07:22
+2
1412
08:22
+1
1413
09:22
+1
1414
10:22
+1
1415
11:22
+1
1416
12:22
0
1416
13:22
+2
1418
14:22
0
1418
15:22
0
1418
16:22
0
1418
17:22
+2
1420
18:22
+1
1421
Mon, 15 Feb
+12
1434
00:22
+1
1422
Tue, 16 Feb
+9
1443
00:22
+12
1434
Wed, 17 Feb
+9
1452
00:22
+9
1443
Thu, 18 Feb
+14
1466
00:22
+9
1452
Fri, 19 Feb
+13
1479
00:22
+14
1466
Sat, 20 Feb
+5
1484
00:22
+13
1479
Sun, 21 Feb
+9
1493
00:22
+5
1484
Mon, 22 Feb
+16
1509
00:22
+9
1493
Tue, 23 Feb
+12
1521
00:22
+16
1509
Wed, 24 Feb
+16
1537
00:22
+12
1521
Thu, 25 Feb
+16
1553
00:22
+16
1537
Fri, 26 Feb
+8
1561
00:22
+16
1553
Sat, 27 Feb
+7
1568
00:22
+8
1561
Sun, 28 Feb
+19
1587
00:22
+7
1568
Mon, 1 Mar
+17
1604
00:22
+19
1587
Tue, 2 Mar
+12
1616
00:22
+17
1604
Wed, 3 Mar
+16
1632
00:22
+12
1616
Thu, 4 Mar
+12
1644
00:22
+16
1632
Fri, 5 Mar
+12
1656
00:22
+12
1644
Sat, 6 Mar
+11
1667
00:22
+12
1656
Sun, 7 Mar
+12
1679
00:22
+11
1667
Mon, 8 Mar
+17
1696
00:22
+12
1679
Tue, 9 Mar
+9
1705
00:22
+17
1696
Wed, 10 Mar
+18
1723
00:22
+9
1705
Thu, 11 Mar
+13
1736
00:22
+18
1723
Fri, 12 Mar
+13
1749
00:22
+13
1736
Sat, 13 Mar
+17
1766
00:22
+13
1749
Sun, 14 Mar
+11
1777