自由西屌傻hi頻道🖕🏻

@diu9gov خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
18.06.2019 17:08
30 Jun 2019, 16:48 (839 روز پیش)
آمار انتشار #293:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 30 Jun
+2780
2780
Mon, 1 Jul
+1494
4274
Tue, 2 Jul
+196
4470
Wed, 3 Jul
+94
4564
Thu, 4 Jul
+63
4627
Fri, 5 Jul
+31
4658
Sat, 6 Jul
+34
4692
Sun, 7 Jul
+94
4786
Mon, 8 Jul
+30
4816
Tue, 9 Jul
+30
4846
Wed, 10 Jul
0
4846
Thu, 11 Jul
+30
4876
Fri, 12 Jul
0
4876
Sat, 13 Jul
0
4876
Sun, 14 Jul
+31
4907
Mon, 15 Jul
0
4907
Tue, 16 Jul
0
4907
Wed, 17 Jul
0
4907
Thu, 18 Jul
+30
4937
Fri, 19 Jul
+1
4938
Sat, 20 Jul
0
4938
Sun, 21 Jul
0
4938
Mon, 22 Jul
+1
4939
Tue, 23 Jul
+1
4940
Wed, 24 Jul
+33
4973
Thu, 25 Jul
0
4973
Fri, 26 Jul
0
4973
Sat, 27 Jul
+30
5003
Sun, 28 Jul
0
5003
Mon, 29 Jul
+2
5005
Tue, 30 Jul
+1
5006
Wed, 31 Jul
+1
5007
Thu, 1 Aug
+30
5037
Fri, 2 Aug
+5
5042
Sat, 3 Aug
+7
5049
Sun, 4 Aug
+9
5058
Mon, 5 Aug
+9
5067
Tue, 6 Aug
+11
5078
Wed, 7 Aug
+12
5090
Thu, 8 Aug
+6
5096
Fri, 9 Aug
+5
5101
Sat, 10 Aug
+8
5109
Sun, 11 Aug
+17
5126
Mon, 12 Aug
+7
5133
Tue, 13 Aug
+2
5135
Wed, 14 Aug
+4
5139
Thu, 15 Aug
+4
5143
Fri, 16 Aug
+6
5149
Sat, 17 Aug
+4
5153
Sun, 18 Aug
+4
5157
Mon, 19 Aug
+3
5160
Tue, 20 Aug
+11
5171
Wed, 21 Aug
+5
5176
Thu, 22 Aug
+2
5178
Fri, 23 Aug
+5
5183
Sat, 24 Aug
+2
5185
Sun, 25 Aug
+3
5188
Mon, 26 Aug
+6
5194
Tue, 27 Aug
+2
5196
Wed, 28 Aug
+6
5202
Thu, 29 Aug
+3
5205
Fri, 30 Aug
0
5205
Sat, 31 Aug
+3
5208
Sun, 1 Sep
+1
5209
Mon, 2 Sep
+4
5213
Tue, 3 Sep
+3
5216
Wed, 4 Sep
+3
5219
Thu, 5 Sep
+3
5222
Fri, 6 Sep
+1
5223
Sat, 7 Sep
+5
5228
Sun, 8 Sep
+8
5236
Mon, 9 Sep
+17
5253
Tue, 10 Sep
+4
5257
Wed, 11 Sep
+7
5264
Thu, 12 Sep
+1
5265
Fri, 13 Sep
+5
5270
Sat, 14 Sep
+3
5273
Sun, 15 Sep
+3
5276
Mon, 16 Sep
+5
5281
Tue, 17 Sep
+4
5285
Wed, 18 Sep
+4
5289
Thu, 19 Sep
+2
5291
Fri, 20 Sep
0
5291
Sat, 21 Sep
+2
5293
Sun, 22 Sep
+1
5294
Mon, 23 Sep
+3
5297
Tue, 24 Sep
0
5297
Wed, 25 Sep
+4
5301
Thu, 26 Sep
+1
5302
Fri, 27 Sep
+5
5307
Sat, 28 Sep
+2
5309
Sun, 29 Sep
+1
5310
Mon, 30 Sep
+5
5315
Tue, 1 Oct
+4
5319
Wed, 2 Oct
+3
5322
Thu, 3 Oct
+3
5325
Fri, 4 Oct
+3
5328
Sat, 5 Oct
+5
5333
Sun, 6 Oct
+4
5337
Mon, 7 Oct
+3
5340
Tue, 8 Oct
+10
5350
Wed, 9 Oct
+4
5354
Thu, 10 Oct
+2
5356
Fri, 11 Oct
+1
5357
Sat, 12 Oct
+2
5359
Sun, 13 Oct
+3
5362
Mon, 14 Oct
+1
5363
Tue, 15 Oct
+2
5365
Wed, 16 Oct
+2
5367
Thu, 17 Oct
0
5367
Fri, 18 Oct
+1
5368
Sat, 19 Oct
+3
5371
Sun, 20 Oct
+1
5372
Mon, 21 Oct
+2
5374
Tue, 22 Oct
0
5374
Wed, 23 Oct
+1
5375
Thu, 24 Oct
0
5375
Fri, 25 Oct
0
5375
Sat, 26 Oct
0
5375
Sun, 27 Oct
+1
5376
Mon, 28 Oct
0
5376
Tue, 29 Oct
+1
5377
Wed, 30 Oct
+1
5378
Thu, 31 Oct
0
5378
Fri, 1 Nov
0
5378
Sat, 2 Nov
+1
5379
Sun, 3 Nov
+2
5381
Mon, 4 Nov
+1
5382
Tue, 5 Nov
0
5382
Wed, 6 Nov
+1
5383
Thu, 7 Nov
+1
5384
Fri, 8 Nov
+1
5385
Sat, 9 Nov
0
5385
Sun, 10 Nov
0
5385
Mon, 11 Nov
+2
5387
Tue, 12 Nov
+3
5390
Wed, 13 Nov
+2
5392
Thu, 14 Nov
+1
5393
Fri, 15 Nov
+4
5397
Sat, 16 Nov
+4
5401
Sun, 17 Nov
+4
5405
Mon, 18 Nov
+1
5406
Tue, 19 Nov
+3
5409
Wed, 20 Nov
+4
5413
Thu, 21 Nov
+1
5414
Fri, 22 Nov
+1
5415
Sat, 23 Nov
+2
5417
Sun, 24 Nov
0
5417
Mon, 25 Nov
+2
5419
Tue, 26 Nov
0
5419
Wed, 27 Nov
+1
5420
Thu, 28 Nov
0
5420
Fri, 29 Nov
0
5420
Sat, 30 Nov
0
5420
Sun, 1 Dec
0
5420
Mon, 2 Dec
0
5420
Tue, 3 Dec
+1
5421
Wed, 4 Dec
+2
5423
Thu, 5 Dec
+1
5424
Fri, 6 Dec
0
5424
Sat, 7 Dec
+1
5425
Sun, 8 Dec
+1
5426
Mon, 9 Dec
0
5426
Tue, 10 Dec
0
5426
Wed, 11 Dec
0
5426
Thu, 12 Dec
0
5426
Fri, 13 Dec
+1
5427
Sat, 14 Dec
0
5427
Sun, 15 Dec
0
5427
Mon, 16 Dec
+1
5428
Tue, 17 Dec
0
5428
Wed, 18 Dec
0
5428
Thu, 19 Dec
0
5428
Fri, 20 Dec
0
5428
Sat, 21 Dec
+1
5429
Sun, 22 Dec
+1
5430
Mon, 23 Dec
0
5430
Tue, 24 Dec
+1
5431
Wed, 25 Dec
+1
5432
Thu, 26 Dec
+1
5433
Fri, 27 Dec
0
5433
Sat, 28 Dec
0
5433
Sun, 29 Dec
+1
5434
Mon, 30 Dec
0
5434
Tue, 31 Dec
+1
5435
Wed, 1 Jan
0
5435
00:48
5435
01:48
0
5435
02:48
0
5435
03:48
0
5435
04:48
0
5435
05:48
0
5435
06:48
0
5435
07:48
0
5435
08:48
0
5435
09:48
0
5435
10:48
0
5435
11:48
0
5435
12:48
0
5435
13:48
0
5435
14:48
0
5435
15:48
0
5435
16:48
0
5435
17:48
0
5435
18:48
0
5435
19:48
0
5435
20:48
0
5435
21:48
0
5435
22:48
0
5435
23:48
0
5435
Thu, 2 Jan
+1
5436
00:48
0
5435
01:48
0
5435
02:48
0
5435
03:48
0
5435
04:48
0
5435
05:48
0
5435
06:48
0
5435
07:48
0
5435
08:48
0
5435
09:48
0
5435
10:48
0
5435
11:48
0
5435
12:48
0
5435
13:48
0
5435
14:48
0
5435
15:48
0
5435
16:48
0
5435
17:48
0
5435
18:48
+1
5436
19:48
0
5436
20:48
0
5436
21:48
0
5436
22:48
0
5436
23:48
0
5436
Fri, 3 Jan
+2
5438
00:48
0
5436
01:48
0
5436
02:48
0
5436
03:48
0
5436
04:48
0
5436
05:48
0
5436
06:48
0
5436
07:48
0
5436
08:48
0
5436
09:48
0
5436
10:48
0
5436
11:48
0
5436
12:48
0
5436
13:48
0
5436
14:48
0
5436
15:48
+1
5437
16:48
0
5437
17:48
0
5437
18:48
0
5437
19:48
0
5437
20:48
+1
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Sat, 4 Jan
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
0
5438
13:48
0
5438
14:48
0
5438
15:48
0
5438
16:48
0
5438
17:48
0
5438
18:48
0
5438
19:48
0
5438
20:48
0
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Sun, 5 Jan
0
5438
00:48
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
0
5438
13:48
0
5438
14:48
0
5438
15:48
0
5438
16:48
0
5438
17:48
0
5438
18:48
0
5438
19:48
0
5438
20:48
0
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Mon, 6 Jan
0
5438
00:48
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
0
5438
13:48
0
5438
14:48
0
5438
15:48
0
5438
16:48
0
5438
17:48
0
5438
18:48
0
5438
19:48
0
5438
20:48
0
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Tue, 7 Jan
0
5438
00:48
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
0
5438
13:48
0
5438
14:48
0
5438
15:48
0
5438
16:48
0
5438
17:48
0
5438
18:48
0
5438
19:48
0
5438
20:48
0
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Wed, 8 Jan
0
5438
00:48
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
0
5438
13:48
0
5438
14:48
0
5438
15:48
0
5438
16:48
0
5438
17:48
0
5438
18:48
0
5438
19:48
0
5438
20:48
0
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Thu, 9 Jan
0
5438
00:48
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
0
5438
13:48
0
5438
14:48
0
5438
15:48
0
5438
16:48
0
5438
17:48
0
5438
18:48
0
5438
19:48
0
5438
20:48
0
5438
21:48
0
5438
22:48
0
5438
23:48
0
5438
Fri, 10 Jan
+1
5439
00:48
0
5438
01:48
0
5438
02:48
0
5438
03:48
0
5438
04:48
0
5438
05:48
0
5438
06:48
0
5438
07:48
0
5438
08:48
0
5438
09:48
0
5438
10:48
0
5438
11:48
0
5438
12:48
+1
5439
13:48
0
5439
14:48
0
5439
15:48
0
5439
16:48
0
5439
17:48
0
5439
18:48
0
5439
19:48
0
5439
20:48
0
5439
21:48
0
5439
22:48
0
5439
23:48
0
5439
Sat, 11 Jan
+2
5441
00:48
0
5439
01:48
0
5439
02:48
0
5439
03:48
0
5439
04:48
0
5439
05:48
0
5439
06:48
+1
5440
07:48
0
5440
08:48
0
5440
09:48
0
5440
10:48
0
5440
11:48
0
5440
12:48
0
5440
13:48
0
5440
14:48
0
5440
15:48
0
5440
16:48
0
5440
17:48
0
5440
18:48
+1
5441
19:48
0
5441
20:48
0
5441
21:48
0
5441
22:48
0
5441
23:48
0
5441
Sun, 12 Jan
0
5441
00:48
0
5441
01:48
0
5441
02:48
0
5441
03:48
0
5441
04:48
0
5441
05:48
0
5441
06:48
0
5441
07:48
0
5441
08:48
0
5441
09:48
0
5441
10:48
0
5441
11:48
0
5441
12:48
0
5441
13:48
0
5441
14:48
0
5441
15:48
0
5441
16:48
0
5441
17:48
0
5441
18:48
0
5441
19:48
0
5441
20:48
0
5441
21:48
0
5441
22:48
0
5441
23:48
0
5441
Mon, 13 Jan
0
5441
00:48
0
5441
01:48
0
5441
02:48
0
5441
03:48
0
5441
04:48
0
5441
05:48
0
5441
06:48
0
5441
07:48
0
5441
08:48
0
5441
09:48
0
5441
10:48
0
5441
11:48
0
5441
12:48
0
5441
13:48
0
5441
14:48
0
5441
15:48
0
5441
16:48
0
5441
17:48
0
5441
18:48
0
5441
19:48
0
5441
20:48
0
5441
21:48
0
5441
22:48
0
5441
23:48
0
5441
Tue, 14 Jan
+1
5442
00:48
0
5441
01:48
0
5441
02:48
0
5441
03:48
0
5441
04:48
0
5441
05:48
0
5441
06:48
0
5441
07:48
0
5441
08:48
0
5441
09:48
0
5441
10:48
0
5441
11:48
0
5441
12:48
0
5441
13:48
0
5441
14:48
+1
5442
15:48
0
5442
16:48
0
5442
17:48
0
5442
18:48
0
5442
19:48
0
5442
20:48
0
5442
21:48
0
5442
22:48
0
5442
23:48
0
5442
Wed, 15 Jan
0
5442
00:48
0
5442
01:48
0
5442
02:48
0
5442
03:48
0
5442
04:48
0
5442
05:48
0
5442
06:48
0
5442
07:48
0
5442
08:48
0
5442
09:48
0
5442
10:48
0
5442
11:48
0
5442
12:48
0
5442
13:48
0
5442
14:48
0
5442
15:48
0
5442
16:48
0
5442
17:48
0
5442
18:48
0
5442
19:48
0
5442
20:48
0
5442
21:48
0
5442
22:48
0
5442
23:48
0
5442
Thu, 16 Jan
0
5442
00:48
0
5442
01:48
0
5442
02:48
0
5442
03:48
0
5442
04:48
0
5442
05:48
0
5442
06:48
0
5442
07:48
0
5442
08:48
0
5442
09:48
0
5442
10:48
0
5442
11:48
0
5442
12:48
0
5442
13:48
0
5442
14:48
0
5442
15:48
0
5442
16:48
0
5442
17:48
0
5442
18:48
0
5442
19:48
0
5442
20:48
0
5442
21:48
0
5442
22:48
0
5442
23:48
0
5442
Fri, 17 Jan
0
5442
00:48
0
5442
01:48
0
5442
02:48
0
5442
03:48
0
5442
04:48
0
5442
05:48
0
5442
06:48
0
5442
07:48
0
5442
08:48
0
5442
09:48
0
5442
10:48
0
5442
11:48
0
5442
12:48
0
5442
13:48
0
5442
14:48
0
5442
15:48
0
5442
16:48
0
5442
17:48
0
5442
18:48
0
5442
19:48
0
5442
20:48
0
5442
21:48
0
5442
22:48
0
5442
23:48
0
5442
Sat, 18 Jan
+1
5443
00:48
0
5442
01:48
0
5442
02:48
0
5442
03:48
0
5442
04:48
0
5442
05:48
0
5442
06:48
0
5442
07:48
0
5442
08:48
0
5442
09:48
0
5442
10:48
0
5442
11:48
0
5442
12:48
0
5442
13:48
0
5442
14:48
0
5442
15:48
0
5442
16:48
0
5442
17:48
0
5442
18:48
0
5442
19:48
0
5442
20:48
0
5442
21:48
+1
5443
22:48
0
5443
23:48
0
5443
Sun, 19 Jan
+1
5444
00:48
0
5443
01:48
0
5443
02:48
0
5443
03:48
0
5443
04:48
0
5443
05:48
0
5443
06:48
0
5443
07:48
0
5443
08:48
0
5443
09:48
+1
5444
10:48
0
5444
11:48
0
5444
12:48
0
5444
13:48
0
5444
14:48
0
5444
15:48
0
5444
16:48
0
5444
17:48
0
5444
18:48
0
5444
19:48
0
5444
20:48
0
5444
21:48
0
5444
22:48
0
5444
23:48
0
5444
Mon, 20 Jan
+1
5445
00:48
0
5444
01:48
0
5444
02:48
0
5444
03:48
0
5444
04:48
0
5444
05:48
0
5444
06:48
0
5444
07:48
0
5444
08:48
0
5444
09:48
0
5444
10:48
0
5444
11:48
0
5444
12:48
0
5444
13:48
0
5444
14:48
0
5444
15:48
0
5444
16:48
0
5444
17:48
0
5444
18:48
0
5444
19:48
0
5444
20:48
0
5444
21:48
0
5444
22:48
0
5444
23:48
0
5444
Tue, 21 Jan
+1
5446
00:48
+1
5445
01:48
0
5445
02:48
0
5445
03:48
0
5445
04:48
0
5445
05:48
0
5445
06:48
0
5445
07:48
0
5445
08:48
0
5445
09:48
0
5445
10:48
0
5445
11:48
0
5445
12:48
0
5445
13:48
0
5445
14:48
0
5445
15:48
0
5445
16:48
0
5445
17:48
+1
5446
18:48
0
5446
19:48
0
5446
20:48
0
5446
21:48
0
5446
22:48
0
5446
23:48
0
5446
Wed, 22 Jan
+1
5447
00:48
0
5446
01:48
0
5446
02:48
0
5446
03:48
0
5446
04:48
0
5446
05:48
0
5446
06:48
0
5446
07:48
0
5446
08:48
0
5446
09:48
+1
5447
10:48
0
5447
11:48
0
5447
12:48
0
5447
13:48
0
5447
14:48
0
5447
15:48
0
5447
16:48
0
5447
17:48
0
5447
18:48
0
5447
19:48
0
5447
20:48
0
5447
21:48
0
5447
22:48
0
5447
23:48
0
5447
Thu, 23 Jan
0
5447
00:48
0
5447
01:48
0
5447
02:48
0
5447
03:48
0
5447
04:48
0
5447
05:48
0
5447
06:48
0
5447
07:48
0
5447
08:48
0
5447
09:48
0
5447
10:48
0
5447
11:48
0
5447
12:48
0
5447
13:48
0
5447
14:48
0
5447
15:48
0
5447
16:48
0
5447
17:48
0
5447
18:48
0
5447
19:48
0
5447
20:48
0
5447
21:48
0
5447
22:48
0
5447
23:48
0
5447
Fri, 24 Jan
+1
5448
00:48
0
5447
01:48
0
5447
02:48
0
5447
03:48
0
5447
04:48
0
5447
05:48
0
5447
06:48
0
5447
07:48
0
5447
08:48
0
5447
09:48
0
5447
10:48
0
5447
11:48
0
5447
12:48
0
5447
13:48
+1
5448
14:48
0
5448
15:48
0
5448
16:48
0
5448
17:48
0
5448
18:48
0
5448
19:48
0
5448
20:48
0
5448
21:48
0
5448
22:48
0
5448
23:48
0
5448
Sat, 25 Jan
0
5448
00:48
0
5448
01:48
0
5448
02:48
0
5448
03:48
0
5448
04:48
0
5448
05:48
0
5448
06:48
0
5448
07:48
0
5448
08:48
0
5448
09:48
0
5448
10:48
0
5448
11:48
0
5448
12:48
0
5448
13:48
0
5448
14:48
0
5448
15:48
0
5448
16:48
0
5448
17:48
0
5448
18:48
0
5448
19:48
0
5448
20:48
0
5448
21:48
0
5448
22:48
0
5448
23:48
0
5448
Sun, 26 Jan
0
5448
00:48
0
5448
01:48
0
5448
02:48
0
5448
03:48
0
5448
04:48
0
5448
05:48
0
5448
06:48
0
5448
07:48
0
5448
08:48
0
5448
09:48
0
5448
10:48
0
5448
11:48
0
5448
12:48
0
5448
13:48
0
5448
14:48
0
5448
15:48
0
5448
16:48
0
5448
17:48
0
5448
18:48
0
5448
19:48
0
5448
20:48
0
5448
21:48
0
5448
22:48
0
5448
23:48
0
5448
Mon, 27 Jan
0
5448
00:48
0
5448
01:48
0
5448
02:48
0
5448
03:48
0
5448
04:48
0
5448
05:48
0
5448
06:48
0
5448
07:48
0
5448
08:48
0
5448
09:48
0
5448
10:48
0
5448
11:48
0
5448
12:48
0
5448
13:48
0
5448
14:48
0
5448
15:48
0
5448
16:48
0
5448
17:48
0
5448
18:48
0
5448
19:48
0
5448
20:48
0
5448
21:48
0
5448
22:48
0
5448
23:48
0
5448
Tue, 28 Jan
0
5448
00:48
0
5448
01:48
0
5448
02:48
0
5448
03:48
0
5448
04:48
0
5448
05:48
0
5448
06:48
0
5448
07:48
0
5448
08:48
0
5448
09:48
0
5448
10:48
0
5448
11:48
0
5448
12:48
0
5448
13:48
0
5448
14:48
0
5448
15:48
0
5448
16:48