連登入口 Lihkgg

@lihkgg خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

連登吹水谷 @lihkg_com
https://t.me/joinchat/Hi2wzg9Q0F9LUniol9foLw
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
15.09.2019 06:30
15 Sep 2019, 05:57 (690 روز پیش)
آمار انتشار #7:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 14 Sep
0
58
Wed, 4 Mar
0
1010
Thu, 5 Mar
+1
1011
16:57
1010
Fri, 6 Mar
0
1011
00:57
+1
1011
Sat, 7 Mar
+1
1012
00:57
0
1011
Sun, 8 Mar
0
1012
00:57
+1
1012
Mon, 9 Mar
+3
1015
00:57
0
1012
Tue, 10 Mar
+1
1016
00:57
+3
1015
Wed, 11 Mar
0
1016
00:57
+1
1016
Thu, 12 Mar
+1
1017
00:57
0
1016
Fri, 13 Mar
+1
1018
00:57
+1
1017
Sat, 14 Mar
+1
1019
00:57
+1
1018
Sun, 15 Mar
+2
1021
00:57
+1
1019
Mon, 16 Mar
0
1021
00:57
+2
1021
Tue, 17 Mar
+2
1023
01:57
0
1021
Wed, 18 Mar
0
1023
00:57
+2
1023
Thu, 19 Mar
+3
1026
00:57
0
1023
Fri, 20 Mar
+1
1027
00:57
+3
1026
Sat, 21 Mar
0
1027
00:57
+1
1027
Sun, 22 Mar
+2
1029
00:57
0
1027
Mon, 23 Mar
+2
1031
00:57
+2
1029
Tue, 24 Mar
+3
1034
00:57
+2
1031
Wed, 25 Mar
+2
1036
00:57
+3
1034
Thu, 26 Mar
0
1036
00:57
+2
1036
Fri, 27 Mar
0
1036
00:57
0
1036
Sat, 28 Mar
0
1036
00:57
0
1036
Sun, 29 Mar
+3
1039
00:57
0
1036
Mon, 30 Mar
+5
1044
00:57
+3
1039
Tue, 31 Mar
+2
1046
00:57
+5
1044
Wed, 1 Apr
+6
1052
00:57
+2
1046
Thu, 2 Apr
+1
1053
00:57
+6
1052
Fri, 3 Apr
+3
1056
00:57
+1
1053
Sat, 4 Apr
+2
1058
00:57
+3
1056
Sun, 5 Apr
+1
1059
00:57
+2
1058
Mon, 6 Apr
+2
1061
00:57
+1
1059
Tue, 7 Apr
+2
1063
00:57
+2
1061
Wed, 8 Apr
+1
1064
00:57
+2
1063
Thu, 9 Apr
+1
1065
00:57
+1
1064
Fri, 10 Apr
0
1065
00:57
+1
1065
Sat, 11 Apr
+3
1068
Sun, 12 Apr
0
1068
Mon, 13 Apr
+1
1069
Tue, 14 Apr
0
1069
Wed, 15 Apr
+1
1070
Thu, 16 Apr
+2
1072
Fri, 17 Apr
0
1072
Sat, 18 Apr
+1
1073
Sun, 19 Apr
0
1073
Mon, 20 Apr
0
1073
Tue, 21 Apr
0
1073
Wed, 22 Apr
+2
1075
Thu, 23 Apr
0
1075
Fri, 24 Apr
+1
1076
Sat, 25 Apr
+2
1078
Sun, 26 Apr
0
1078
Mon, 27 Apr
+3
1081
Tue, 28 Apr
0
1081
Wed, 29 Apr
+1
1082
Thu, 30 Apr
+1
1083
Fri, 1 May
+4
1087
Sat, 2 May
0
1087
Sun, 3 May
0
1087
Mon, 4 May
+1
1088
Tue, 5 May
+3
1091
Wed, 6 May
+1
1092
Thu, 7 May
0
1092
Fri, 8 May
+1
1093
Sat, 9 May
+1
1094
Sun, 10 May
+4
1098
Mon, 11 May
+1
1099
Tue, 12 May
0
1099
Wed, 13 May
+2
1101
Thu, 14 May
+1
1102
Fri, 15 May
+2
1104
Sat, 16 May
+1
1105
Sun, 17 May
0
1105
Mon, 18 May
+3
1108
Tue, 19 May
+2
1110
Wed, 20 May
+1
1111
Thu, 21 May
+5
1116
Fri, 22 May
+3
1119
Sat, 23 May
+4
1123
Sun, 24 May
+3
1126
Mon, 25 May
+1
1127
Tue, 26 May
+2
1129
Wed, 27 May
+2
1131
Thu, 28 May
+1
1132
Fri, 29 May
+4
1136
Sat, 30 May
+2
1138
Sun, 31 May
+1
1139
Mon, 1 Jun
0
1139
Tue, 2 Jun
0
1139
Wed, 3 Jun
+2
1141
Thu, 4 Jun
0
1141
Fri, 5 Jun
+3
1144
Sat, 6 Jun
+1
1145
Sun, 7 Jun
+1
1146
Mon, 8 Jun
+1
1147
Tue, 9 Jun
+1
1148
Wed, 10 Jun
0
1148
Thu, 11 Jun
+1
1149
Fri, 12 Jun
+1
1150
Sat, 13 Jun
0
1150
Sun, 14 Jun
+1
1151
Mon, 15 Jun
0
1151
Tue, 16 Jun
+2
1153
Wed, 17 Jun
+1
1154
Thu, 18 Jun
+2
1156
Fri, 19 Jun
+1
1157
Sat, 20 Jun
+1
1158
Sun, 21 Jun
0
1158
Mon, 22 Jun
+1
1159
Tue, 23 Jun
+1
1160
Wed, 24 Jun
0
1160
Thu, 25 Jun
0
1160
Fri, 26 Jun
0
1160
Sat, 27 Jun
0
1160
Sun, 28 Jun
+2
1162
Mon, 29 Jun
0
1162
Tue, 30 Jun
0
1162
Wed, 1 Jul
+1
1163
Thu, 2 Jul
+5
1168
Fri, 3 Jul
+2
1170
Sat, 4 Jul
+1
1171
Sun, 5 Jul
+2
1173
Mon, 6 Jul
+3
1176
Tue, 7 Jul
+1
1177
Wed, 8 Jul
+1
1178
Thu, 9 Jul
+2
1180
Fri, 10 Jul
0
1180
Sat, 11 Jul
+1
1181
Sun, 12 Jul
+1
1182
Mon, 13 Jul
0
1182
Tue, 14 Jul
0
1182
Wed, 15 Jul
0
1182
Thu, 16 Jul
+3
1185
Fri, 17 Jul
+2
1187
Sat, 18 Jul
0
1187
Sun, 19 Jul
0
1187
Mon, 20 Jul
0
1187
Tue, 21 Jul
0
1187
Wed, 22 Jul
0
1187
Thu, 23 Jul
0
1187
Fri, 24 Jul
0
1187
Sat, 25 Jul
+1
1188
Sun, 26 Jul
+1
1189
Mon, 27 Jul
0
1189
Tue, 28 Jul
0
1189
Wed, 29 Jul
+1
1190
Thu, 30 Jul
+4
1194
Fri, 31 Jul
+2
1196
Sat, 1 Aug
+2
1198
Sun, 2 Aug
+3
1201
Mon, 3 Aug
+1
1202
Tue, 4 Aug
+1
1203
Wed, 5 Aug
+1
1204
Thu, 6 Aug
+1
1205
Fri, 7 Aug
+3
1208
Sat, 8 Aug
+1
1209
Sun, 9 Aug
0
1209
Mon, 10 Aug
0
1209
Tue, 11 Aug
+2
1211
Wed, 12 Aug
0
1211
Thu, 13 Aug
+1
1212
Fri, 14 Aug
+1
1213
Sat, 15 Aug
+1
1214
Sun, 16 Aug
+1
1215
Mon, 17 Aug
+2
1217
Tue, 18 Aug
+2
1219
Wed, 19 Aug
+7
1226
Thu, 20 Aug
+7
1233
Fri, 21 Aug
+3
1236
Sat, 22 Aug
+1
1237
Sun, 23 Aug
+1
1238
Mon, 24 Aug
+1
1239
Tue, 25 Aug
+1
1240
Wed, 26 Aug
+2
1242
Thu, 27 Aug
+1
1243
Fri, 28 Aug
+2
1245
Sat, 29 Aug
0
1245
Sun, 30 Aug
+1
1246
Mon, 31 Aug
0
1246
Tue, 1 Sep
+1
1247
Wed, 2 Sep
+1
1248
Thu, 3 Sep
0
1248
Fri, 4 Sep
+1
1249
Sat, 5 Sep
0
1249
Sun, 6 Sep
+1
1250
Mon, 7 Sep
+2
1252
Tue, 8 Sep
+1
1253
Wed, 9 Sep
0
1253
Thu, 10 Sep
0
1253
Fri, 11 Sep
0
1253
Sat, 12 Sep
0
1253
Sun, 13 Sep
0
1253
Mon, 14 Sep
0
1253
Tue, 15 Sep
0
1253
Wed, 16 Sep
0
1253
Thu, 17 Sep
+1
1254
Fri, 18 Sep
0
1254
Sat, 19 Sep
+2
1256
Sun, 20 Sep
0
1256
Mon, 21 Sep
0
1256
Tue, 22 Sep
0
1256
Wed, 23 Sep
+1
1257
Thu, 24 Sep
+4
1261
Fri, 25 Sep
+2
1263
Sat, 26 Sep
+2
1265
Sun, 27 Sep
0
1265
Mon, 28 Sep
+1
1266
Tue, 29 Sep
+1
1267
Wed, 30 Sep
+1
1268
Thu, 1 Oct
+1
1269
Fri, 2 Oct
0
1269
Sat, 3 Oct
+1
1270
Sun, 4 Oct
0
1270
Mon, 5 Oct
0
1270
Tue, 6 Oct
0
1270
Wed, 7 Oct
+2
1272
Thu, 8 Oct
+1
1273
Fri, 9 Oct
+1
1274
Sat, 10 Oct
0
1274
Sun, 11 Oct
0
1274
Mon, 12 Oct
+1
1275
Tue, 13 Oct
+2
1277
Wed, 14 Oct
0
1277
Thu, 15 Oct
+2
1279
Fri, 16 Oct
+1
1280
Sat, 17 Oct
0
1280
Sun, 18 Oct
0
1280
Mon, 19 Oct
+2
1282
Tue, 20 Oct
+1
1283
Wed, 21 Oct
+1
1284
Thu, 22 Oct
0
1284
Fri, 23 Oct
+1
1285
Sat, 24 Oct
0
1285
Sun, 25 Oct
+1
1286
Mon, 26 Oct
0
1286
Tue, 27 Oct
0
1286
Wed, 28 Oct
0
1286
Thu, 29 Oct
0
1286
Fri, 30 Oct
+2
1288
Sat, 31 Oct
0
1288
Sun, 1 Nov
+2
1290
Mon, 2 Nov
+1
1291
Tue, 3 Nov
0
1291
Wed, 4 Nov
+1
1292
Thu, 5 Nov
0
1292
Fri, 6 Nov
+1
1293
Sat, 7 Nov
+2
1295
Sun, 8 Nov
0
1295
Mon, 9 Nov
+1
1296
Tue, 10 Nov
0
1296
Wed, 11 Nov
+1
1297
Thu, 12 Nov
+1
1298
Fri, 13 Nov
+1
1299
Sat, 14 Nov
0
1299
Sun, 15 Nov
0
1299
Mon, 16 Nov
+1
1300
Tue, 17 Nov
+1
1301
Wed, 18 Nov
0
1301
Thu, 19 Nov
+1
1302
Fri, 20 Nov
0
1302
Sat, 21 Nov
0
1302
Sun, 22 Nov
+2
1304
Mon, 23 Nov
+1
1305
Tue, 24 Nov
0
1305
Wed, 25 Nov
+1
1306
Thu, 26 Nov
+1
1307
Fri, 27 Nov
0
1307
Sat, 28 Nov
0
1307
Sun, 29 Nov
+2
1309
Mon, 30 Nov
+2
1311
Tue, 1 Dec
0
1311
Wed, 2 Dec
+1
1312
Thu, 3 Dec
+1
1313
Fri, 4 Dec
0
1313
Sat, 5 Dec
0
1313
Sun, 6 Dec
0
1313
Mon, 7 Dec
0
1313
Tue, 8 Dec
0
1313
Wed, 9 Dec
0
1313
Thu, 10 Dec
+3
1316
Fri, 11 Dec
0
1316
Sat, 12 Dec
0
1316
Sun, 13 Dec
0
1316
Mon, 14 Dec
+1
1317
Tue, 15 Dec
0
1317
Wed, 16 Dec
0
1317
Thu, 17 Dec
+1
1318
Fri, 18 Dec
0
1318
Sat, 19 Dec
0
1318
Sun, 20 Dec
+1
1319
Mon, 21 Dec
+1
1320
Tue, 22 Dec
+2
1322
Wed, 23 Dec
0
1322
Thu, 24 Dec
+2
1324
Fri, 25 Dec
0
1324
Sat, 26 Dec
0
1324
Sun, 27 Dec
0
1324
Thu, 5 Aug
+154
1478