爱国文章备份

@aiguowenzhangbeifeng خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

我们绝不倒下
不能让刽子手显得高大
好阻挡那自由的方向
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
07.08.2019 08:00
9 Mar, 20:26 (197 روز پیش)
آمار انتشار #163:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 9 Mar
+2
2
Wed, 10 Mar
+11
13
00:26
+4h
2
Thu, 11 Mar
+3
16
00:26
+11
13
Fri, 12 Mar
+2
18
00:26
+3
16
Sat, 13 Mar
0
18
00:26
+2
18
Sun, 14 Mar
0
18
00:26
0
18
Mon, 15 Mar
+1
19
00:26
0
18
Tue, 16 Mar
+1
20
00:26
+1
19
Wed, 17 Mar
0
20
00:26
+1
20
Thu, 18 Mar
+2
22
00:26
0
20
Fri, 19 Mar
0
22
00:26
+2
22
Sat, 20 Mar
+5
27
00:26
0
22
Sun, 21 Mar
+1
28
00:26
+5
27
Mon, 22 Mar
+2
30
00:26
+1
28
Tue, 23 Mar
0
30
00:26
+2
30
Wed, 24 Mar
+1
31
00:26
0
30
Thu, 25 Mar
+2
33
00:26
+1
31
Fri, 26 Mar
+4
37
00:26
+2
33
Sat, 27 Mar
+2
39
00:26
+4
37
Sun, 28 Mar
+2
41
00:26
+2
39
Mon, 29 Mar
+1
42
00:26
+2
41
Tue, 30 Mar
+1
43
00:26
+1
42
Wed, 31 Mar
+1
44
00:26
+1
43
Thu, 1 Apr
+2
46
00:26
+1
44
Fri, 2 Apr
0
46
00:26
+2
46
Sat, 3 Apr
+1
47
00:26
0
46
Sun, 4 Apr
+1
48
00:26
+1
47
Mon, 5 Apr
+1
49
00:26
+1
48
Tue, 6 Apr
+1
50
00:26
+1
49
Wed, 7 Apr
+1
51
00:26
+1
50
Thu, 8 Apr
0
51
00:26
+1
51
Fri, 9 Apr
0
51
00:26
0
51
Sat, 10 Apr
+2
53
00:26
0
51
Sun, 11 Apr
0
53
00:26
+2
53
Mon, 12 Apr
+1
54
00:26
0
53
Tue, 13 Apr
+3
57
00:26
+1
54
Wed, 14 Apr
0
57
00:26
+3
57
Thu, 15 Apr
0
57
00:26
0
57
Fri, 16 Apr
0
57
00:26
0
57
Sat, 17 Apr
0
57
00:26
0
57
Sun, 18 Apr
+3
60
00:26
0
57
Mon, 19 Apr
0
60
00:26
+3
60
Tue, 20 Apr
+1
61
00:26
0
60
Wed, 21 Apr
+1
62
00:26
+1
61
Thu, 22 Apr
0
62
00:26
+1
62
Fri, 23 Apr
0
62
00:26
0
62
Sat, 24 Apr
+2
64
00:26
0
62
Sun, 25 Apr
0
64
00:26
+2
64
Mon, 26 Apr
+1
65
00:26
0
64
Tue, 27 Apr
+1
66
00:26
+1
65
Wed, 28 Apr
0
66
00:26
+1
66
Thu, 29 Apr
+2
68
00:26
0
66
Fri, 30 Apr
+2
70
00:26
+2
68
Sat, 1 May
0
70
00:26
+2
70
Sun, 2 May
+1
71
00:26
0
70
Mon, 3 May
0
71
00:26
+1
71
Tue, 4 May
+2
73
00:26
0
71
Wed, 5 May
+1
74
00:26
+2
73
Thu, 6 May
+2
76
00:26
+1
74
Fri, 7 May
0
76
00:26
+2
76
Sat, 8 May
0
76
00:26
0
76
Sun, 9 May
0
76
00:26
0
76
Mon, 10 May
0
76
00:26
0
76
Tue, 11 May
0
76
00:26
0
76
Wed, 12 May
+2
78
00:26
0
76
Thu, 13 May
0
78
00:26
+2
78
Fri, 14 May
0
78
00:26
0
78
Sat, 15 May
+1
79
00:26
0
78
Sun, 16 May
0
79
00:26
+1
79
Mon, 17 May
0
79
00:26
0
79
Tue, 18 May
0
79
00:26
0
79
Wed, 19 May
0
79
00:26
0
79
Thu, 20 May
0
79
00:26
0
79
Fri, 21 May
0
79
00:26
0
79
Sat, 22 May
+1
80
00:26
0
79
Sun, 23 May
0
80
00:26
+1
80
Mon, 24 May
0
80
00:26
0
80
Tue, 25 May
+1
81
00:26
0
80
Wed, 26 May
0
81
00:26
+1
81
Thu, 27 May
+2
83
00:26
0
81
Fri, 28 May
0
83
00:26
+2
83
Sat, 29 May
+2
85
00:26
0
83
Sun, 30 May
+1
86
00:26
+2
85
Mon, 31 May
+1
87
00:26
+1
86
Tue, 1 Jun
+1
88
00:26
+1
87
Wed, 2 Jun
0
88
00:26
+1
88
Thu, 3 Jun
0
88
00:26
0
88
Fri, 4 Jun
0
88
00:26
0
88
Sat, 5 Jun
+1
89
00:26
0
88
Sun, 6 Jun
+2
91
00:26
+1
89
Mon, 7 Jun
0
91
00:26
+2
91
Tue, 8 Jun
0
91
00:26
0
91
Wed, 9 Jun
+1
92
00:26
0
91
Thu, 10 Jun
+1
93
00:26
+1
92
Fri, 11 Jun
+1
94
00:26
+1
93
Sat, 12 Jun
+2
96
00:26
+1
94
Sun, 13 Jun
0
96
00:26
+2
96
Mon, 14 Jun
+1
97
00:26
0
96
Tue, 15 Jun
+1
98
00:26
+1
97
Wed, 16 Jun
+1
99
00:26
+1
98
Thu, 17 Jun
0
99
00:26
+1
99