Kimo&Truffle‘s cattery

@peipeipeipei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

经过几年努力,我们已经稳定繁育着卷耳猫、布偶猫,布偶猫种猫均为欧洲著名血线直血引进~~卷耳猫种猫均为欧洲比赛冠军猫咪~有意者请咨询~

繁育不易,请催更群众们对于我的更新速度多多包涵。。。
这里算是我更新日常的频道吧……
微博👉https://weibo.com/u/5794226518
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
01.04.2019 12:35
17 Jul, 14:11 (135 روز پیش)
آمار انتشار #1316:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
随心 · 随行
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 17 Jul
+24
24
Sun, 18 Jul
+26
50
00:11
+10h
24
Mon, 19 Jul
+64
114
00:11
+26
50
Tue, 20 Jul
+6
120
00:11
+64
114
Wed, 21 Jul
+6
126
00:11
+6
120
Thu, 22 Jul
+5
131
00:11
+6
126
Fri, 23 Jul
+10
141
00:11
+5
131
Sat, 24 Jul
0
141
00:11
+10
141
Sun, 25 Jul
+2
143
00:11
0
141
Mon, 26 Jul
0
143
00:11
+2
143
Tue, 27 Jul
+1
144
00:11
0
143
Wed, 28 Jul
+1
145
00:11
+1
144
Thu, 29 Jul
+1
146
00:11
+1
145
Fri, 30 Jul
+4
150
01:11
+1
146
Sat, 31 Jul
+2
152
01:11
+4
150
Sun, 1 Aug
0
152
00:11
+2
152
Mon, 2 Aug
0
152
00:11
0
152
Tue, 3 Aug
+1
153
00:11
0
152
Wed, 4 Aug
+2
155
01:11
+1
153
Thu, 5 Aug
+2
157
00:11
+2
155
Fri, 6 Aug
0
157
01:11
+2
157
Sat, 7 Aug
0
157
01:11
0
157
Sun, 8 Aug
0
157
00:11
0
157
Mon, 9 Aug
+1
158
00:11
0
157
Tue, 10 Aug
+2
160
00:11
+1
158
Wed, 11 Aug
0
160
01:11
+2
160
Thu, 12 Aug
+1
161
01:11
0
160
Fri, 13 Aug
+1
162
01:11
+1
161
Sat, 14 Aug
0
162
01:11
+1
162
Sun, 15 Aug
0
162
01:11
0
162
Mon, 16 Aug
+1
163
00:11
0
162
Tue, 17 Aug
+3
166
00:11
+1
163
Wed, 18 Aug
+4
170
01:11
+3
166
Thu, 19 Aug
+1
171
00:11
+4
170
Fri, 20 Aug
+1
172
00:11
+1
171
Sat, 21 Aug
0
172
01:11
+1
172
Sun, 22 Aug
+1
173
00:11
0
172
Mon, 23 Aug
0
173
00:11
+1
173
Tue, 24 Aug
0
173
00:11
0
173
Wed, 25 Aug
+1
174
00:11
0
173
Thu, 26 Aug
0
174
00:11
+1
174
Fri, 27 Aug
0
174
00:11
0
174
Sat, 28 Aug
0
174
01:11
0
174
Sun, 29 Aug
0
174
00:11
0
174
Mon, 30 Aug
0
174
00:11
0
174
Tue, 31 Aug
0
174
00:11
0
174
Wed, 1 Sep
0
174
00:11
0
174
Thu, 2 Sep
0
174
00:11
0
174
Fri, 3 Sep
0
174
00:11
0
174
Sat, 4 Sep
+1
175
01:11
0
174
Sun, 5 Sep
0
175
01:11
+1
175
Mon, 6 Sep
0
175
01:11
0
175
Tue, 7 Sep
+2
177
01:11
0
175
Wed, 8 Sep
+1
178
00:11
+2
177
Thu, 9 Sep
0
178
00:11
+1
178
Fri, 10 Sep
+1
179
00:11
0
178
Sat, 11 Sep
0
179
00:11
+1
179
Sun, 12 Sep
0
179
01:11
0
179
Mon, 13 Sep
0
179
00:11
0
179
Tue, 14 Sep
0
179
00:11
0
179
Wed, 15 Sep
+1
180
00:11
0
179
Thu, 16 Sep
+1
181
00:11
+1
180
Fri, 17 Sep
+1
182
00:11
+1
181
Sat, 18 Sep
0
182
00:11
+1
182
Sun, 19 Sep
0
182
00:11
0
182
Mon, 20 Sep
+1
183
00:11
0
182
Tue, 21 Sep
0
183
01:11
+1
183
Wed, 22 Sep
0
183
00:11
0
183
Thu, 23 Sep
0
183
01:11
0
183
Fri, 24 Sep
+1
184
01:11
0
183
Sat, 25 Sep
+1
185
00:11
+1
184
Sun, 26 Sep
+1
186
00:11
+1
185
Mon, 27 Sep
0
186
00:11
+1
186
Tue, 28 Sep
0
186
00:11
0
186
Wed, 29 Sep
0
186
01:11
0
186
Thu, 30 Sep
0
186
01:11
0
186
Fri, 1 Oct
0
186
01:11
0
186
Sat, 2 Oct
0
186
00:11
0
186
Sun, 3 Oct
0
186
00:11
0
186
Mon, 4 Oct
0
186
01:11
0
186
Tue, 5 Oct
0
186
01:11
0
186
Wed, 6 Oct
0
186
00:11
0
186
Thu, 7 Oct
0
186
00:11
0
186
Fri, 8 Oct
0
186
00:11
0
186