連登入口 Lihkgg

@lihkgg خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

連登吹水谷 @lihkg_com
https://t.me/joinchat/Hi2wzg9Q0F9LUniol9foLw
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
15.09.2019 06:30
15 Sep 2019, 06:19 (690 روز پیش)
آمار انتشار #8:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 14 Sep
0
225
Wed, 4 Mar
0
3493
Thu, 5 Mar
+1
3494
16:19
3493
Fri, 6 Mar
0
3494
00:19
+1
3494
Sat, 7 Mar
+1
3495
00:19
0
3494
Sun, 8 Mar
0
3495
00:19
+1
3495
Mon, 9 Mar
+3
3498
00:19
0
3495
Tue, 10 Mar
+1
3499
00:19
+3
3498
Wed, 11 Mar
0
3499
00:19
+1
3499
Thu, 12 Mar
+1
3500
00:19
0
3499
Fri, 13 Mar
+1
3501
00:19
+1
3500
Sat, 14 Mar
+1
3502
00:19
+1
3501
Sun, 15 Mar
+2
3504
00:19
+1
3502
Mon, 16 Mar
0
3504
00:19
+2
3504
Tue, 17 Mar
+2
3506
01:19
0
3504
Wed, 18 Mar
0
3506
00:19
+2
3506
Thu, 19 Mar
+3
3509
00:19
0
3506
Fri, 20 Mar
+1
3510
00:19
+3
3509
Sat, 21 Mar
0
3510
00:19
+1
3510
Sun, 22 Mar
+2
3512
00:19
0
3510
Mon, 23 Mar
+2
3514
00:19
+2
3512
Tue, 24 Mar
+3
3517
00:19
+2
3514
Wed, 25 Mar
+2
3519
00:19
+3
3517
Thu, 26 Mar
0
3519
00:19
+2
3519
Fri, 27 Mar
0
3519
00:19
0
3519
Sat, 28 Mar
0
3519
00:19
0
3519
Sun, 29 Mar
+3
3522
00:19
0
3519
Mon, 30 Mar
+6
3528
00:19
+3
3522
Tue, 31 Mar
+2
3530
00:19
+6
3528
Wed, 1 Apr
+6
3536
00:19
+2
3530
Thu, 2 Apr
+1
3537
00:19
+6
3536
Fri, 3 Apr
+4
3541
00:19
+1
3537
Sat, 4 Apr
+3
3544
00:19
+4
3541
Sun, 5 Apr
+1
3545
00:19
+3
3544
Mon, 6 Apr
+2
3547
00:19
+1
3545
Tue, 7 Apr
+2
3549
00:19
+2
3547
Wed, 8 Apr
+1
3550
00:19
+2
3549
Thu, 9 Apr
+1
3551
00:19
+1
3550
Fri, 10 Apr
0
3551
00:19
+1
3551
Sat, 11 Apr
+4
3555
Sun, 12 Apr
0
3555
Mon, 13 Apr
+1
3556
Tue, 14 Apr
0
3556
Wed, 15 Apr
+1
3557
Thu, 16 Apr
+2
3559
Fri, 17 Apr
0
3559
Sat, 18 Apr
+1
3560
Sun, 19 Apr
0
3560
Mon, 20 Apr
0
3560
Tue, 21 Apr
0
3560
Wed, 22 Apr
+2
3562
Thu, 23 Apr
0
3562
Fri, 24 Apr
+1
3563
Sat, 25 Apr
+2
3565
Sun, 26 Apr
0
3565
Mon, 27 Apr
+3
3568
Tue, 28 Apr
0
3568
Wed, 29 Apr
+1
3569
Thu, 30 Apr
+1
3570
Fri, 1 May
+4
3574
Sat, 2 May
0
3574
Sun, 3 May
0
3574
Mon, 4 May
+1
3575
Tue, 5 May
+3
3578
Wed, 6 May
+1
3579
Thu, 7 May
0
3579
Fri, 8 May
+1
3580
Sat, 9 May
+1
3581
Sun, 10 May
+4
3585
Mon, 11 May
+1
3586
Tue, 12 May
0
3586
Wed, 13 May
+3
3589
Thu, 14 May
+1
3590
Fri, 15 May
+2
3592
Sat, 16 May
+1
3593
Sun, 17 May
0
3593
Mon, 18 May
+3
3596
Tue, 19 May
+2
3598
Wed, 20 May
+1
3599
Thu, 21 May
+5
3604
Fri, 22 May
+3
3607
Sat, 23 May
+4
3611
Sun, 24 May
+3
3614
Mon, 25 May
+1
3615
Tue, 26 May
+3
3618
Wed, 27 May
+2
3620
Thu, 28 May
+1
3621
Fri, 29 May
+4
3625
Sat, 30 May
+1
3626
Sun, 31 May
+1
3627
Mon, 1 Jun
0
3627
Tue, 2 Jun
0
3627
Wed, 3 Jun
+2
3629
Thu, 4 Jun
0
3629
Fri, 5 Jun
+3
3632
Sat, 6 Jun
+1
3633
Sun, 7 Jun
+2
3635
Mon, 8 Jun
+1
3636
Tue, 9 Jun
+1
3637
Wed, 10 Jun
0
3637
Thu, 11 Jun
+1
3638
Fri, 12 Jun
+1
3639
Sat, 13 Jun
0
3639
Sun, 14 Jun
+1
3640
Mon, 15 Jun
0
3640
Tue, 16 Jun
+2
3642
Wed, 17 Jun
+1
3643
Thu, 18 Jun
+2
3645
Fri, 19 Jun
+1
3646
Sat, 20 Jun
+1
3647
Sun, 21 Jun
0
3647
Mon, 22 Jun
+1
3648
Tue, 23 Jun
+1
3649
Wed, 24 Jun
0
3649
Thu, 25 Jun
0
3649
Fri, 26 Jun
0
3649
Sat, 27 Jun
0
3649
Sun, 28 Jun
+2
3651
Mon, 29 Jun
0
3651
Tue, 30 Jun
0
3651
Wed, 1 Jul
+1
3652
Thu, 2 Jul
+5
3657
Fri, 3 Jul
+2
3659
Sat, 4 Jul
+1
3660
Sun, 5 Jul
+2
3662
Mon, 6 Jul
+2
3664
Tue, 7 Jul
+1
3665
Wed, 8 Jul
+1
3666
Thu, 9 Jul
+2
3668
Fri, 10 Jul
0
3668
Sat, 11 Jul
+1
3669
Sun, 12 Jul
+1
3670
Mon, 13 Jul
0
3670
Tue, 14 Jul
0
3670
Wed, 15 Jul
0
3670
Thu, 16 Jul
+3
3673
Fri, 17 Jul
+2
3675
Sat, 18 Jul
0
3675
Sun, 19 Jul
0
3675
Mon, 20 Jul
0
3675
Tue, 21 Jul
0
3675
Wed, 22 Jul
0
3675
Thu, 23 Jul
0
3675
Fri, 24 Jul
0
3675
Sat, 25 Jul
+1
3676
Sun, 26 Jul
+1
3677
Mon, 27 Jul
0
3677
Tue, 28 Jul
0
3677
Wed, 29 Jul
+1
3678
Thu, 30 Jul
+4
3682
Fri, 31 Jul
+2
3684
Sat, 1 Aug
+2
3686
Sun, 2 Aug
+3
3689
Mon, 3 Aug
0
3689
Tue, 4 Aug
+1
3690
Wed, 5 Aug
0
3690
Thu, 6 Aug
+1
3691
Fri, 7 Aug
+3
3694
Sat, 8 Aug
+1
3695
Sun, 9 Aug
0
3695
Mon, 10 Aug
0
3695
Tue, 11 Aug
+2
3697
Wed, 12 Aug
0
3697
Thu, 13 Aug
+1
3698
Fri, 14 Aug
+2
3700
Sat, 15 Aug
+1
3701
Sun, 16 Aug
+1
3702
Mon, 17 Aug
+2
3704
Tue, 18 Aug
+2
3706
Wed, 19 Aug
+7
3713
Thu, 20 Aug
+7
3720
Fri, 21 Aug
+3
3723
Sat, 22 Aug
+1
3724
Sun, 23 Aug
+1
3725
Mon, 24 Aug
+1
3726
Tue, 25 Aug
+1
3727
Wed, 26 Aug
+2
3729
Thu, 27 Aug
+1
3730
Fri, 28 Aug
+2
3732
Sat, 29 Aug
0
3732
Sun, 30 Aug
+1
3733
Mon, 31 Aug
0
3733
Tue, 1 Sep
+1
3734
Wed, 2 Sep
+1
3735
Thu, 3 Sep
0
3735
Fri, 4 Sep
+1
3736
Sat, 5 Sep
0
3736
Sun, 6 Sep
+1
3737
Mon, 7 Sep
+2
3739
Tue, 8 Sep
+1
3740
Wed, 9 Sep
0
3740
Thu, 10 Sep
0
3740
Fri, 11 Sep
0
3740
Sat, 12 Sep
0
3740
Sun, 13 Sep
0
3740
Mon, 14 Sep
0
3740
Tue, 15 Sep
0
3740
Wed, 16 Sep
0
3740
Thu, 17 Sep
+1
3741
Fri, 18 Sep
0
3741
Sat, 19 Sep
+2
3743
Sun, 20 Sep
0
3743
Mon, 21 Sep
0
3743
Tue, 22 Sep
0
3743
Wed, 23 Sep
+1
3744
Thu, 24 Sep
+4
3748
Fri, 25 Sep
+2
3750
Sat, 26 Sep
+2
3752
Sun, 27 Sep
0
3752
Mon, 28 Sep
+1
3753
Tue, 29 Sep
+1
3754
Wed, 30 Sep
+1
3755
Thu, 1 Oct
+1
3756
Fri, 2 Oct
0
3756
Sat, 3 Oct
+1
3757
Sun, 4 Oct
0
3757
Mon, 5 Oct
0
3757
Tue, 6 Oct
0
3757
Wed, 7 Oct
+2
3759
Thu, 8 Oct
+1
3760
Fri, 9 Oct
+1
3761
Sat, 10 Oct
0
3761
Sun, 11 Oct
0
3761
Mon, 12 Oct
+1
3762
Tue, 13 Oct
+2
3764
Wed, 14 Oct
0
3764
Thu, 15 Oct
+3
3767
Fri, 16 Oct
+1
3768
Sat, 17 Oct
0
3768
Sun, 18 Oct
0
3768
Mon, 19 Oct
+2
3770
Tue, 20 Oct
0
3770
Wed, 21 Oct
+1
3771
Thu, 22 Oct
0
3771
Fri, 23 Oct
+1
3772
Sat, 24 Oct
0
3772
Sun, 25 Oct
+1
3773
Mon, 26 Oct
0
3773
Tue, 27 Oct
0
3773
Wed, 28 Oct
0
3773
Thu, 29 Oct
0
3773
Fri, 30 Oct
+2
3775
Sat, 31 Oct
0
3775
Sun, 1 Nov
+2
3777
Mon, 2 Nov
+1
3778
Tue, 3 Nov
0
3778
Wed, 4 Nov
+1
3779
Thu, 5 Nov
0
3779
Fri, 6 Nov
+1
3780
Sat, 7 Nov
+2
3782
Sun, 8 Nov
+1
3783
Mon, 9 Nov
+1
3784
Tue, 10 Nov
0
3784
Wed, 11 Nov
+1
3785
Thu, 12 Nov
+1
3786
Fri, 13 Nov
+1
3787
Sat, 14 Nov
0
3787
Sun, 15 Nov
0
3787
Mon, 16 Nov
+1
3788
Tue, 17 Nov
+1
3789
Wed, 18 Nov
0
3789
Thu, 19 Nov
+1
3790
Fri, 20 Nov
0
3790
Sat, 21 Nov
0
3790
Sun, 22 Nov
+2
3792
Mon, 23 Nov
+1
3793
Tue, 24 Nov
0
3793
Wed, 25 Nov
+1
3794
Thu, 26 Nov
+1
3795
Fri, 27 Nov
0
3795
Sat, 28 Nov
0
3795
Sun, 29 Nov
+2
3797
Mon, 30 Nov
+2
3799
Tue, 1 Dec
0
3799
Wed, 2 Dec
+1
3800
Thu, 3 Dec
+1
3801
Fri, 4 Dec
0
3801
Sat, 5 Dec
0
3801
Sun, 6 Dec
0
3801
Mon, 7 Dec
0
3801
Tue, 8 Dec
0
3801
Wed, 9 Dec
0
3801
Thu, 10 Dec
+3
3804
Fri, 11 Dec
0
3804
Sat, 12 Dec
0
3804
Sun, 13 Dec
0
3804
Mon, 14 Dec
+1
3805
Tue, 15 Dec
0
3805
Wed, 16 Dec
0
3805
Thu, 17 Dec
+1
3806
Fri, 18 Dec
0
3806
Sat, 19 Dec
0
3806
Sun, 20 Dec
0
3806
Mon, 21 Dec
+1
3807
Tue, 22 Dec
+2
3809
Wed, 23 Dec
0
3809
Thu, 24 Dec
+2
3811
Fri, 25 Dec
0
3811
Sat, 26 Dec
0
3811
Sun, 27 Dec
0
3811
Thu, 5 Aug
+154
3965