爱国文章备份

@aiguowenzhangbeifeng خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

我们绝不倒下
不能让刽子手显得高大
好阻挡那自由的方向
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
07.08.2019 08:00
16 Feb 2020, 11:51 (528 روز پیش)
آمار انتشار #148:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 16 Feb
+39
39
Mon, 17 Feb
0
39
Tue, 18 Feb
0
39
Wed, 19 Feb
0
39
Thu, 20 Feb
0
39
Fri, 21 Feb
0
39
Sat, 22 Feb
0
39
Sun, 23 Feb
0
39
Mon, 24 Feb
0
39
Tue, 25 Feb
0
39
Wed, 26 Feb
0
39
Thu, 27 Feb
0
39
Fri, 28 Feb
0
39
Sat, 29 Feb
0
39
Sun, 1 Mar
0
39
Mon, 2 Mar
0
39
Tue, 3 Mar
0
39
Wed, 4 Mar
0
39
Thu, 5 Mar
0
39
17:51
39
Fri, 6 Mar
+1
40
00:51
0
39
Sat, 7 Mar
+1
41
00:51
+1
40
Sun, 8 Mar
0
41
00:51
+1
41
Mon, 9 Mar
0
41
00:51
0
41
Tue, 10 Mar
+2
43
00:51
0
41
Wed, 11 Mar
+3
46
00:51
+2
43
Thu, 12 Mar
+1
47
00:51
+3
46
Fri, 13 Mar
0
47
00:51
+1
47
Sat, 14 Mar
+1
48
00:51
0
47
Sun, 15 Mar
0
48
00:51
+1
48
Mon, 16 Mar
0
48
00:51
0
48
Tue, 17 Mar
0
48
01:51
0
48
Wed, 18 Mar
0
48
00:51
0
48
Thu, 19 Mar
0
48
00:51
0
48
Fri, 20 Mar
0
48
00:51
0
48
Sat, 21 Mar
0
48
00:51
0
48
Sun, 22 Mar
+1
49
00:51
0
48
Mon, 23 Mar
0
49
00:51
+1
49
Tue, 24 Mar
0
49
00:51
0
49
Wed, 25 Mar
+1
50
00:51
0
49
Thu, 26 Mar
0
50
00:51
+1
50
Fri, 27 Mar
+5
55
00:51
0
50
Sat, 28 Mar
0
55
00:51
+5
55
Sun, 29 Mar
+1
56
00:51
0
55
Mon, 30 Mar
0
56
00:51
+1
56
Tue, 31 Mar
+2
58
00:51
0
56
Wed, 1 Apr
+2
60
00:51
+2
58
Thu, 2 Apr
0
60
00:51
+2
60
Fri, 3 Apr
0
60
00:51
0
60
Sat, 4 Apr
+3
63
00:51
0
60
Sun, 5 Apr
0
63
00:51
+3
63
Mon, 6 Apr
0
63
00:51
0
63
Tue, 7 Apr
0
63
00:51
0
63
Wed, 8 Apr
+1
64
00:51
0
63
Thu, 9 Apr
0
64
00:51
+1
64
Fri, 10 Apr
0
64
00:51
0
64
Sat, 11 Apr
+3
67
00:51
0
64
Sun, 12 Apr
+2
69
00:51
+3
67
Mon, 13 Apr
+1
70
00:51
+2
69
Tue, 14 Apr
+2
72
00:51
+1
70
Wed, 15 Apr
0
72
00:51
+2
72
Thu, 16 Apr
+1
73
00:51
0
72
Fri, 17 Apr
+1
74
00:51
+1
73
Sat, 18 Apr
0
74
03:51
+1
74
Sun, 19 Apr
+1
75
00:51
0
74
Mon, 20 Apr
0
75
00:51
+1
75
Tue, 21 Apr
0
75
00:51
0
75
Wed, 22 Apr
0
75
00:51
0
75
Thu, 23 Apr
+1
76
00:51
0
75
Fri, 24 Apr
0
76
00:51
+1
76
Sat, 25 Apr
0
76
00:51
0
76
Sun, 26 Apr
0
76
00:51
0
76
Mon, 27 Apr
0
76
00:51
0
76
Tue, 28 Apr
0
76
00:51
0
76
Wed, 29 Apr
0
76
00:51
0
76
Thu, 30 Apr
0
76
00:51
0
76
Fri, 1 May
0
76
00:51
0
76
Sat, 2 May
0
76
00:51
0
76
Sun, 3 May
+1
77
00:51
0
76
Mon, 4 May
0
77
00:51
+1
77
Tue, 5 May
0
77
00:51
0
77
Wed, 6 May
+2
79
00:51
0
77
Thu, 7 May
+2
81
00:51
+2
79
Fri, 8 May
0
81
00:51
+2
81
Sat, 9 May
0
81
00:51
0
81
Sun, 10 May
+1
82
00:51
0
81
Mon, 11 May
0
82
00:51
+1
82
Tue, 12 May
0
82
00:51
0
82
Wed, 13 May
0
82
00:51
0
82
Thu, 14 May
0
82
00:51
0
82
Fri, 15 May
+1
83
00:51
0
82
Sat, 16 May
0
83
00:51
+1
83
Sun, 17 May
0
83
00:51
0
83
Mon, 18 May
0
83
00:51
0
83
Tue, 19 May
0
83
00:51
0
83
Wed, 20 May
0
83
00:51
0
83
Thu, 21 May
0
83
00:51
0
83
Fri, 22 May
0
83
00:51
0
83
Sat, 23 May
0
83
00:51
0
83
Sun, 24 May
0
83
00:51
0
83
Mon, 25 May
0
83
00:51
0
83
Tue, 26 May
0
83
00:51
0
83