围棋之萌习题和复盘教室

@gomoesgf خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

这个频道用于发布习题及解答,以及棋局的复盘
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
02.04.2019 19:21
22 May, 18:38 (192 روز پیش)
آمار انتشار #630:
99
1h
137
3h
156
8h
254
24h
325
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 22 May
+147
147
19:38
+1h
+99
99
20:38
+2h
+25
124
21:38
+3h
+13
137
22:38
+4h
+5
142
23:38
+5h
+1
143
Sun, 23 May
+113
260
00:38
+6h
+4
147
01:38
+7h
+5
152
02:38
+8h
+4
156
03:38
+9h
+6
162
04:38
+10h
+12
174
05:38
+11h
+7
181
06:38
+12h
+11
192
07:38
+13h
+8
200
08:38
+14h
+13
213
09:38
+15h
+8
221
10:38
+16h
+2
223
11:38
+17h
+5
228
12:38
+18h
+3
231
13:38
+19h
+3
234
14:38
+20h
+4
238
15:38
+21h
+4
242
16:38
+22h
+2
244
17:38
+23h
+6
250
18:38
+24h
+4
254
19:38
+2
256
20:38
+3
259
21:38
+1
260
22:38
0
260
23:38
0
260
Mon, 24 May
+78
338
00:38
0
260
01:38
0
260
02:38
+2
262
03:38
+2
264
04:38
+2
266
05:38
+2
268
06:38
+1
269
07:38
+1
270
08:38
+1
271
09:38
+4
275
10:38
+1
276
11:38
+1
277
12:38
+2
279
13:38
+2
281
14:38
+1
282
15:38
+3
285
16:38
+1
286
17:38
+26
312
18:38
+13
325
19:38
+4
329
20:38
+7
336
21:38
+1
337
22:38
+1
338
23:38
0
338
Tue, 25 May
+28
366
00:38
0
338
01:38
0
338
02:38
+1
339
03:38
+1
340
04:38
+1
341
05:38
+2
343
06:38
+2
345
07:38
+3
348
08:38
+1
349
09:38
+2
351
10:38
+1
352
11:38
+2
354
12:38
0
354
13:38
+1
355
14:38
+2
357
15:38
+2
359
16:38
0
359
17:38
+2
361
18:38
+3
364
19:38
+1
365
20:38
0
365
21:38
+1
366
22:38
0
366
23:38
0
366
Wed, 26 May
+55
421
00:38
0
366
01:38
0
366
02:38
+1
367
03:38
0
367
04:38
+3
370
05:38
+1
371
06:38
+2
373
07:38
0
373
08:38
+2
375
09:38
0
375
10:38
0
375
11:38
+15
390
12:38
+9
399
13:38
+3
402
14:38
+2
404
15:38
+3
407
16:38
0
407
17:38
+4
411
18:38
+2
413
19:38
+3
416
20:38
+3
419
21:38
+1
420
22:38
+1
421
23:38
0
421
Thu, 27 May
+27
448
00:38
0
421
01:38
+1
422
02:38
+1
423
03:38
0
423
04:38
+1
424
05:38
0
424
06:38
+1
425
07:38
+2
427
08:38
+1
428
09:38
+1
429
10:38
+3
432
11:38
+1
433
12:38
+1
434
13:38
+3
437
14:38
+1
438
15:38
+1
439
16:38
0
439
17:38
0
439
18:38
+4
443
19:38
0
443
20:38
+1
444
21:38
+2
446
22:38
+1
447
23:38
+1
448
Fri, 28 May
+21
469
00:38
0
448
01:38
0
448
02:38
0
448
03:38
+1
449
04:38
+2
451
05:38
0
451
06:38
+2
453
07:38
+1
454
08:38
0
454
09:38
+4
458
10:38
+1
459
11:38
+1
460
12:38
+2
462
13:38
0
462
14:38
0
462
15:38
+1
463
16:38
+1
464
17:38
+2
466
18:38
+1
467
19:38
0
467
20:38
0
467
21:38
+1
468
22:38
0
468
23:38
+1
469
Sat, 29 May
+27
496
00:38
0
469
01:38
+1
470
02:38
0
470
03:38
0
470
04:38
0
470
05:38
+1
471
06:38
+1
472
07:38
0
472
08:38
0
472
09:38
0
472
10:38
+6
478
11:38
+3
481
12:38
+4
485
13:38
+1
486
14:38
+1
487
15:38
0
487
16:38
+1
488
17:38
+3
491
18:38
+2
493
19:38
0
493
20:38
+1
494
21:38
0
494
22:38
+2
496
23:38
0
496
Sun, 30 May
+15
511
00:38
0
496
01:38
0
496
02:38
0
496
03:38
+4
500
04:38
0
500
05:38
0
500
06:38
+1
501
07:38
+1
502
08:38
+1
503
09:38
0
503
10:38
0
503
11:38
0
503
12:38
+1
504
13:38
0
504
14:38
+1
505
15:38
0
505
16:38
+4
509
17:38
0
509
18:38
0
509
19:38
0
509
20:38
+1
510
21:38
0
510
22:38
0
510
23:38
+1
511
Mon, 31 May
+13
524
00:38
0
511
01:38
0
511
02:38
0
511
03:38
+1
512
04:38
+1
513
05:38
+1
514
06:38
+1
515
07:38
+1
516
08:38
0
516
09:38
+2
518
10:38
0
518
11:38
0
518
12:38
+1
519
13:38
0
519
14:38
+1
520
15:38
0
520
16:38
+1
521
17:38
+2
523
18:38
0
523
19:38
0
523
20:38
+1
524
21:38
0
524
22:38
0
524
Tue, 1 Jun
+19
543
00:38
0
524
01:38
0
524
02:38
+1
525
03:38
+1
526
04:38
0
526
05:38
0
526
06:38
0
526
07:38
+1
527
08:38
0
527
09:38
0
527
10:38
0
527
11:38
+1
528
12:38
0
528
13:38
+1
529
14:38
+1
530
15:38
0
530
16:38
+1
531
17:38
0
531
18:38
+3
534
19:38
+7
541
20:38
+1
542
21:38
0
542
22:38
+1
543
23:38
0
543
Wed, 2 Jun
+7
550
00:38
0
543
01:38
0
543
02:38
0
543
03:38
0
543
04:38
+1
544
05:38
0
544
06:38
+2
546
07:38
+1
547
08:38
0
547
09:38
+1
548
10:38
0
548
11:38
+1
549
12:38
+1
550
13:38
0
550
14:38
0
550
15:38
0
550
16:38
0
550
17:38
0
550
18:38
0
550
19:38
0
550
20:38
0
550
21:38
0
550
22:38
0
550
23:38
0
550
Thu, 3 Jun
+12
562
00:38
0
550
01:38
0
550
02:38
+1
551
03:38
+1
552
04:38
+1
553
05:38
0
553
06:38
0
553
07:38
+1
554
08:38
+1
555
09:38
+1
556
10:38
0
556
11:38
0
556
12:38
0
556
13:38
0
556
14:38
0
556
15:38
0
556
16:38
+3
559
17:38
+2
561
18:38
0
561
19:38
+1
562
20:38
0
562
21:38
0
562
22:38
0
562
23:38
0
562
Fri, 4 Jun
+10
572
00:38
0
562
01:38
0
562
02:38
0
562
03:38
0
562
04:38
0
562
05:38
0
562
06:38
0
562
07:38
0
562
08:38
+1
563
09:38
+1
564
10:38
0
564
11:38
0
564
12:38
0
564
13:38
+1
565
14:38
+3
568
15:38
+1
569
16:38
0
569
17:38
0
569
18:38
+1
570
19:38
+1
571
20:38
+1
572
21:38
0
572
22:38
0
572
23:38
0
572
Sat, 5 Jun
+9
581
00:38
0
572
01:38
0
572
02:38
0
572
03:38
0
572
04:38
+1
573
05:38
+1
574
06:38
0
574
07:38
0
574
08:38
+1
575
09:38
0
575
10:38
+2
577
11:38
0
577
12:38
+1
578
13:38
0
578
14:38
+1
579
15:38
0
579
16:38
0
579
17:38
0
579
18:38
+2
581
19:38
0
581
20:38
0
581
21:38
0
581
22:38
0
581
23:38
0
581
Sun, 6 Jun
+3
584
00:38
0
581
01:38
0
581
02:38
+1
582
03:38
0
582
04:38
+1
583
05:38
0
583
06:38
0
583
07:38
0
583
08:38
0
583
09:38
0
583
10:38
0
583
11:38
0
583
12:38
0
583
13:38
0
583
14:38
0
583
15:38
0
583
16:38
0
583
17:38
0
583
18:38
0
583
19:38
+1
584
20:38
0
584
21:38
0
584
22:38
0
584
23:38
0
584
Mon, 7 Jun
+7
591
00:38
0
584
01:38
0
584
02:38
0
584
03:38
0
584
04:38
0
584
05:38
0
584
06:38
0
584
07:38
0
584
08:38
0
584
09:38
0
584
10:38
+1
585
11:38
0
585
12:38
+2
587
13:38
0
587
14:38
0
587
15:38
0
587
16:38
0
587
17:38
0
587
18:38
+1
588
19:38
+1
589
20:38
0
589
21:38
+1
590
22:38
0
590
23:38
+1
591
Tue, 8 Jun
+15
606
00:38
0
591
01:38
0
591
02:38
0
591
03:38
0
591
04:38
+1
592
05:38
+1
593
06:38
0
593
07:38
0
593
08:38
0
593
09:38
0
593
10:38
0
593
11:38
+1
594
12:38
0
594
13:38
0
594
14:38
+1
595
15:38
0
595
16:38
0
595
17:38
0
595
18:38
+7
602
19:38
+3
605
20:38
0
605
21:38
+1
606
22:38
0
606
23:38
0
606
Wed, 9 Jun
+8
614
00:38
0
606
01:38
+1
607
02:38
+1
608
03:38
0
608
04:38
+1
609
05:38
0
609
06:38
0
609
07:38
+2
611
08:38
0
611
09:38
0
611
10:38
0
611
11:38
+1
612
12:38
0
612
13:38
+1
613
14:38
0
613
15:38
0
613
16:38
0
613
17:38
0
613
18:38
0
613
19:38
+1
614
20:38
0
614
21:38
0
614
22:38
0
614
23:38
0
614
Thu, 10 Jun
+10
624
00:38
0
614
01:38
0
614
02:38
0
614
03:38
+1
615
04:38
0
615
05:38
0
615
06:38
+1
616
07:38
+2
618
08:38
0
618
09:38
0
618
10:38
0
618
11:38
+2
620
12:38
+1
621
13:38
0
621
14:38
0
621
15:38
+1
622
16:38
0
622
17:38
0
622
18:38
0
622
19:38
+1
623
20:38
0
623
21:38
+1
624
22:38
0
624
23:38
0
624
Fri, 11 Jun
+5
629
00:38
0
624
01:38
+1
625
02:38
0
625
03:38
0
625
04:38
0
625
05:38
0
625
06:38
+1
626
07:38
+1
627
08:38
+1
628
09:38
0
628
10:38
0
628
11:38
0
628
12:38
0
628
13:38
0
628
14:38
0
628
15:38
0
628
16:38
0
628
17:38
+1
629
18:38
0
629
19:38
0
629
20:38
0
629
21:38
0
629
22:38
0
629
23:38
0
629
Sat, 12 Jun
+3
632
00:38
0
629
01:38
0
629
02:38
0
629
03:38
0
629
04:38
0
629
05:38
0
629
06:38
+1
630
07:38
0
630
08:38
0
630
09:38
0
630
10:38
0
630
11:38
0
630
12:38
0
630
13:38
0
630
14:38
0
630
15:38
0
630
16:38
0
630
17:38
+1
631
18:38
+1
632
19:38
0
632
20:38
0
632
21:38
0
632
22:38
0
632
23:38
0
632
Sun, 13 Jun
+6
638
00:38
0
632
01:38
0
632
02:38
0
632
03:38
0
632
04:38
0
632
05:38
0
632
06:38
+1
633
07:38
+1
634
08:38
0
634
09:38
0
634
10:38
+1
635
11:38
+1
636
12:38
+1
637
13:38
0
637
14:38
0
637
15:38
0
637
16:38
0
637
17:38
+1
638
18:38
0
638
19:38
0
638
20:38
0
638
21:38
0
638
22:38
0
638
23:38
0
638
Mon, 14 Jun
+4
642
00:38
0
638
01:38
0
638
02:38
0
638
03:38
0
638
04:38
+1
639
05:38
0
639
06:38
0
639
07:38
0
639
08:38
0
639
09:38
0
639
10:38
0
639
11:38
+1
640
12:38
0
640
13:38
0
640
14:38
0
640
15:38
0
640
16:38
+1
641
17:38
0
641
18:38
+1
642
19:38
0
642
20:38
0
642
21:38
0
642
22:38
0
642
23:38
0
642
Tue, 15 Jun
+7
649
00:38
0
642
01:38
0
642
02:38
+1
643
03:38
0
643
04:38
0
643
05:38
+1
644
06:38
0
644
07:38
+1
645
08:38
0
645
09:38
0
645
10:38
0
645
11:38
0
645
12:38
0
645
13:38
+2
647
14:38
0
647
15:38
0
647
16:38
0
647
17:38
0
647
18:38
0
647
19:38
0
647
20:38
+1
648
21:38
+1
649
22:38
0
649
23:38
0
649
Wed, 16 Jun
+5
654
00:38
0
649
01:38
0
649
02:38
0
649
03:38
0
649
04:38
0
649
05:38
0
649
06:38
0
649
07:38
0
649
08:38
0
649
09:38
+1
650
10:38
0
650
11:38
0
650
12:38
0
650
13:38
0
650
14:38
+2
652
15:38
0
652
16:38
0
652
17:38
+1
653
18:38
0
653
19:38
0
653
20:38
+1
654
21:38
0
654
22:38
0
654
23:38
0
654
Thu, 17 Jun
+8
662
00:38
0
654
01:38
0
654
02:38
0
654
03:38
+1
655
04:38
0
655
05:38
0
655
06:38
0
655
07:38
0
655
08:38
0
655
09:38
0
655
10:38
0
655
11:38
0
655
12:38
+1
656
13:38
0
656
14:38
0
656
15:38
0
656
16:38
+3
659
17:38
0
659
18:38
0
659
19:38
+1
660
20:38
0
660
21:38
+1
661
22:38
+1
662
23:38
0
662
Fri, 18 Jun
0
662
00:38
0
662
01:38
0
662
02:38
0
662
03:38
0
662
04:38
0
662
05:38
0
662
06:38
0
662
07:38
0
662
08:38
0
662
09:38
0
662
10:38
0
662
11:38
0
662
12:38
0
662
13:38
0
662
14:38
0
662
15:38
0
662
16:38
0
662
17:38
0
662
18:38
0
662
19:38
0
662
20:38
0
662
21:38
0
662
22:38
0
662
23:38
0
662
Sat, 19 Jun
+5
667
00:38
0
662
01:38
0
662
02:38
+1
663
03:38
+1
664
04:38
0
664
05:38
0
664
06:38
0
664
07:38
0
664
08:38
0
664
09:38
+1
665
10:38
0
665
11:38
0
665
12:38
0
665
13:38
0
665
14:38
+1
666
15:38
0
666
16:38
0
666
17:38
0
666
18:38
+1
667
19:38
0
667
20:38
0
667
21:38
0
667
22:38
0
667
23:38
0
667
Sun, 20 Jun
+8
675
00:38
0
667
01:38
0
667
02:38
0
667
03:38
0
667
04:38
0
667
05:38
+2
669
06:38
0
669
07:38
0
669
08:38
0
669
09:38
0
669
10:38
0
669
11:38
0
669
12:38
+1
670
13:38
0
670
14:38
+1
671
15:38
0
671
16:38
+1
672
17:38
0
672
18:38
+1
673
19:38
0
673
20:38
+2
675
21:38
0
675
22:38
0
675
23:38
0
675
Mon, 21 Jun
+6
681
00:38
0
675
01:38
0
675
02:38
0
675
03:38
+1
676
04:38
0
676
05:38
0
676
06:38
+1
677
07:38
+1
678
08:38
0
678
09:38
0
678
10:38
0
678
11:38
0
678
12:38
0
678
13:38
0
678
14:38
0
678
15:38
+1
679
16:38
0
679
17:38
0
679
18:38
+1
680
Tue, 22 Jun
+7
688
00:38
+1
681
Wed, 23 Jun
+1
689
00:38
+7
688
Thu, 24 Jun
0
689
00:38
+1
689
Fri, 25 Jun
+2
691
00:38
0
689
Sat, 26 Jun
+5
696
00:38
+2
691
Sun, 27 Jun
+2
698
00:38
+5
696
Mon, 28 Jun
+1
699
00:38
+2
698
Tue, 29 Jun
+2
701
00:38
+1
699
Wed, 30 Jun
+3
704
00:38
+2
701
Thu, 1 Jul
+3
707
00:38
+3
704
Fri, 2 Jul
+2
709
00:38
+3
707
Sat, 3 Jul
+2
711
00:38
+2
709
Sun, 4 Jul
+6
717
00:38
+2
711
Mon, 5 Jul
+4
721
00:38
+6
717
Tue, 6 Jul
+3
724
00:38
+4
721
Wed, 7 Jul
+7
731
00:38
+3
724
Thu, 8 Jul
+5
736
00:38
+7
731
Fri, 9 Jul
+3
739
00:38
+5
736
Sat, 10 Jul
+3
742
00:38
+3
739
Sun, 11 Jul
+5
747
00:38
+3
742
Mon, 12 Jul
+2
749
00:38
+5
747
Tue, 13 Jul
+4
753
00:38
+2
749
Wed, 14 Jul
0
753
00:38
+4
753
Thu, 15 Jul
+5
758
00:38
0
753
Fri, 16 Jul
+2
760
00:38
+5
758
Sat, 17 Jul
+3
763