18區聯合資訊

@hongkong_nes خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
سیاست


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
27.08.2019 07:58
7 Aug 2020, 05:32 (256 روز پیش)
آمار انتشار #1040:
27
1h
49
3h
62
8h
79
24h
103
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 7 Aug
+75
75
06:32
+1h
+27
27
07:32
+2h
+15
42
08:32
+3h
+7
49
09:32
+4h
+4
53
10:32
+5h
+2
55
11:32
+6h
+1
56
12:32
+7h
+4
60
13:32
+8h
+2
62
14:32
+9h
+3
65
15:32
+10h
+4
69
16:32
+11h
0
69
17:32
+12h
0
69
18:32
+13h
+1
70
19:32
+14h
+2
72
20:32
+15h
+3
75
21:32
+16h
0
75
22:32
+17h
0
75
23:32
+18h
0
75
Sat, 8 Aug
+27
102
00:32
+19h
0
75
01:32
+20h
0
75
02:32
+21h
0
75
03:32
+22h
+1
76
04:32
+23h
+1
77
05:32
+24h
+2
79
06:32
+1
80
07:32
0
80
08:32
+2
82
09:32
0
82
10:32
+1
83
11:32
0
83
12:32
+3
86
13:32
+1
87
14:32
0
87
15:32
+1
88
16:32
+2
90
17:32
+5
95
18:32
0
95
19:32
+4
99
20:32
0
99
21:32
+1
100
22:32
+1
101
23:32
0
101
Sun, 9 Aug
+10
112
00:32
+1
102
01:32
+1
103
02:32
0
103
03:32
0
103
04:32
0
103
05:32
0
103
06:32
0
103
07:32
0
103
08:32
0
103
09:32
0
103
10:32
+1
104
11:32
+1
105
12:32
0
105
13:32
+1
106
14:32
+2
108
15:32
+1
109
16:32
0
109
17:32
0
109
18:32
+1
110
19:32
+1
111
20:32
0
111
21:32
+1
112
22:32
0
112
23:32
0
112
Mon, 10 Aug
+35
147
00:32
0
112
01:32
+1
113
02:32
0
113
03:32
0
113
04:32
0
113
05:32
+1
114
06:32
0
114
07:32
+11
125
08:32
+3
128
09:32
+1
129
10:32
0
129
11:32
+3
132
12:32
+3
135
13:32
0
135
14:32
0
135
15:32
+2
137
16:32
+1
138
17:32
+2
140
18:32
+4
144
19:32
0
144
20:32
+1
145
21:32
+1
146
22:32
+1
147
23:32
0
147
Tue, 11 Aug
+8
155
00:32
0
147
01:32
0
147
02:32
0
147
03:32
0
147
04:32
0
147
05:32
+1
148
06:32
0
148
07:32
0
148
08:32
0
148
09:32
+2
150
10:32
0
150
11:32
0
150
12:32
0
150
13:32
+1
151
14:32
0
151
15:32
0
151
16:32
+1
152
17:32
0
152
18:32
+2
154
19:32
0
154
20:32
0
154
21:32
+1
155
22:32
0
155
23:32
0
155
Wed, 12 Aug
+7
162
00:32
0
155
01:32
0
155
02:32
0
155
03:32
0
155
04:32
0
155
05:32
+1
156
06:32
0
156
07:32
0
156
08:32
0
156
09:32
0
156
10:32
+1
157
11:32
0
157
12:32
0
157
13:32
+1
158
14:32
0
158
15:32
0
158
16:32
0
158
17:32
+1
159
18:32
+2
161
19:32
+1
162
20:32
0
162
21:32
0
162
22:32
0
162
23:32
0
162
Thu, 13 Aug
+8
170
00:32
0
162
01:32
+1
163
02:32
0
163
03:32
0
163
04:32
+1
164
05:32
0
164
06:32
+1
165
07:32
+1
166
08:32
0
166
09:32
0
166
10:32
0
166
11:32
0
166
12:32
+1
167
13:32
0
167
14:32
+1
168
15:32
+2
170
16:32
0
170
17:32
0
170
18:32
0
170
19:32
0
170
20:32
0
170
21:32
0
170
22:32
0
170
23:32
0
170
Fri, 14 Aug
+5
175
00:32
0
170
01:32
0
170
02:32
0
170
03:32
0
170
04:32
+1
171
05:32
0
171
06:32
0
171
07:32
0
171
08:32
0
171
09:32
0
171
10:32
0
171
11:32
0
171
12:32
0
171
13:32
0
171
14:32
+2
173
15:32
0
173
16:32
0
173
17:32
0
173
18:32
+2
175
19:32
0
175
20:32
0
175
21:32
0
175
22:32
0
175
23:32
0
175
Sat, 15 Aug
+6
181
00:32
0
175
01:32
0
175
02:32
0
175
03:32
0
175
04:32
0
175
05:32
0
175
06:32
0
175
07:32
+1
176
08:32
0
176
09:32
0
176
10:32
+1
177
11:32
0
177
12:32
+1
178
13:32
0
178
14:32
+1
179
15:32
0
179
16:32
0
179
17:32
+1
180
18:32
0
180
19:32
0
180
20:32
0
180
21:32
+1
181
22:32
0
181
23:32
0
181
Sun, 16 Aug
+1
182
00:32
0
181
01:32
+1
182
02:32
0
182
03:32
0
182
04:32
0
182
05:32
0
182
06:32
0
182
07:32
0
182
08:32
0
182
09:32
0
182
10:32
0
182
11:32
0
182
12:32
0
182
13:32
0
182
14:32
0
182
15:32
0
182
16:32
0
182
17:32
0
182
18:32
0
182
19:32
0
182
20:32
0
182
21:32
0
182
22:32
0
182
23:32
0
182
Mon, 17 Aug
+3
185
00:32
0
182
01:32
0
182
02:32
0
182
03:32
0
182
04:32
0
182
05:32
0
182
06:32
0
182
07:32
0
182
08:32
0
182
09:32
0
182
10:32
0
182
11:32
+1
183
12:32
+1
184
13:32
0
184
14:32
0
184
15:32
0
184
16:32
0
184
17:32
0
184
18:32
0
184
19:32
0
184
20:32
0
184
21:32
0
184
22:32
0
184
23:32
0
184
Tue, 18 Aug
0
185
00:32
+1
185
01:32
0
185
02:32
0
185
03:32
0
185
04:32
0
185
05:32
0
185
06:32
0
185
07:32
0
185
08:32
0
185
09:32
0
185
10:32
0
185
11:32
0
185
12:32
0
185
13:32
0
185
14:32
0
185
15:32
0
185
16:32
0
185
17:32
0
185
18:32
0
185
19:32
0
185
20:32
0
185
21:32
0
185
22:32
0
185
23:32
0
185
Wed, 19 Aug
+4
189
00:32
0
185
01:32
0
185
02:32
0
185
03:32
0
185
04:32
0
185
05:32
0
185
06:32
0
185
07:32
0
185
08:32
0
185
09:32
0
185
10:32
0
185
11:32
+1
186
12:32
0
186
13:32
0
186
14:32
0
186
15:32
0
186
16:32
0
186
17:32
+1
187
18:32
+2
189
19:32
0
189
20:32
0
189
21:32
0
189
22:32
0
189
23:32
0
189
Thu, 20 Aug
+2
191
00:32
0
189
01:32
0
189
02:32
+1
190
03:32
0
190
04:32
0
190
05:32
0
190
06:32
0
190
07:32
0
190
08:32
0
190
09:32
0
190
10:32
0
190
11:32
0
190
12:32
0
190
13:32
+1
191
14:32
0
191
15:32
0
191
16:32
0
191
17:32
0
191
18:32
0
191
19:32
0
191
20:32
0
191
21:32
0
191
22:32
0
191
23:32
0
191
Fri, 21 Aug
+6
197
00:32
0
191
01:32
0
191
02:32
0
191
03:32
0
191
04:32
0
191
05:32
+1
192
06:32
+1
193
07:32
0
193
08:32
+1
194
09:32
0
194
10:32
+1
195
11:32
0
195
12:32
0
195
13:32
0
195
14:32
+1
196
15:32
0
196
16:32
+1
197
17:32
0
197
18:32
0
197
19:32
0
197
20:32
0
197
21:32
0
197
22:32
0
197
23:32
0
197
Sat, 22 Aug
+3
200
00:32
0
197
01:32
0
197
02:32
0
197
03:32
+1
198
04:32
0
198
05:32
0
198
06:32
0
198
07:32
+1
199
08:32
+1
200
09:32
0
200
10:32
0
200
11:32
0
200
12:32
0
200
13:32
0
200
14:32
0
200
15:32
0
200
16:32
0
200
17:32
0
200
18:32
0
200
19:32
0
200
20:32
0
200
21:32
0
200
22:32
0
200
23:32
0
200
Sun, 23 Aug
+3
203
00:32
0
200
01:32
0
200
02:32
+1
201
03:32
+1
202
04:32
0
202
05:32
0
202
06:32
0
202
07:32
0
202
08:32
0
202
09:32
0
202
10:32
0
202
11:32
0
202
12:32
0
202
13:32
0
202
14:32
0
202
15:32
0
202
16:32
0
202
17:32
0
202
18:32
0
202
19:32
0
202
20:32
0
202
21:32
0
202
22:32
0
202
23:32
0
202
Mon, 24 Aug
+2
205
00:32
+1
203
01:32
0
203
02:32
0
203
03:32
+1
204
04:32
0
204
05:32
0
204
06:32
0
204
07:32
0
204
08:32
0
204
09:32
0
204
10:32
0
204
11:32
0
204
12:32
0
204
13:32
0
204
14:32
+1
205
15:32
0
205
16:32
0
205
17:32
0
205
18:32
0
205
19:32
0
205
20:32
0
205
21:32
0
205
22:32
0
205
23:32
0
205
Tue, 25 Aug
+3
208
00:32
0
205
01:32
0
205
02:32
0
205
03:32
+1
206
04:32
0
206
05:32
0
206
06:32
0
206
07:32
0
206
08:32
0
206
09:32
0
206
10:32
0
206
11:32
+1
207
12:32
0
207
13:32
0
207
14:32
0
207
15:32
0
207
16:32
0
207
17:32
0
207
18:32
0
207
19:32
0
207
20:32
0
207
21:32
0
207
22:32
0
207
23:32
0
207
Wed, 26 Aug
+1
209
00:32
+1
208
01:32
0
208
02:32
0
208
03:32
0
208
04:32
0
208
05:32
0
208
06:32
0
208
07:32
0
208
08:32
0
208
09:32
0
208
10:32
0
208
11:32
0
208
12:32
0
208
13:32
0
208
14:32
0
208
15:32
0
208
16:32
0
208
17:32
0
208
18:32
+1
209
19:32
0
209
20:32
0
209
21:32
0
209
22:32
0
209
23:32
0
209
Thu, 27 Aug
+3
212
00:32
0
209
01:32
0
209
02:32
0
209
03:32
0
209
04:32
0
209
05:32
0
209
06:32
0
209
07:32
0
209
08:32
0
209
09:32
0
209
10:32
0
209
11:32
0
209
12:32
0
209
13:32
0
209
14:32
0
209
15:32
+1
210
16:32
0
210
17:32
0
210
18:32
0
210
19:32
0
210
20:32
+1
211
21:32
0
211
22:32
0
211
23:32
0
211
Fri, 28 Aug
+3
215
00:32
+1
212
01:32
0
212
02:32
0
212
03:32
0
212
04:32
0
212
05:32
0
212
06:32
0
212
07:32
0
212
08:32
+1
213
09:32
0
213
10:32
0
213
11:32
0
213
12:32
+1
214
13:32
0
214
14:32
0
214
15:32
0
214
16:32
0
214
17:32
0
214
18:32
+1
215
19:32
0
215
20:32
0
215
21:32
0
215
22:32
0
215
23:32
0
215
Sat, 29 Aug
+5
220
00:32
0
215
01:32
0
215
02:32
0
215
03:32
0
215
04:32
0
215
05:32
0
215
06:32
0
215
07:32
+1
216
08:32
+1
217
09:32
+1
218
10:32
0
218
11:32
0
218
12:32
+1
219
13:32
0
219
14:32
0
219
15:32
0
219
16:32
0
219
17:32
0
219
18:32
+1
220
19:32
0
220
20:32
0
220
21:32
0
220
22:32
0
220
23:32
0
220
Sun, 30 Aug
+2
222
00:32
0
220
01:32
0
220
02:32
0
220
03:32
0
220
04:32
0
220
05:32
0
220
06:32
0
220
07:32
0
220
08:32
0
220
09:32
+1
221
10:32
0
221
11:32
0
221
12:32
0
221
13:32
0
221
14:32
0
221
15:32
0
221
16:32
0
221
17:32
0
221
18:32
+1
222
19:32
0
222
20:32
0
222
21:32
0
222
22:32
0
222
23:32
0
222
Mon, 31 Aug
+1
223
00:32
0
222
01:32
0
222
02:32
0
222
03:32
0
222
04:32
0
222
05:32
0
222
06:32
0
222
07:32
0
222
08:32
0
222
09:32
0
222
10:32
0
222
11:32
0
222
12:32
0
222
13:32
0
222
14:32
0
222
15:32
0
222
16:32
0
222
17:32
0
222
18:32
0
222
19:32
+1
223
20:32
0
223
21:32
0
223
22:32
0
223
23:32
0
223
Tue, 1 Sep
+2
225
00:32
0
223
01:32
0
223
02:32
0
223
03:32
0
223
04:32
0
223
05:32
0
223
06:32
0
223
07:32
0
223
08:32
0
223
09:32
0
223
10:32
+1
224
11:32
0
224
12:32
0
224
13:32
0
224
14:32
0
224
15:32
0
224
16:32
0
224
17:32
0
224
18:32
0
224
19:32
0
224
20:32
+1
225
21:32
0
225
22:32
0
225
23:32
0
225
Wed, 2 Sep
0
225
00:32
0
225
01:32
0
225
02:32
0
225
03:32
0
225
04:32
0
225
05:32
0
225
06:32
0
225
07:32
0
225
08:32
0
225
09:32
0
225
10:32
0
225
11:32
0
225
12:32
0
225
13:32
0
225
14:32
0
225
15:32
0
225
16:32
0
225
17:32
0
225
18:32
0
225
19:32
0
225
20:32
0
225
21:32
0
225
22:32
0
225
23:32
0
225
Thu, 3 Sep
+3
228
00:32
0
225
01:32
0
225
02:32
0
225
03:32
0
225
04:32
0
225
05:32
0
225
06:32
+1
226
07:32
0
226
08:32
0
226
09:32
0
226
10:32
+1
227
11:32
+1
228
12:32
0
228
13:32
0
228
14:32
0
228
15:32
0
228
16:32
0
228
17:32
0
228
18:32
0
228
19:32
0
228
20:32
0
228
21:32
0
228
22:32
0
228
23:32
0
228
Fri, 4 Sep
+1
229
00:32
0
228
01:32
0
228
02:32
0
228
03:32
0
228
04:32
0
228
05:32
0
228
06:32
0
228
07:32
0
228
08:32
0
228
09:32
0
228
10:32
0
228
11:32
0
228
12:32
0
228
13:32
0
228
14:32
0
228
15:32
0
228
16:32
+1
229
17:32
0
229
18:32
0
229
19:32
0
229
20:32
0
229
21:32
0
229
22:32
0
229
23:32
0
229
Sat, 5 Sep
0
229
00:32
0
229
01:32
0
229
02:32
0
229
03:32
0
229
04:32
0
229
05:32
0
229
06:32
0
229
07:32
0
229
08:32
0
229
09:32
0
229
10:32
0
229
11:32
0
229
12:32
0
229
13:32
0
229
14:32
0
229
15:32
0
229
16:32
0
229
17:32
0
229
18:32
0
229
19:32
0
229
20:32
0
229
21:32
0
229
22:32
0
229
23:32
0
229
Sun, 6 Sep
0
229
00:32
0
229
01:32
0
229
02:32
0
229
03:32
0
229
04:32
0
229
05:32
0
229
Mon, 7 Sep
+4
233
00:32
0
229
Tue, 8 Sep
+2
235
00:32
+4
233
Wed, 9 Sep
0
235
00:32
+2
235
Thu, 10 Sep
+1
236
00:32
0
235
Fri, 11 Sep
0
236
00:32
+1
236
Sat, 12 Sep
0
236
00:32
0
236
Sun, 13 Sep
+1
237
00:32
0
236
Mon, 14 Sep
0
237
00:32
+1
237
Tue, 15 Sep
+1
238
00:32
0
237
Wed, 16 Sep
+1
239
00:32
+1
238
Thu, 17 Sep
+3
242
00:32
+1
239
Fri, 18 Sep
+1
243
00:32
+3
242
Sat, 19 Sep
+1
244
00:32
+1
243
Sun, 20 Sep
+4
248
00:32
+1
244
Mon, 21 Sep
+1
249
00:32
+4
248
Tue, 22 Sep
+1
250
00:32
+1
249
Wed, 23 Sep
0
250
00:32
+1
250
Thu, 24 Sep
+1
251
00:32
0
250
Fri, 25 Sep
0
251
00:32
+1
251
Sat, 26 Sep
+2
253
00:32
0
251
Sun, 27 Sep
+1
254
00:32
+2
253
Mon, 28 Sep
+1
255
00:32
+1
254
Tue, 29 Sep
0
255
00:32
+1
255
Wed, 30 Sep
+1
256
00:32
0
255
Thu, 1 Oct
+1
257
00:32
+1
256