文宣易 MyLennonBuddy.com

@mylennonbuddy خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
28.11.2019 08:48
28 Nov 2019, 07:01 (537 روز پیش)
آمار انتشار #4:
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 27 Nov
0
53
Thu, 7 May
0
10661
Fri, 8 May
+1
10662
Sat, 9 May
+2
10664
Sun, 10 May
+1
10665
Mon, 11 May
+1
10666
Tue, 12 May
+2
10668
Wed, 13 May
+2
10670
Thu, 14 May
+2
10672
Fri, 15 May
+1
10673
Sat, 16 May
+1
10674
Sun, 17 May
+2
10676
Mon, 18 May
+2
10678
Tue, 19 May
0
10678
Wed, 20 May
0
10678
Thu, 21 May
+875
11553
Fri, 22 May
+209
11762
Sat, 23 May
+58
11820
Sun, 24 May
+51
11871
Mon, 25 May
+20
11891
Tue, 26 May
+35
11926
Wed, 27 May
+10
11936
Thu, 28 May
+5
11941
Fri, 29 May
+12
11953
Sat, 30 May
+43
11996
Sun, 31 May
+11
12007
Mon, 1 Jun
+6
12013
Tue, 2 Jun
+3
12016
Wed, 3 Jun
+2
12018
Thu, 4 Jun
+4
12022
Fri, 5 Jun
+1
12023
Sat, 6 Jun
+2
12025
Sun, 7 Jun
+3
12028
Mon, 8 Jun
0
12028
Tue, 9 Jun
+2
12030
Wed, 10 Jun
+3
12033
Thu, 11 Jun
+1
12034
Fri, 12 Jun
+1
12035
Sat, 13 Jun
+2
12037
Sun, 14 Jun
+1
12038
Mon, 15 Jun
+1
12039
Tue, 16 Jun
+3
12042
Wed, 17 Jun
+4
12046
Thu, 18 Jun
+3
12049
Fri, 19 Jun
+2
12051
Sat, 20 Jun
+1
12052
Sun, 21 Jun
+2
12054
Mon, 22 Jun
+1
12055
Tue, 23 Jun
+3
12058
Wed, 24 Jun
+4
12062
Thu, 25 Jun
+2
12064
Fri, 26 Jun
+3
12067
Sat, 27 Jun
+1
12068
Sun, 28 Jun
+2
12070
Mon, 29 Jun
+2
12072
Tue, 30 Jun
+9
12081
Wed, 1 Jul
+6
12087
Thu, 2 Jul
+8
12095
Fri, 3 Jul
+4
12099
Sat, 4 Jul
+2
12101
Sun, 5 Jul
+1
12102
Mon, 6 Jul
+6
12108
Tue, 7 Jul
+4
12112
Wed, 8 Jul
+3
12115
Thu, 9 Jul
+1
12116
Fri, 10 Jul
+1
12117
Sat, 11 Jul
0
12117
Sun, 12 Jul
0
12117
Mon, 13 Jul
0
12117
Tue, 14 Jul
0
12117
Wed, 15 Jul
+2
12119
Thu, 16 Jul
0
12119
Fri, 17 Jul
+3
12122
Sat, 18 Jul
+1
12123
Sun, 19 Jul
+1
12124
Mon, 20 Jul
+2
12126
Tue, 21 Jul
+3
12129
Wed, 22 Jul
0
12129
Thu, 23 Jul
+2
12131
Fri, 24 Jul
0
12131
Sat, 25 Jul
+1
12132
Sun, 26 Jul
0
12132
Mon, 27 Jul
0
12132
Tue, 28 Jul
0
12132
Wed, 29 Jul
0
12132
Thu, 30 Jul
+1
12133
Fri, 31 Jul
+1
12134
Sat, 1 Aug
0
12134
Sun, 2 Aug
+1
12135
Mon, 3 Aug
0
12135
Tue, 4 Aug
+1
12136
Wed, 5 Aug
+3
12139
Thu, 6 Aug
0
12139
Fri, 7 Aug
0
12139
Sat, 8 Aug
0
12139
Sun, 9 Aug
+1
12140
Mon, 10 Aug
+3
12143
Tue, 11 Aug
+1
12144
Wed, 12 Aug
+1
12145
Thu, 13 Aug
0
12145
Fri, 14 Aug
+1
12146
Sat, 15 Aug
+1
12147
Sun, 16 Aug
+1
12148
Mon, 17 Aug
0
12148
Tue, 18 Aug
0
12148
Wed, 19 Aug
0
12148
Thu, 20 Aug
0
12148
Fri, 21 Aug
0
12148
Sat, 22 Aug
0
12148
Sun, 23 Aug
+2
12150
Mon, 24 Aug
+1
12151
Tue, 25 Aug
+1
12152
Wed, 26 Aug
+1
12153
Thu, 27 Aug
+2
12155
Fri, 28 Aug
+1
12156
Sat, 29 Aug
0
12156
Sun, 30 Aug
0
12156
Mon, 31 Aug
0
12156
Tue, 1 Sep
0
12156
Wed, 2 Sep
+1
12157
Thu, 3 Sep
0
12157
Fri, 4 Sep
0
12157
Sat, 5 Sep
+3
12160
Sun, 6 Sep
0
12160
Mon, 7 Sep
0
12160
Tue, 8 Sep
0
12160
Wed, 9 Sep
0
12160
Thu, 10 Sep
+1
12161
Fri, 11 Sep
0
12161
Sat, 12 Sep
0
12161
Sun, 13 Sep
0
12161
Mon, 14 Sep
0
12161
Tue, 15 Sep
0
12161
Wed, 16 Sep
0
12161
Thu, 17 Sep
0
12161
Fri, 18 Sep
0
12161
Sat, 19 Sep
0
12161
Sun, 20 Sep
0
12161
Mon, 21 Sep
0
12161
Tue, 22 Sep
0
12161
Wed, 23 Sep
+2
12163
Thu, 24 Sep
0
12163
Fri, 25 Sep
0
12163
Sat, 26 Sep
0
12163
Sun, 27 Sep
0
12163
Mon, 28 Sep
0
12163
Tue, 29 Sep
+2
12165
Wed, 30 Sep
+1
12166
Thu, 1 Oct
0
12166
Fri, 2 Oct
+2
12168
Sat, 3 Oct
0
12168
Sun, 4 Oct
0
12168
Mon, 5 Oct
0
12168
Tue, 6 Oct
+1
12169
Wed, 7 Oct
+1
12170
Thu, 8 Oct
0
12170
Fri, 9 Oct
0
12170
Sat, 10 Oct
0
12170
Sun, 11 Oct
+1
12171
Mon, 12 Oct
+1
12172
Tue, 13 Oct
+1
12173
Wed, 14 Oct
0
12173
Thu, 15 Oct
+4
12177
Fri, 16 Oct
+1
12178
Sat, 17 Oct
0
12178
Sun, 18 Oct
0
12178
Mon, 19 Oct
0
12178
Tue, 20 Oct
0
12178
Wed, 21 Oct
0
12178
Thu, 22 Oct
0
12178
Fri, 23 Oct
0
12178
Sat, 24 Oct
0
12178
Sun, 25 Oct
0
12178
Mon, 26 Oct
0
12178
Tue, 27 Oct
0
12178
Wed, 28 Oct
0
12178
Thu, 29 Oct
0
12178
Fri, 30 Oct
0
12178
Sat, 31 Oct
+1
12179
Sun, 1 Nov
0
12179
Mon, 2 Nov
0
12179
Tue, 3 Nov
0
12179
Wed, 4 Nov
0
12179
Thu, 5 Nov
+1
12180
Fri, 6 Nov
0
12180
Sat, 7 Nov
+1
12181
Sun, 8 Nov
0
12181
Mon, 9 Nov
0
12181
Tue, 10 Nov
+1
12182
Wed, 11 Nov
0
12182
Thu, 12 Nov
0
12182
Fri, 13 Nov
0
12182
Sat, 14 Nov
0
12182
Sun, 15 Nov
+2
12184
Mon, 16 Nov
0
12184
Tue, 17 Nov
0
12184
Wed, 18 Nov
0
12184
Thu, 19 Nov
+1
12185
Fri, 20 Nov
0
12185
Sat, 21 Nov
0
12185
Sun, 22 Nov
+2
12187
Mon, 23 Nov
0
12187
Tue, 24 Nov
0
12187
Wed, 25 Nov
0
12187
Thu, 26 Nov
0
12187
Fri, 27 Nov
0
12187
Sat, 28 Nov
+1
12188
Sun, 29 Nov
+1
12189
Mon, 30 Nov
0
12189
Tue, 1 Dec
0
12189
Wed, 2 Dec
0
12189
Thu, 3 Dec
+1
12190
Fri, 4 Dec
0
12190
Sat, 5 Dec
+1
12191
Sun, 6 Dec
+1
12192
Mon, 7 Dec
+2
12194
Tue, 8 Dec
+1
12195
Wed, 9 Dec
0
12195
Thu, 10 Dec
0
12195
Fri, 11 Dec
0
12195
Sat, 12 Dec
0
12195
Sun, 13 Dec
0
12195
Mon, 14 Dec
0
12195
Tue, 15 Dec
0
12195
Wed, 16 Dec
+1
12196
Thu, 17 Dec
0
12196
Fri, 18 Dec
0
12196
Sat, 19 Dec
+1
12197
Sun, 20 Dec
0
12197
Mon, 21 Dec
0
12197
Tue, 22 Dec
0
12197
Wed, 23 Dec
0
12197
Thu, 24 Dec
+2
12199
Fri, 25 Dec
0
12199
Sat, 26 Dec
0
12199
Sun, 27 Dec
0
12199
Mon, 28 Dec
0
12199
Tue, 29 Dec
+1
12200
Wed, 30 Dec
0
12200
Thu, 31 Dec
0
12200
Fri, 1 Jan
0
12200
Sat, 2 Jan
0
12200
Sun, 3 Jan
+1
12201
Mon, 4 Jan
0
12201
Tue, 5 Jan
0
12201
Wed, 6 Jan
0
12201
Thu, 7 Jan
+2
12203
Fri, 8 Jan
+1
12204
Sat, 9 Jan
0
12204
Sun, 10 Jan
+1
12205
Mon, 11 Jan
+1
12206
Tue, 12 Jan
+2
12208
Wed, 13 Jan
0
12208
Thu, 14 Jan
+2
12210
Fri, 15 Jan
+1
12211
Sat, 16 Jan
+1
12212
Sun, 17 Jan
+1
12213
Mon, 18 Jan
0
12213
Tue, 19 Jan
+1
12214
Wed, 20 Jan
+1
12215
Thu, 21 Jan
+1
12216
Fri, 22 Jan
0
12216
Sat, 23 Jan
0
12216
Sun, 24 Jan
0
12216
Mon, 25 Jan
+1
12217
Tue, 26 Jan
0
12217
Wed, 27 Jan
0
12217
Thu, 28 Jan
0
12217
Fri, 29 Jan
0
12217
Sat, 30 Jan
0
12217
Sun, 31 Jan
0
12217
Mon, 1 Feb
+1
12218
Tue, 2 Feb
0
12218
Wed, 3 Feb
0
12218
Thu, 4 Feb
0
12218
Fri, 5 Feb
0
12218
Sat, 6 Feb
0
12218
Sun, 7 Feb
+1
12219
Mon, 8 Feb
+1
12220
Tue, 9 Feb
0
12220
Wed, 10 Feb
0
12220
Thu, 11 Feb
0
12220
Fri, 12 Feb
0
12220
Sat, 13 Feb
0
12220
Sun, 14 Feb
0
12220
Mon, 15 Feb
+1
12221
Tue, 16 Feb
0
12221
Wed, 17 Feb
0
12221
Thu, 18 Feb
0
12221
Fri, 19 Feb
0
12221
Sat, 20 Feb
0
12221
Sun, 21 Feb
0
12221
Mon, 22 Feb
0
12221
Tue, 23 Feb
0
12221
Wed, 24 Feb
+1
12222
Thu, 25 Feb
+1
12223
Fri, 26 Feb
0
12223
Sat, 27 Feb
0
12223
Sun, 28 Feb
0
12223
Mon, 1 Mar
0
12223
Tue, 18 May
+17
12240