Kimo&Truffle‘s cattery

@peipeipeipei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

经过几年努力,我们已经稳定繁育着卷耳猫、布偶猫,布偶猫种猫均为欧洲著名血线直血引进~~卷耳猫种猫均为欧洲比赛冠军猫咪~有意者请咨询~

繁育不易,请催更群众们对于我的更新速度多多包涵。。。
这里算是我更新日常的频道吧……
微博👉https://weibo.com/u/5794226518
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
01.04.2019 12:35
24 Sep, 09:10 (29 روز پیش)
آمار انتشار #1334:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 24 Sep
+42
42
Sat, 25 Sep
+3
45
00:10
+15h
42
Sun, 26 Sep
+4
49
00:10
+3
45
Mon, 27 Sep
+1
50
00:10
+4
49
Tue, 28 Sep
+4
54
00:10
+1
50
Wed, 29 Sep
+3
57
01:10
+4
54
Thu, 30 Sep
0
57
01:10
+3
57
Fri, 1 Oct
0
57
01:10
0
57
Sat, 2 Oct
0
57
00:10
0
57
Sun, 3 Oct
0
57
00:10
0
57
Mon, 4 Oct
+1
58
01:10
0
57
Tue, 5 Oct
+1
59
01:10
+1
58
Wed, 6 Oct
0
59
00:10
+1
59
Thu, 7 Oct
+1
60
00:10
0
59
Fri, 8 Oct
+10
70
00:10
+1
60
Sat, 9 Oct
+2
72
01:10
+10
70
Sun, 10 Oct
+2
74
01:10
+2
72
Mon, 11 Oct
0
74
01:10
+2
74
Tue, 12 Oct
+1
75
00:10
0
74
Wed, 13 Oct
0
75
00:10
+1
75
Thu, 14 Oct
0
75
00:10
0
75
Fri, 15 Oct
+2
77
00:10
0
75
Sat, 16 Oct
+2
79
00:10
+2
77
Sun, 17 Oct
0
79
01:10
+2
79
Mon, 18 Oct
+1
80
00:10
0
79
Tue, 19 Oct
+2
82
00:10
+1
80
Wed, 20 Oct
0
82
01:10
+2
82
Thu, 21 Oct
0
82
00:10
0
82
Fri, 22 Oct
+2
84
00:10
0
82
Sat, 23 Oct
0
84
01:10
+2
84