自由西屌傻hi頻道🖕🏻

@diu9gov خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
18.06.2019 17:08
30 Jun 2019, 16:48 (889 روز پیش)
آمار انتشار #295:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 30 Jun
+2811
2811
Mon, 1 Jul
+1371
4182
Tue, 2 Jul
+196
4378
Wed, 3 Jul
+94
4472
Thu, 4 Jul
+62
4534
Fri, 5 Jul
+31
4565
Sat, 6 Jul
+34
4599
Sun, 7 Jul
+3
4602
Mon, 8 Jul
0
4602
Tue, 9 Jul
+30
4632
Wed, 10 Jul
0
4632
Thu, 11 Jul
+30
4662
Fri, 12 Jul
0
4662
Sat, 13 Jul
0
4662
Sun, 14 Jul
+31
4693
Mon, 15 Jul
0
4693
Tue, 16 Jul
0
4693
Wed, 17 Jul
0
4693
Thu, 18 Jul
+30
4723
Fri, 19 Jul
+1
4724
Sat, 20 Jul
0
4724
Sun, 21 Jul
0
4724
Mon, 22 Jul
+1
4725
Tue, 23 Jul
+1
4726
Wed, 24 Jul
+33
4759
Thu, 25 Jul
0
4759
Fri, 26 Jul
0
4759
Sat, 27 Jul
+30
4789
Sun, 28 Jul
0
4789
Mon, 29 Jul
+2
4791
Tue, 30 Jul
+1
4792
Wed, 31 Jul
+1
4793
Thu, 1 Aug
+30
4823
Fri, 2 Aug
+5
4828
Sat, 3 Aug
+7
4835
Sun, 4 Aug
+9
4844
Mon, 5 Aug
+9
4853
Tue, 6 Aug
+11
4864
Wed, 7 Aug
+12
4876
Thu, 8 Aug
+6
4882
Fri, 9 Aug
+5
4887
Sat, 10 Aug
+8
4895
Sun, 11 Aug
+17
4912
Mon, 12 Aug
+7
4919
Tue, 13 Aug
+2
4921
Wed, 14 Aug
+4
4925
Thu, 15 Aug
+4
4929
Fri, 16 Aug
+6
4935
Sat, 17 Aug
+4
4939
Sun, 18 Aug
+4
4943
Mon, 19 Aug
+3
4946
Tue, 20 Aug
+11
4957
Wed, 21 Aug
+5
4962
Thu, 22 Aug
+2
4964
Fri, 23 Aug
+5
4969
Sat, 24 Aug
+2
4971
Sun, 25 Aug
+2
4973
Mon, 26 Aug
+7
4980
Tue, 27 Aug
+2
4982
Wed, 28 Aug
+6
4988
Thu, 29 Aug
+2
4990
Fri, 30 Aug
0
4990
Sat, 31 Aug
+3
4993
Sun, 1 Sep
+1
4994
Mon, 2 Sep
+4
4998
Tue, 3 Sep
+4
5002
Wed, 4 Sep
+3
5005
Thu, 5 Sep
+3
5008
Fri, 6 Sep
+1
5009
Sat, 7 Sep
+5
5014
Sun, 8 Sep
+8
5022
Mon, 9 Sep
+17
5039
Tue, 10 Sep
+4
5043
Wed, 11 Sep
+6
5049
Thu, 12 Sep
+1
5050
Fri, 13 Sep
+5
5055
Sat, 14 Sep
+3
5058
Sun, 15 Sep
+3
5061
Mon, 16 Sep
+5
5066
Tue, 17 Sep
+4
5070
Wed, 18 Sep
+4
5074
Thu, 19 Sep
+2
5076
Fri, 20 Sep
0
5076
Sat, 21 Sep
+2
5078
Sun, 22 Sep
+1
5079
Mon, 23 Sep
+3
5082
Tue, 24 Sep
0
5082
Wed, 25 Sep
+4
5086
Thu, 26 Sep
+1
5087
Fri, 27 Sep
+5
5092
Sat, 28 Sep
+2
5094
Sun, 29 Sep
+1
5095
Mon, 30 Sep
+5
5100
Tue, 1 Oct
+4
5104
Wed, 2 Oct
+3
5107
Thu, 3 Oct
+3
5110
Fri, 4 Oct
+3
5113
Sat, 5 Oct
+5
5118
Sun, 6 Oct
+4
5122
Mon, 7 Oct
+3
5125
Tue, 8 Oct
+10
5135
Wed, 9 Oct
+4
5139
Thu, 10 Oct
+2
5141
Fri, 11 Oct
+1
5142
Sat, 12 Oct
+2
5144
Sun, 13 Oct
+3
5147
Mon, 14 Oct
+1
5148
Tue, 15 Oct
+2
5150
Wed, 16 Oct
+2
5152
Thu, 17 Oct
0
5152
Fri, 18 Oct
+1
5153
Sat, 19 Oct
+3
5156
Sun, 20 Oct
+1
5157
Mon, 21 Oct
+2
5159
Tue, 22 Oct
0
5159
Wed, 23 Oct
+1
5160
Thu, 24 Oct
0
5160
Fri, 25 Oct
0
5160
Sat, 26 Oct
0
5160
Sun, 27 Oct
+1
5161
Mon, 28 Oct
0
5161
Tue, 29 Oct
+1
5162
Wed, 30 Oct
+1
5163
Thu, 31 Oct
0
5163
Fri, 1 Nov
0
5163
Sat, 2 Nov
+1
5164
Sun, 3 Nov
+2
5166
Mon, 4 Nov
+1
5167
Tue, 5 Nov
0
5167
Wed, 6 Nov
+1
5168
Thu, 7 Nov
+1
5169
Fri, 8 Nov
+1
5170
Sat, 9 Nov
0
5170
Sun, 10 Nov
0
5170
Mon, 11 Nov
+2
5172
Tue, 12 Nov
+3
5175
Wed, 13 Nov
+2
5177
Thu, 14 Nov
+1
5178
Fri, 15 Nov
+4
5182
Sat, 16 Nov
+4
5186
Sun, 17 Nov
+4
5190
Mon, 18 Nov
+1
5191
Tue, 19 Nov
+3
5194
Wed, 20 Nov
+4
5198
Thu, 21 Nov
+1
5199
Fri, 22 Nov
+1
5200
Sat, 23 Nov
+2
5202
Sun, 24 Nov
0
5202
Mon, 25 Nov
+2
5204
Tue, 26 Nov
0
5204
Wed, 27 Nov
+1
5205
Thu, 28 Nov
0
5205
Fri, 29 Nov
0
5205
Sat, 30 Nov
0
5205
Sun, 1 Dec
0
5205
Mon, 2 Dec
0
5205
Tue, 3 Dec
+1
5206
Wed, 4 Dec
+2
5208
Thu, 5 Dec
+1
5209
Fri, 6 Dec
0
5209
Sat, 7 Dec
+1
5210
Sun, 8 Dec
+1
5211
Mon, 9 Dec
0
5211
Tue, 10 Dec
0
5211
Wed, 11 Dec
0
5211
Thu, 12 Dec
0
5211
Fri, 13 Dec
+1
5212
Sat, 14 Dec
0
5212
Sun, 15 Dec
0
5212
Mon, 16 Dec
+1
5213
Tue, 17 Dec
0
5213
Wed, 18 Dec
0
5213
Thu, 19 Dec
0
5213
Fri, 20 Dec
0
5213
Sat, 21 Dec
+1
5214
Sun, 22 Dec
+1
5215
Mon, 23 Dec
0
5215
Tue, 24 Dec
+1
5216
Wed, 25 Dec
+1
5217
Thu, 26 Dec
+1
5218
Fri, 27 Dec
0
5218
Sat, 28 Dec
0
5218
Sun, 29 Dec
+1
5219
Mon, 30 Dec
0
5219
Tue, 31 Dec
+1
5220
Wed, 1 Jan
0
5220
00:48
5220
01:48
0
5220
02:48
0
5220
03:48
0
5220
04:48
0
5220
05:48
0
5220
06:48
0
5220
07:48
0
5220
08:48
0
5220
09:48
0
5220
10:48
0
5220
11:48
0
5220
12:48
0
5220
13:48
0
5220
14:48
0
5220
15:48
0
5220
16:48
0
5220
17:48
0
5220
18:48
0
5220
19:48
0
5220
20:48
0
5220
21:48
0
5220
22:48
0
5220
23:48
0
5220
Thu, 2 Jan
+1
5221
00:48
0
5220
01:48
0
5220
02:48
0
5220
03:48
0
5220
04:48
0
5220
05:48
0
5220
06:48
0
5220
07:48
0
5220
08:48
0
5220
09:48
0
5220
10:48
0
5220
11:48
0
5220
12:48
0
5220
13:48
0
5220
14:48
0
5220
15:48
0
5220
16:48
0
5220
17:48
0
5220
18:48
+1
5221
19:48
0
5221
20:48
0
5221
21:48
0
5221
22:48
0
5221
23:48
0
5221
Fri, 3 Jan
+2
5223
00:48
0
5221
01:48
0
5221
02:48
0
5221
03:48
0
5221
04:48
0
5221
05:48
0
5221
06:48
0
5221
07:48
0
5221
08:48
0
5221
09:48
0
5221
10:48
0
5221
11:48
0
5221
12:48
0
5221
13:48
0
5221
14:48
0
5221
15:48
+1
5222
16:48
0
5222
17:48
0
5222
18:48
0
5222
19:48
0
5222
20:48
+1
5223
21:48
0
5223
22:48
0
5223
23:48
0
5223
Sat, 4 Jan
0
5223
01:48
0
5223
02:48
0
5223
03:48
0
5223
04:48
0
5223
05:48
0
5223
06:48
0
5223
07:48
0
5223
08:48
0
5223
09:48
0
5223
10:48
0
5223
11:48
0
5223
12:48
0
5223
13:48
0
5223
14:48
0
5223
15:48
0
5223
16:48
0
5223
17:48
0
5223
18:48
0
5223
19:48
0
5223
20:48
0
5223
21:48
0
5223
22:48
0
5223
23:48
0
5223
Sun, 5 Jan
0
5223
00:48
0
5223
01:48
0
5223
02:48
0
5223
03:48
0
5223
04:48
0
5223
05:48
0
5223
06:48
0
5223
07:48
0
5223
08:48
0
5223
09:48
0
5223
10:48
0
5223
11:48
0
5223
12:48
0
5223
13:48
0
5223
14:48
0
5223
15:48
0
5223
16:48
0
5223
17:48
0
5223
18:48
0
5223
19:48
0
5223
20:48
0
5223
21:48
0
5223
22:48
0
5223
23:48
0
5223
Mon, 6 Jan
0
5223
00:48
0
5223
01:48
0
5223
02:48
0
5223
03:48
0
5223
04:48
0
5223
05:48
0
5223
06:48
0
5223
07:48
0
5223
08:48
0
5223
09:48
0
5223
10:48
0
5223
11:48
0
5223
12:48
0
5223
13:48
0
5223
14:48
0
5223
15:48
0
5223
16:48
0
5223
17:48
0
5223
18:48
0
5223
19:48
0
5223
20:48
0
5223
21:48
0
5223
22:48
0
5223
23:48
0
5223
Tue, 7 Jan
0
5223
00:48
0
5223
01:48
0
5223
02:48
0
5223
03:48
0
5223
04:48
0
5223
05:48
0
5223
06:48
0
5223
07:48
0
5223
08:48
0
5223
09:48
0
5223
10:48
0
5223
11:48
0
5223
12:48
0
5223
13:48
0
5223
14:48
0
5223
15:48
0
5223
16:48
0
5223
17:48
0
5223
18:48
0
5223
19:48
0
5223
20:48
0
5223
21:48
0
5223
22:48
0
5223
23:48
0
5223
Wed, 8 Jan
+1
5224
00:48
0
5223
01:48
0
5223
02:48
0
5223
03:48
0
5223
04:48
0
5223
05:48
0
5223
06:48
0
5223
07:48
0
5223
08:48
0
5223
09:48
0
5223
10:48
0
5223
11:48
+1
5224
12:48
0
5224
13:48
0
5224
14:48
0
5224
15:48
0
5224
16:48
0
5224
17:48
0
5224
18:48
0
5224
19:48
0
5224
20:48
0
5224
21:48
0
5224
22:48
0
5224
23:48
0
5224
Thu, 9 Jan
0
5224
00:48
0
5224
01:48
0
5224
02:48
0
5224
03:48
0
5224
04:48
0
5224
05:48
0
5224
06:48
0
5224
07:48
0
5224
08:48
0
5224
09:48
0
5224
10:48
0
5224
11:48
0
5224
12:48
0
5224
13:48
0
5224
14:48
0
5224
15:48
0
5224
16:48
0
5224
17:48
0
5224
18:48
0
5224
19:48
0
5224
20:48
0
5224
21:48
0
5224
22:48
0
5224
23:48
0
5224
Fri, 10 Jan
+1
5225
00:48
0
5224
01:48
0
5224
02:48
0
5224
03:48
0
5224
04:48
0
5224
05:48
0
5224
06:48
0
5224
07:48
0
5224
08:48
0
5224
09:48
0
5224
10:48
0
5224
11:48
0
5224
12:48
+1
5225
13:48
0
5225
14:48
0
5225
15:48
0
5225
16:48
0
5225
17:48
0
5225
18:48
0
5225
19:48
0
5225
20:48
0
5225
21:48
0
5225
22:48
0
5225
23:48
0
5225
Sat, 11 Jan
+2
5227
00:48
0
5225
01:48
0
5225
02:48
0
5225
03:48
0
5225
04:48
0
5225
05:48
0
5225
06:48
+1
5226
07:48
0
5226
08:48
0
5226
09:48
0
5226
10:48
0
5226
11:48
0
5226
12:48
0
5226
13:48
0
5226
14:48
0
5226
15:48
0
5226
16:48
0
5226
17:48
0
5226
18:48
+1
5227
19:48
0
5227
20:48
0
5227
21:48
0
5227
22:48
0
5227
23:48
0
5227
Sun, 12 Jan
0
5227
00:48
0
5227
01:48
0
5227
02:48
0
5227
03:48
0
5227
04:48
0
5227
05:48
0
5227
06:48
0
5227
07:48
0
5227
08:48
0
5227
09:48
0
5227
10:48
0
5227
11:48
0
5227
12:48
0
5227
13:48
0
5227
14:48
0
5227
15:48
0
5227
16:48
0
5227
17:48
0
5227
18:48
0
5227
19:48
0
5227
20:48
0
5227
21:48
0
5227
22:48
0
5227
23:48
0
5227
Mon, 13 Jan
0
5227
00:48
0
5227
01:48
0
5227
02:48
0
5227
03:48
0
5227
04:48
0
5227
05:48
0
5227
06:48
0
5227
07:48
0
5227
08:48
0
5227
09:48
0
5227
10:48
0
5227
11:48
0
5227
12:48
0
5227
13:48
0
5227
14:48
0
5227
15:48
0
5227
16:48
0
5227
17:48
0
5227
18:48
0
5227
19:48
0
5227
20:48
0
5227
21:48
0
5227
22:48
0
5227
23:48
0
5227
Tue, 14 Jan
+1
5228
00:48
0
5227
01:48
0
5227
02:48
0
5227
03:48
0
5227
04:48
0
5227
05:48
0
5227
06:48
0
5227
07:48
0
5227
08:48
0
5227
09:48
0
5227
10:48
0
5227
11:48
0
5227
12:48
0
5227
13:48
0
5227
14:48
+1
5228
15:48
0
5228
16:48
0
5228
17:48
0
5228
18:48
0
5228
19:48
0
5228
20:48
0
5228
21:48
0
5228
22:48
0
5228
23:48
0
5228
Wed, 15 Jan
0
5228
00:48
0
5228
01:48
0
5228
02:48
0
5228
03:48
0
5228
04:48
0
5228
05:48
0
5228
06:48
0
5228
07:48
0
5228
08:48
0
5228
09:48
0
5228
10:48
0
5228
11:48
0
5228
12:48
0
5228
13:48
0
5228
14:48
0
5228
15:48
0
5228
16:48
0
5228
17:48
0
5228
18:48
0
5228
19:48
0
5228
20:48
0
5228
21:48
0
5228
22:48
0
5228
23:48
0
5228
Thu, 16 Jan
0
5228
00:48
0
5228
01:48
0
5228
02:48
0
5228
03:48
0
5228
04:48
0
5228
05:48
0
5228
06:48
0
5228
07:48
0
5228
08:48
0
5228
09:48
0
5228
10:48
0
5228
11:48
0
5228
12:48
0
5228
13:48
0
5228
14:48
0
5228
15:48
0
5228
16:48
0
5228
17:48
0
5228
18:48
0
5228
19:48
0
5228
20:48
0
5228
21:48
0
5228
22:48
0
5228
23:48
0
5228
Fri, 17 Jan
0
5228
00:48
0
5228
01:48
0
5228
02:48
0
5228
03:48
0
5228
04:48
0
5228
05:48
0
5228
06:48
0
5228
07:48
0
5228
08:48
0
5228
09:48
0
5228
10:48
0
5228
11:48
0
5228
12:48
0
5228
13:48
0
5228
14:48
0
5228
15:48
0
5228
16:48
0
5228
17:48
0
5228
18:48
0
5228
19:48
0
5228
20:48
0
5228
21:48
0
5228
22:48
0
5228
23:48
0
5228
Sat, 18 Jan
+1
5229
00:48
0
5228
01:48
0
5228
02:48
0
5228
03:48
0
5228
04:48
0
5228
05:48
0
5228
06:48
0
5228
07:48
0
5228
08:48
0
5228
09:48
0
5228
10:48
0
5228
11:48
0
5228
12:48
0
5228
13:48
0
5228
14:48
0
5228
15:48
0
5228
16:48
0
5228
17:48
0
5228
18:48
0
5228
19:48
0
5228
20:48
0
5228
21:48
+1
5229
22:48
0
5229
23:48
0
5229
Sun, 19 Jan
+1
5230
00:48
0
5229
01:48
0
5229
02:48
0
5229
03:48
0
5229
04:48
0
5229
05:48
0
5229
06:48
0
5229
07:48
0
5229
08:48
0
5229
09:48
+1
5230
10:48
0
5230
11:48
0
5230
12:48
0
5230
13:48
0
5230
14:48
0
5230
15:48
0
5230
16:48
0
5230
17:48
0
5230
18:48
0
5230
19:48
0
5230
20:48
0
5230
21:48
0
5230
22:48
0
5230
23:48
0
5230
Mon, 20 Jan
+1
5231
00:48
0
5230
01:48
0
5230
02:48
0
5230
03:48
0
5230
04:48
0
5230
05:48
0
5230
06:48
0
5230
07:48
0
5230
08:48
0
5230
09:48
0
5230
10:48
0
5230
11:48
0
5230
12:48
0
5230
13:48
0
5230
14:48
0
5230
15:48
0
5230
16:48
0
5230
17:48
0
5230
18:48
0
5230
19:48
0
5230
20:48
0
5230
21:48
0
5230
22:48
0
5230
23:48
0
5230
Tue, 21 Jan
+1
5232
00:48
+1
5231
01:48
0
5231
02:48
0
5231
03:48
0
5231
04:48
0
5231
05:48
0
5231
06:48
0
5231
07:48
0
5231
08:48
0
5231
09:48
0
5231
10:48
0
5231
11:48
0
5231
12:48
0
5231
13:48
0
5231
14:48
0
5231
15:48
0
5231
16:48
0
5231
17:48
+1
5232
18:48
0
5232
19:48
0
5232
20:48
0
5232
21:48
0
5232
22:48
0
5232
23:48
0
5232
Wed, 22 Jan
+1
5233
00:48
0
5232
01:48
0
5232
02:48
0
5232
03:48
0
5232
04:48
0
5232
05:48
0
5232
06:48
0
5232
07:48
0
5232
08:48
0
5232
09:48
+1
5233
10:48
0
5233
11:48
0
5233
12:48
0
5233
13:48
0
5233
14:48
0
5233
15:48
0
5233
16:48
0
5233
17:48
0
5233
18:48
0
5233
19:48
0
5233
20:48
0
5233
21:48
0
5233
22:48
0
5233
23:48
0
5233
Thu, 23 Jan
0
5233
00:48
0
5233
01:48
0
5233
02:48
0
5233
03:48
0
5233
04:48
0
5233
05:48
0
5233
06:48
0
5233
07:48
0
5233
08:48
0
5233
09:48
0
5233
10:48
0
5233
11:48
0
5233
12:48
0
5233
13:48
0
5233
14:48
0
5233
15:48
0
5233
16:48
0
5233
17:48
0
5233
18:48
0
5233
19:48
0
5233
20:48
0
5233
21:48
0
5233
22:48
0
5233
23:48
0
5233
Fri, 24 Jan
+1
5234
00:48
0
5233
01:48
0
5233
02:48
0
5233
03:48
0
5233
04:48
0
5233
05:48
0
5233
06:48
0
5233
07:48
0
5233
08:48
0
5233
09:48
0
5233
10:48
0
5233
11:48
0
5233
12:48
0
5233
13:48
+1
5234
14:48
0
5234
15:48
0
5234
16:48
0
5234
17:48
0
5234
18:48
0
5234
19:48
0
5234
20:48
0
5234
21:48
0
5234
22:48
0
5234
23:48
0
5234
Sat, 25 Jan
0
5234
00:48
0
5234
01:48
0
5234
02:48
0
5234
03:48
0
5234
04:48
0
5234
05:48
0
5234
06:48
0
5234
07:48
0
5234
08:48
0
5234
09:48
0
5234
10:48
0
5234
11:48
0
5234
12:48
0
5234
13:48
0
5234
14:48
0
5234
15:48
0
5234
16:48
0
5234
17:48
0
5234
18:48
0
5234
19:48
0
5234
20:48
0
5234
21:48
0
5234
22:48
0
5234
23:48
0
5234
Sun, 26 Jan
0
5234
00:48
0
5234
01:48
0
5234
02:48
0
5234
03:48
0
5234
04:48
0
5234
05:48
0
5234
06:48
0
5234
07:48
0
5234
08:48
0
5234
09:48
0
5234
10:48
0
5234
11:48
0
5234
12:48
0
5234
13:48
0
5234
14:48
0
5234
15:48
0
5234
16:48
0
5234
17:48
0
5234
18:48
0
5234
19:48
0
5234
20:48
0
5234
21:48
0
5234
22:48
0
5234
23:48
0
5234
Mon, 27 Jan
0
5234
00:48
0
5234
01:48
0
5234
02:48
0
5234
03:48
0
5234
04:48
0
5234
05:48
0
5234
06:48
0
5234
07:48
0
5234
08:48
0
5234
09:48
0
5234
10:48
0
5234
11:48
0
5234
12:48
0
5234
13:48
0
5234
14:48
0
5234
15:48
0
5234
16:48
0
5234
17:48
0
5234
18:48
0
5234
19:48
0
5234
20:48
0
5234
21:48
0
5234
22:48
0
5234
23:48
0
5234
Tue, 28 Jan
0
5234
00:48
0
5234
01:48
0
5234
02:48
0
5234
03:48
0
5234
04:48
0
5234
05:48
0
5234
06:48
0
5234
07:48
0
5234
08:48
0
5234
09:48
0
5234
10:48
0
5234
11:48
0
5234
12:48
0
5234
13:48
0
5234
14:48
0
5234
15:48
0
5234
16:48