國會調查兵團

@cictw خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

監督國會持續向前
https://cic.tw
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
سیاست


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
10.03.2020 18:43
8 May 2020, 05:55 (625 روز پیش)
آمار انتشار #92:
26
1h
39
3h
53
8h
61
24h
77
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 8 May
+57
57
06:55
+1h
+26
26
07:55
+2h
+5
31
08:55
+3h
+8
39
09:55
+4h
+4
43
10:55
+5h
+3
46
11:55
+6h
+2
48
12:55
+7h
+3
51
13:55
+8h
+2
53
14:55
+9h
0
53
15:55
+10h
+1
54
16:55
+11h
+1
55
17:55
+12h
+1
56
18:55
+13h
0
56
19:55
+14h
+1
57
20:55
+15h
0
57
21:55
+16h
0
57
22:55
+17h
0
57
23:55
+18h
0
57
Sat, 9 May
+18
75
00:55
+19h
0
57
01:55
+20h
+4
61
02:55
+21h
0
61
03:55
+22h
0
61
04:55
+23h
0
61
05:55
+24h
0
61
06:55
0
61
07:55
+2
63
08:55
0
63
09:55
0
63
10:55
0
63
11:55
+2
65
12:55
+1
66
13:55
+1
67
14:55
+1
68
15:55
+1
69
16:55
+2
71
17:55
+1
72
18:55
+2
74
19:55
0
74
20:55
+1
75
21:55
0
75
22:55
0
75
23:55
0
75
Sun, 10 May
+14
89
00:55
0
75
01:55
0
75
02:55
+1
76
03:55
0
76
04:55
+1
77
05:55
0
77
06:55
+1
78
07:55
+2
80
08:55
+2
82
09:55
+1
83
10:55
0
83
11:55
+1
84
12:55
0
84
13:55
+1
85
14:55
0
85
15:55
+1
86
16:55
+1
87
17:55
0
87
18:55
+2
89
19:55
0
89
20:55
0
89
21:55
0
89
22:55
0
89
23:55
0
89
Mon, 11 May
+43
132
00:55
0
89
01:55
0
89
02:55
+1
90
03:55
+2
92
04:55
+1
93
05:55
+1
94
06:55
+1
95
07:55
0
95
08:55
+1
96
09:55
+1
97
10:55
+1
98
11:55
+1
99
12:55
+6
105
13:55
+3
108
14:55
+3
111
15:55
+7
118
16:55
+5
123
17:55
+2
125
18:55
+4
129
19:55
+1
130
20:55
+2
132
21:55
0
132
22:55
0
132
23:55
0
132
Tue, 12 May
+20
152
00:55
0
132
01:55
0
132
02:55
0
132
03:55
0
132
04:55
+3
135
05:55
+2
137
06:55
+1
138
07:55
+2
140
08:55
+1
141
09:55
+1
142
10:55
+4
146
11:55
0
146
12:55
0
146
13:55
+1
147
14:55
0
147
15:55
0
147
16:55
+3
150
17:55
0
150
18:55
+2
152
19:55
0
152
20:55
0
152
21:55
0
152
22:55
0
152
23:55
0
152
Wed, 13 May
+8
160
00:55
0
152
01:55
0
152
02:55
+1
153
03:55
0
153
04:55
0
153
05:55
0
153
06:55
+1
154
07:55
0
154
08:55
+1
155
09:55
+2
157
10:55
0
157
11:55
0
157
12:55
0
157
13:55
0
157
14:55
0
157
15:55
0
157
16:55
+1
158
17:55
0
158
18:55
+1
159
19:55
0
159
20:55
0
159
21:55
0
159
22:55
0
159
23:55
+1
160
Thu, 14 May
+4
164
00:55
0
160
01:55
0
160
02:55
0
160
03:55
0
160
04:55
0
160
05:55
+1
161
06:55
+1
162
07:55
0
162
08:55
0
162
09:55
+1
163
10:55
0
163
11:55
0
163
12:55
0
163
13:55
0
163
14:55
+1
164
15:55
0
164
16:55
0
164
17:55
0
164
18:55
0
164
19:55
0
164
20:55
0
164
21:55
0
164
22:55
0
164
23:55
0
164
Fri, 15 May
+7
171
00:55
0
164
01:55
0
164
02:55
+1
165
03:55
0
165
04:55
0
165
05:55
0
165
06:55
+1
166
07:55
0
166
08:55
0
166
09:55
0
166
10:55
0
166
11:55
0
166
12:55
0
166
13:55
0
166
14:55
0
166
15:55
0
166
16:55
0
166
17:55
0
166
18:55
+3
169
19:55
+1
170
20:55
+1
171
21:55
0
171
22:55
0
171
23:55
0
171
Sat, 16 May
+2
173
00:55
0
171
01:55
0
171
02:55
0
171
03:55
0
171
04:55
0
171
05:55
0
171
06:55
+1
172
07:55
0
172
08:55
0
172
09:55
0
172
10:55
+1
173
11:55
0
173
12:55
0
173
13:55
0
173
14:55
0
173
15:55
0
173
16:55
0
173
17:55
0
173
18:55
0
173
19:55
0
173
20:55
0
173
21:55
0
173
22:55
0
173
23:55
0
173
Sun, 17 May
+4
177
00:55
0
173
01:55
0
173
02:55
0
173
03:55
0
173
04:55
0
173
05:55
0
173
06:55
+1
174
07:55
0
174
08:55
0
174
09:55
+1
175
10:55
0
175
11:55
0
175
12:55
0
175
13:55
0
175
14:55
0
175
15:55
+1
176
16:55
0
176
17:55
0
176
18:55
+1
177
19:55
0
177
20:55
0
177
21:55
0
177
22:55
0
177
23:55
0
177
Mon, 18 May
+3
180
00:55
0
177
01:55
0
177
02:55
0
177
03:55
0
177
04:55
0
177
05:55
0
177
06:55
0
177
07:55
0
177
08:55
0
177
09:55
0
177
10:55
0
177
11:55
+1
178
12:55
+1
179
13:55
0
179
14:55
0
179
15:55
0
179
16:55
0
179
17:55
+1
180
18:55
0
180
19:55
0
180
20:55
0
180
21:55
0
180
22:55
0
180
23:55
0
180
Tue, 19 May
+1
181
00:55
0
180
01:55
0
180
02:55
0
180
03:55
0
180
04:55
0
180
05:55
0
180
06:55
0
180
07:55
0
180
08:55
0
180
09:55
+1
181
10:55
0
181
11:55
0
181
12:55
0
181
13:55
0
181
14:55
0
181
15:55
0
181
16:55
0
181
17:55
0
181
18:55
0
181
19:55
0
181
20:55
0
181
21:55
0
181
22:55
0
181
23:55
0
181
Wed, 20 May
+1
182
00:55
0
181
01:55
0
181
02:55
0
181
03:55
0
181
04:55
0
181
05:55
+1
182
06:55
0
182
07:55
0
182
08:55
0
182
09:55
0
182
10:55
0
182
11:55
0
182
12:55
0
182
13:55
0
182
14:55
0
182
15:55
0
182
16:55
0
182
17:55
0
182
18:55
0
182
19:55
0
182
20:55
0
182
21:55
0
182
22:55
0
182
23:55
0
182
Thu, 21 May
0
182
00:55
0
182
01:55
0
182
02:55
0
182
03:55
0
182
04:55
0
182
05:55
0
182
06:55
0
182
07:55
0
182
08:55
0
182
09:55
0
182
10:55
0
182
11:55
0
182
12:55
0
182
13:55
0
182
14:55
0
182
15:55
0
182
16:55
0
182
17:55
0
182
18:55
0
182
19:55
0
182
20:55
0
182
21:55
0
182
22:55
0
182
23:55
0
182
Fri, 22 May
+1
183
00:55
0
182
01:55
0
182
02:55
0
182
03:55
0
182
04:55
0
182
05:55
0
182
06:55
0
182
07:55
0
182
08:55
0
182
09:55
0
182
10:55
0
182
11:55
0
182
12:55
+1
183
13:55
0
183
14:55
0
183
15:55
0
183
16:55
0
183
17:55
0
183
19:55
0
183
20:55
0
183
21:55
0
183
22:55
0
183
23:55
0
183
Sat, 23 May
+1
184
00:55
0
183
02:55
0
183
03:55
0
183
04:55
0
183
05:55
0
183
06:55
0
183
07:55
0
183
08:55
0
183
09:55
0
183
10:55
+1
184
11:55
0
184
12:55
0
184
13:55
0
184
14:55
0
184
15:55
0
184
16:55
0
184
17:55
0
184
18:55
0
184
22:55
0
184
23:55
0
184
Sun, 24 May
0
184
00:55
0
184
05:55
0
184
06:55
0
184
07:55
0
184
08:55
0
184
09:55
0
184
10:55
0
184
11:55
0
184
12:55
0
184
13:55
0
184
14:55
0
184
15:55
0
184
16:55
0
184
17:55
0
184
19:55
0
184
20:55
0
184
21:55
0
184
22:55
0
184
23:55
0
184
Mon, 25 May
+3
187
00:55
0
184
01:55
0
184
02:55
0
184
03:55
0
184
04:55
+1
185
05:55
0
185
06:55
0
185
07:55
0
185
08:55
0
185
09:55
+1
186
10:55
0
186
11:55
0
186
12:55
0
186
13:55
0
186
14:55
0
186
15:55
0
186
16:55
0
186
17:55
0
186
19:55
0
186
20:55
+1
187
21:55
0
187
22:55
0
187
23:55
0
187
Tue, 26 May
0
187
00:55
0
187
01:55
0
187
02:55
0
187
03:55
0
187
04:55
0
187
05:55
0
187
06:55
0
187
07:55
0
187
08:55
0
187
09:55
0
187
10:55
0
187
11:55
0
187
12:55
0
187
13:55
0
187
14:55
0
187
15:55
0
187
16:55
0
187
18:55
0
187
20:55
0
187
21:55
0
187
22:55
0
187
23:55
0
187
Wed, 27 May
+2
189
00:55
+1
188
01:55
0
188
02:55
0
188
03:55
0
188
04:55
+1
189
05:55
0
189
06:55
0
189
07:55
0
189
08:55
0
189
09:55
0
189
10:55
0
189
11:55
0
189
12:55
0
189
13:55
0
189
14:55
0
189
15:55
0
189
16:55
0
189
17:55
0
189
18:55
0
189
19:55
0
189
21:55
0
189
22:55
0
189
23:55
0
189
Thu, 28 May
+1
190
00:55
0
189
01:55
0
189
02:55
0
189
03:55
0
189
04:55
0
189
05:55
0
189
06:55
0
189
07:55
0
189
08:55
0
189
09:55
+1
190
10:55
0
190
11:55
0
190
12:55
0
190
13:55
0
190
14:55
0
190
15:55
0
190
16:55
0
190
18:55
0
190
19:55
0
190
20:55
0
190
21:55
0
190
22:55
0
190
23:55
0
190
Fri, 29 May
0
190
00:55
0
190
01:55
0
190
02:55
0
190
03:55
0
190
04:55
0
190
05:55
0
190
06:55
0
190
07:55
0
190
08:55
0
190
09:55
0
190
10:55
0
190
11:55
0
190
12:55
0
190
13:55
0
190
14:55
0
190
15:55
0
190
16:55
0
190
17:55
0
190
18:55
0
190
19:55
0
190
20:55
0
190
21:55
0
190
22:55
0
190
23:55
0
190
Sat, 30 May
+1
191
00:55
0
190
01:55
0
190
02:55
0
190
03:55
0
190
04:55
0
190
05:55
0
190
06:55
0
190
07:55
0
190
08:55
0
190
09:55
0
190
10:55
0
190
11:55
0
190
12:55
0
190
13:55
0
190
14:55
+1
191
15:55
0
191
16:55
0
191
17:55
0
191
19:55
0
191
20:55
0
191
21:55
0
191
22:55
0
191
23:55
0
191
Sun, 31 May
+1
192
00:55
0
191
01:55
+1
192
02:55
0
192
03:55
0
192
04:55
0
192
05:55
0
192
06:55
0
192
07:55
0
192
08:55
0
192
09:55
0
192
10:55
0
192
11:55
0
192
12:55
0
192
13:55
0
192
14:55
0
192
15:55
0
192
16:55
0
192
17:55
0
192
18:55
0
192
19:55
0
192
20:55
0
192
21:55
0
192
22:55
0
192
23:55
0
192
Mon, 1 Jun
+1
193
00:55
0
192
01:55
0
192
02:55
0
192
03:55
0
192
04:55
0
192
05:55
0
192
06:55
+1
193
07:55
0
193
08:55
0
193
09:55
0
193
10:55
0
193
11:55
0
193
12:55
0
193
13:55
0
193
14:55
0
193
15:55
0
193
16:55
0
193
17:55
0
193
18:55
0
193
19:55
0
193
20:55
0
193
21:55
0
193
22:55
0
193
23:55
0
193
Tue, 2 Jun
0
193
00:55
0
193
02:55
0
193
03:55
0
193
04:55
0
193
05:55
0
193
06:55
0
193
07:55
0
193
08:55
0
193
09:55
0
193
10:55
0
193
11:55
0
193
12:55
0
193
13:55
0
193
14:55
0
193
15:55
0
193
16:55
0
193
17:55
0
193
18:55
0
193
19:55
0
193
20:55
0
193
21:55
0
193
22:55
0
193
23:55
0
193
Wed, 3 Jun
+1
194
00:55
0
193
01:55
0
193
02:55
0
193
03:55
0
193
04:55
0
193
05:55
0
193
06:55
0
193
07:55
0
193
08:55
0
193
09:55
0
193
10:55
0
193
11:55
0
193
12:55
0
193
13:55
0
193
14:55
0
193
15:55
0
193
16:55
0
193
17:55
0
193
18:55
0
193
19:55
0
193
20:55
+1
194
21:55
0
194
22:55
0
194
23:55
0
194
Thu, 4 Jun
+2
196
00:55
0
194
01:55
0
194
02:55
0
194
03:55
0
194
04:55
0
194
05:55
0
194
06:55
0
194
07:55
0
194
08:55
+1
195
09:55
0
195
10:55
0
195
11:55
0
195
12:55
0
195
13:55
0
195
14:55
0
195
15:55
+1
196
16:55
0
196
17:55
0
196
18:55
0
196
19:55
0
196
20:55
0
196
21:55
0
196
22:55
0
196
23:55
0
196
Fri, 5 Jun
0
196
00:55
0
196
01:55
0
196
02:55
0
196
03:55
0
196
04:55
0
196
05:55
0
196
06:55
0
196
07:55
0
196
08:55
0
196
09:55
0
196
10:55
0
196
11:55
0
196
12:55
0
196
13:55
0
196
14:55
0
196
15:55
0
196
16:55
0
196
17:55
0
196
18:55
0
196
19:55
0
196
20:55
0
196
21:55
0
196
22:55
0
196
23:55
0
196
Sat, 6 Jun
0
196
00:55
0
196
01:55
0
196
02:55
0
196
03:55
0
196
04:55
0
196
05:55
0
196
06:55
0
196
07:55
0
196
08:55
0
196
09:55
0
196
10:55
0
196
11:55
0
196
12:55
0
196
13:55
0
196
14:55
0
196
15:55
0
196
16:55
0
196
17:55
0
196
18:55
0
196
19:55
0
196
20:55
0
196
21:55
0
196
22:55
0
196
Sun, 7 Jun
0
196
00:55
0
196
02:55
0
196
03:55
0
196
04:55
0
196
05:55
0
196
Mon, 8 Jun
0
196
00:55
0
196
Tue, 9 Jun
+1
197
00:55
0
196
Wed, 10 Jun
+1
198
00:55
+1
197
Thu, 11 Jun
0
198
00:55
+1
198
Fri, 12 Jun
+1
199
00:55
0
198
Sat, 13 Jun
0
199
00:55
+1
199
Sun, 14 Jun
0
199
00:55
0
199
Mon, 15 Jun
0
199
00:55
0
199
Tue, 16 Jun
+1
200
00:55
0
199
Wed, 17 Jun
0
200
00:55
+1
200
Thu, 18 Jun
0
200
00:55
0
200
Fri, 19 Jun
+1
201
00:55
0
200
Sat, 20 Jun
0
201
00:55
+1
201
Sun, 21 Jun
0
201
00:55
0
201
Mon, 22 Jun
+1
202
00:55
0
201
Tue, 23 Jun
0
202
00:55
+1
202
Wed, 24 Jun
0
202
00:55
0
202
Thu, 25 Jun
0
202
00:55
0
202
Fri, 26 Jun
0
202
00:55
0
202
Sat, 27 Jun
0
202
00:55
0
202
Sun, 28 Jun
0
202
00:55
0
202
Mon, 29 Jun
0
202
00:55
0
202
Tue, 30 Jun
0
202
00:55
0
202
Wed, 1 Jul
+1
203
00:55
0
202
Thu, 2 Jul
0
203
00:55
+1
203
Fri, 3 Jul
0
203
00:55
0
203
Sat, 4 Jul
0
203
00:55
0
203
Sun, 5 Jul
0
203
00:55
0
203
Mon, 6 Jul
0
203
00:55
0
203
Tue, 7 Jul
0
203
00:55
0
203
Wed, 8 Jul
+1
204
00:55
0
203
Thu, 9 Jul
0
204
00:55
+1
204
Fri, 10 Jul
0
204
00:55
0
204
Sat, 11 Jul
0
204
00:55
0
204
Sun, 12 Jul
0
204 <