Kimo&Truffle‘s cattery

@peipeipeipei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

经过几年努力,我们已经稳定繁育着卷耳猫、布偶猫,布偶猫种猫均为欧洲著名血线直血引进~~卷耳猫种猫均为欧洲比赛冠军猫咪~有意者请咨询~

繁育不易,请催更群众们对于我的更新速度多多包涵。。。
这里算是我更新日常的频道吧……
微博👉https://weibo.com/u/5794226518
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
01.04.2019 12:35
17 Aug, 12:24 (66 روز پیش)
آمار انتشار #1327:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 17 Aug
+70
70
Wed, 18 Aug
+22
92
01:24
+13h
70
Thu, 19 Aug
+6
98
00:24
+22
92
Fri, 20 Aug
+7
105
00:24
+6
98
Sat, 21 Aug
+21
126
01:24
+7
105
Sun, 22 Aug
+4
130
00:24
+21
126
Mon, 23 Aug
+1
131
00:24
+4
130
Tue, 24 Aug
+2
133
00:24
+1
131
Wed, 25 Aug
+3
136
00:24
+2
133
Thu, 26 Aug
+2
138
00:24
+3
136
Fri, 27 Aug
0
138
00:24
+2
138
Sat, 28 Aug
+1
139
01:24
0
138
Sun, 29 Aug
+1
140
00:24
+1
139
Mon, 30 Aug
+1
141
00:24
+1
140
Tue, 31 Aug
0
141
00:24
+1
141
Wed, 1 Sep
+1
142
00:24
0
141
Thu, 2 Sep
0
142
00:24
+1
142
Fri, 3 Sep
0
142
00:24
0
142
Sat, 4 Sep
+1
143
01:24
0
142
Sun, 5 Sep
+4
147
01:24
+1
143
Mon, 6 Sep
+1
148
01:24
+4
147
Tue, 7 Sep
+2
150
01:24
+1
148
Wed, 8 Sep
+1
151
00:24
+2
150
Thu, 9 Sep
0
151
00:24
+1
151
Fri, 10 Sep
+1
152
00:24
0
151
Sat, 11 Sep
+1
153
00:24
+1
152
Sun, 12 Sep
0
153
01:24
+1
153
Mon, 13 Sep
0
153
00:24
0
153
Tue, 14 Sep
0
153
00:24
0
153
Wed, 15 Sep
+1
154
00:24
0
153
Thu, 16 Sep
+2
156
00:24
+1
154
Fri, 17 Sep
0
156
00:24
+2
156
Sat, 18 Sep
0
156
00:24
0
156
Sun, 19 Sep
0
156
00:24
0
156
Mon, 20 Sep
+1
157
00:24
0
156
Tue, 21 Sep
+1
158
01:24
+1
157
Wed, 22 Sep
0
158
00:24
+1
158
Thu, 23 Sep
0
158
01:24
0
158
Fri, 24 Sep
+5
163
01:24
0
158
Sat, 25 Sep
0
163
00:24
+5
163
Sun, 26 Sep
+1
164
00:24
0
163
Mon, 27 Sep
0
164
00:24
+1
164
Tue, 28 Sep
+1
165
00:24
0
164
Wed, 29 Sep
+1
166
01:24
+1
165
Thu, 30 Sep
0
166
01:24
+1
166
Fri, 1 Oct
0
166
01:24
0
166
Sat, 2 Oct
0
166
00:24
0
166
Sun, 3 Oct
0
166
00:24
0
166
Mon, 4 Oct
0
166
01:24
0
166
Tue, 5 Oct
0
166
01:24
0
166
Wed, 6 Oct
0
166
00:24
0
166
Thu, 7 Oct
+1
167
00:24
0
166
Fri, 8 Oct
+1
168
00:24
+1
167
Sat, 9 Oct
+1
169
01:24
+1
168
Sun, 10 Oct
0
169
01:24
+1
169
Mon, 11 Oct
0
169
01:24
0
169
Tue, 12 Oct
0
169
00:24
0
169
Wed, 13 Oct
0
169
00:24
0
169
Thu, 14 Oct
0
169
00:24
0
169
Fri, 15 Oct
0
169
00:24
0
169
Sat, 16 Oct
0
169
00:24
0
169
Sun, 17 Oct
0
169
01:24
0
169
Mon, 18 Oct
+1
170
00:24
0
169
Tue, 19 Oct
+1
171
00:24
+1
170
Wed, 20 Oct
0
171
01:24
+1
171
Thu, 21 Oct
0
171
00:24
0
171
Fri, 22 Oct
0
171
00:24
0
171