美剧资源推送

@SSKMJBTS خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

推送美剧资源
- 讨论群组: @SSKMJ
- 通过此bot联系频道主: @SSKMJ_bot
ژئو و زبان کانال
China, Chinese


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
ویدیو و فیلم ها
اضافه شده به شاخص
18.05.2018 00:29
24 Aug 2019, 19:22 (604 روز پیش)
آمار انتشار #2615:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 24 Aug
+409
409
Sun, 25 Aug
+1454
1863
Mon, 26 Aug
+776
2639
Tue, 27 Aug
+657
3296
Wed, 28 Aug
+555
3851
Thu, 29 Aug
+1370
5221
Fri, 30 Aug
+1176
6397
Sat, 31 Aug
+703
7100
Sun, 1 Sep
+494
7594
Mon, 2 Sep
+377
7971
Tue, 3 Sep
+283
8254
Wed, 4 Sep
+260
8514
Thu, 5 Sep
+240
8754
Fri, 6 Sep
+269
9023
Sat, 7 Sep
+241
9264
Sun, 8 Sep
+263
9527
Mon, 9 Sep
+217
9744
Tue, 10 Sep
+231
9975
Wed, 11 Sep
+213
10188
Thu, 12 Sep
+275
10463
Fri, 13 Sep
+305
10768
Sat, 14 Sep
+338
11106
Sun, 15 Sep
+327
11433
Mon, 16 Sep
+306
11739
Tue, 17 Sep
+305
12044
Wed, 18 Sep
+330
12374
Thu, 19 Sep
+310
12684
Fri, 20 Sep
+321
13005
Sat, 21 Sep
+321
13326
Sun, 22 Sep
+281
13607
Mon, 23 Sep
+283
13890
Tue, 24 Sep
+247
14137
Wed, 25 Sep
+292
14429
Thu, 26 Sep
+278
14707
Fri, 27 Sep
+318
15025
Sat, 28 Sep
+255
15280
Sun, 29 Sep
+246
15526
Mon, 30 Sep
+267
15793
Tue, 1 Oct
+202
15995
Wed, 2 Oct
+262
16257
Thu, 3 Oct
+271
16528
Fri, 4 Oct
+294
16822
Sat, 5 Oct
+300
17122
Sun, 6 Oct
+306
17428
Mon, 7 Oct
+375
17803
Tue, 8 Oct
+325
18128
Wed, 9 Oct
+330
18458
Thu, 10 Oct
+284
18742
Fri, 11 Oct
+303
19045
Sat, 12 Oct
+347
19392
Sun, 13 Oct
+318
19710
Mon, 14 Oct
+284
19994
Tue, 15 Oct
+268
20262
Wed, 16 Oct
+273
20535
Thu, 17 Oct
+254
20789
Fri, 18 Oct
+263
21052
Sat, 19 Oct
+267
21319
Sun, 20 Oct
+265
21584
Mon, 21 Oct
+259
21843
Tue, 22 Oct
+239
22082
Wed, 23 Oct
+237
22319
Thu, 24 Oct
+279
22598
Fri, 25 Oct
+243
22841
Sat, 26 Oct
+263
23104
Sun, 27 Oct
+244
23348
Mon, 28 Oct
+226
23574
Tue, 29 Oct
+225
23799
Wed, 30 Oct
+220
24019
Thu, 31 Oct
+201
24220
Fri, 1 Nov
+213
24433
Sat, 2 Nov
+255
24688
Sun, 3 Nov
+211
24899
Mon, 4 Nov
+252
25151
Tue, 5 Nov
+256
25407
Wed, 6 Nov
+249
25656
Thu, 7 Nov
+242
25898
Fri, 8 Nov
+222
26120
Sat, 9 Nov
+234
26354
Sun, 10 Nov
+220
26574
Mon, 11 Nov
+218
26792
Tue, 12 Nov
+242
27034
Wed, 13 Nov
+270
27304
Thu, 14 Nov
+223
27527
Fri, 15 Nov
+232
27759
Sat, 16 Nov
+234
27993
Sun, 17 Nov
+261
28254
Mon, 18 Nov
+197
28451
Tue, 19 Nov
+227
28678
Wed, 20 Nov
+214
28892
Thu, 21 Nov
+231
29123
Fri, 22 Nov
+231
29354
Sat, 23 Nov
+266
29620
Sun, 24 Nov
+253
29873
Mon, 25 Nov
+215
30088
Tue, 26 Nov
+189
30277
Wed, 27 Nov
+216
30493
Thu, 28 Nov
+202
30695
Fri, 29 Nov
+224
30919
Sat, 30 Nov
+236
31155
Sun, 1 Dec
+236
31391
Mon, 2 Dec
+183
31574
Tue, 3 Dec
+230
31804
Wed, 4 Dec
+235
32039
Thu, 5 Dec
+225
32264
Fri, 6 Dec
+217
32481
Sat, 7 Dec
+201
32682
Sun, 8 Dec
+185
32867
Mon, 9 Dec
+175
33042
Tue, 10 Dec
+215
33257
Wed, 11 Dec
+208
33465
Thu, 12 Dec
+203
33668
Fri, 13 Dec
+202
33870
Sat, 14 Dec
+209
34079
Sun, 15 Dec
+211
34290
Mon, 16 Dec
+189
34479
Tue, 17 Dec
+206
34685
Wed, 18 Dec
+234
34919
Thu, 19 Dec
+203
35122
Fri, 20 Dec
+232
35354
Sat, 21 Dec
+208
35562
Sun, 22 Dec
+223
35785
Mon, 23 Dec
+212
35997
Tue, 24 Dec
+238
36235
Wed, 25 Dec
+224
36459
Thu, 26 Dec
+228
36687
Fri, 27 Dec
+182
36869
Sat, 28 Dec
+224
37093
Sun, 29 Dec
+208
37301
Mon, 30 Dec
+183
37484
Tue, 31 Dec
+170
37654
Wed, 1 Jan
+209
37863
00:22
37654
01:22
+2
37656
02:22
+5
37661
03:22
+6
37667
04:22
+3
37670
05:22
+11
37681
06:22
+9
37690
07:22
+14
37704
08:22
+10
37714
09:22
+12
37726
11:22
+27
37753
12:22
+10
37763
13:22
+14
37777
14:22
+6
37783
15:22
+13
37796
16:22
+8
37804
17:22
+12
37816
18:22
+4
37820
19:22
+12
37832
20:22
+11
37843
21:22
+4
37847
22:22
+10
37857
23:22
+3
37860
Thu, 2 Jan
+198
38061
00:22
+3
37863
01:22
+3
37866
02:22
+6
37872
03:22
+3
37875
04:22
+5
37880
05:22
+6
37886
06:22
+9
37895
07:22
+7
37902
08:22
+8
37910
09:22
+9
37919
10:22
+9
37928
11:22
+8
37936
12:22
+11
37947
13:22
+16
37963
14:22
+13
37976
15:22
+9
37985
16:22
+7
37992
17:22
+10
38002
18:22
+10
38012
19:22
+12
38024
20:22
+11
38035
21:22
+11
38046
22:22
+9
38055
23:22
+2
38057
Fri, 3 Jan
+246
38307
00:22
+4
38061
01:22
+7
38068
02:22
+4
38072
03:22
+9
38081
04:22
+9
38090
06:22
+15
38105
07:22
+9
38114
08:22
+13
38127
09:22
+14
38141
10:22
+15
38156
11:22
+9
38165
12:22
+19
38184
13:22
+11
38195
14:22
+12
38207
15:22
+13
38220
16:22
+13
38233
17:22
+12
38245
18:22
+19
38264
19:22
+8
38272
20:22
+15
38287
21:22
+10
38297
22:22
+6
38303
23:22
+3
38306
Sat, 4 Jan
+227
38534
00:22
+1
38307
01:22
+8
38315
02:22
+3
38318
03:22
+4
38322
04:22
+6
38328
05:22
+11
38339
06:22
+12
38351
07:22
+11
38362
08:22
+14
38376
09:22
+9
38385
10:22
+8
38393
11:22
+10
38403
12:22
+15
38418
13:22
+13
38431
14:22
+17
38448
15:22
+10
38458
16:22
+11
38469
17:22
+10
38479
18:22
+10
38489
19:22
+11
38500
20:22
+9
38509
21:22
+5
38514
22:22
+12
38526
23:22
+2
38528
Sun, 5 Jan
+250
38784
00:22
+6
38534
01:22
+2
38536
02:22
+2
38538
03:22
+9
38547
04:22
+7
38554
05:22
+12
38566
06:22
+11
38577
07:22
+16
38593
08:22
+16
38609
09:22
+9
38618
10:22
+15
38633
11:22
+9
38642
12:22
+17
38659
13:22
+11
38670
14:22
+10
38680
15:22
+11
38691
16:22
+13
38704
17:22
+16
38720
18:22
+23
38743
19:22
+10
38753
20:22
+11
38764
21:22
+7
38771
22:22
+6
38777
23:22
+1
38778
Mon, 6 Jan
+218
39002
00:22
+6
38784
01:22
+3
38787
02:22
+3
38790
03:22
+4
38794
04:22
+6
38800
05:22
+13
38813
06:22
+3
38816
07:22
+13
38829
08:22
+9
38838
09:22
+3
38841
10:22
+12
38853
11:22
+18
38871
12:22
+11
38882
13:22
+13
38895
14:22
+12
38907
15:22
+9
38916
16:22
+9
38925
17:22
+17
38942
18:22
+22
38964
19:22
+6
38970
20:22
+12
38982
21:22
+12
38994
22:22
+2
38996
23:22
+5
39001
Tue, 7 Jan
+219
39221
00:22
+1
39002
01:22
+1
39003
02:22
+1
39004
03:22
+2
39006
04:22
+6
39012
05:22
+2
39014
06:22
+11
39025
07:22
+7
39032
08:22
+13
39045
09:22
+15
39060
10:22
+9
39069
11:22
+10
39079
12:22
+12
39091
13:22
+12
39103
14:22
+9
39112
15:22
+7
39119
16:22
+22
39141
17:22
+16
39157
18:22
+23
39180
19:22
+14
39194
20:22
+9
39203
21:22
+6
39209
22:22
+5
39214
23:22
+3
39217
Wed, 8 Jan
+201
39422
00:22
+4
39221
01:22
+2
39223
02:22
+3
39226
03:22
+3
39229
04:22
+8
39237
05:22
+7
39244
06:22
+14
39258
07:22
+6
39264
08:22
+9
39273
09:22
+11
39284
10:22
+9
39293
11:22
+8
39301
12:22
+16
39317
13:22
+9
39326
14:22
+16
39342
15:22
+10
39352
16:22
+13
39365
17:22
+12
39377
18:22
+9
39386
19:22
+15
39401
20:22
+8
39409
21:22
+8
39417
22:22
+2
39419
23:22
+3
39422
Thu, 9 Jan
+235
39657
00:22
0
39422
01:22
+2
39424
02:22
+4
39428
03:22
+4
39432
04:22
+3
39435
05:22
+11
39446
06:22
+9
39455
07:22
+14
39469
08:22
+10
39479
09:22
+13
39492
10:22
+16
39508
11:22
+10
39518
12:22
+9
39527
13:22
+12
39539
14:22
+10
39549
15:22
+12
39561
16:22
+9
39570
17:22
+17
39587
18:22
+19
39606
19:22
+20
39626
20:22
+10
39636
21:22
+7
39643
22:22
+8
39651
23:22
+4
39655
Fri, 10 Jan
+215
39872
00:22
+2
39657
01:22
+4
39661
02:22
+4
39665
03:22
+4
39669
04:22
+6
39675
05:22
+8
39683
06:22
+7
39690
07:22
+10
39700
08:22
+14
39714
09:22
+20
39734
10:22
+12
39746
11:22
+13
39759
12:22
+8
39767
13:22
+12
39779
14:22
+2
39781
15:22
+11
39792
16:22
+13
39805
17:22
+14
39819
18:22
+15
39834
19:22
+14
39848
20:22
+8
39856
21:22
+6
39862
22:22
+3
39865
23:22
+3
39868
Sat, 11 Jan
+156
40028
00:22
+4
39872
01:22
+3
39875
02:22
+1
39876
03:22
+3
39879
04:22
+8
39887
05:22
+5
39892
06:22
+12
39904
07:22
+6
39910
08:22
+17
39927
09:22
+7
39934
10:22
+4
39938
11:22
0
39938
12:22
+7
39945
13:22
+5
39950
14:22
+9
39959
15:22
+5
39964
16:22
+11
39975
17:22
+5
39980
18:22
+14
39994
19:22
+16
40010
20:22
+4
40014
21:22
+3
40017
22:22
+8
40025
23:22
+2
40027
Sun, 12 Jan
+201
40229
00:22
+1
40028
01:22
+3
40031
02:22
+3
40034
03:22
+5
40039
04:22
+9
40048
05:22
+10
40058
06:22
+8
40066
07:22
+9
40075
08:22
+7
40082
09:22
+10
40092
10:22
+5
40097
11:22
+10
40107
12:22
+9
40116
13:22
+8
40124
14:22
+10
40134
15:22
+15
40149
16:22
+9
40158
17:22
+13
40171
18:22
+13
40184
19:22
+10
40194
20:22
+17
40211
21:22
+8
40219
22:22
+5
40224
23:22
+4
40228
Mon, 13 Jan
+192
40421
00:22
+1
40229
01:22
+2
40231
02:22
0
40231
03:22
+1
40232
04:22
+5
40237
05:22
+7
40244
06:22
+11
40255
07:22
+8
40263
08:22
+7
40270
09:22
+6
40276
10:22
+11
40287
11:22
+9
40296
12:22
+11
40307
13:22
+15
40322
14:22
+16
40338
15:22
+8
40346
16:22
+5
40351
17:22
+18
40369
18:22
+11
40380
19:22
+11
40391
20:22
+11
40402
21:22
+6
40408
22:22
+7
40415
23:22
+4
40419
Tue, 14 Jan
+214
40635
00:22
+2
40421
01:22
+4
40425
02:22
+4
40429
03:22
+1
40430
04:22
+9
40439
05:22
+7
40446
06:22
+4
40450
07:22
+12
40462
08:22
+12
40474
09:22
+9
40483
10:22
+8
40491
11:22
+4
40495
12:22
+12
40507
13:22
+14
40521
14:22
+12
40533
15:22
+17
40550
16:22
+10
40560
17:22
+14
40574
18:22
+15
40589
19:22
+12
40601
20:22
+14
40615
21:22
+6
40621
22:22
+8
40629
23:22
+1
40630
Wed, 15 Jan
+171
40806
00:22
+5
40635
01:22
+5
40640
02:22
+2
40642
03:22
+5
40647
04:22
+10
40657
05:22
+2
40659
06:22
+3
40662
07:22
+8
40670
08:22
+8
40678
09:22
+2
40680
10:22
+9
40689
11:22
+14
40703
12:22
+4
40707
13:22
+8
40715
14:22
+8
40723
15:22
+12
40735
16:22
+16
40751
17:22
+4
40755
18:22
+16
40771
19:22
+13
40784
20:22
+8
40792
21:22
+6
40798
22:22
+2
40800
23:22
+3
40803
Thu, 16 Jan
+199
41005
00:22
+3
40806
01:22
0
40806
02:22
+5
40811
03:22
+1
40812
04:22
+7
40819
05:22
+9
40828
06:22
+5
40833
07:22
+8
40841
08:22
+14
40855
09:22
+12
40867
10:22
+14
40881
11:22
+14
40895
12:22
+4
40899
13:22
+11
40910
14:22
+10
40920
15:22
+6
40926
16:22
+7
40933
17:22
+11
40944
18:22
+15
40959
19:22
+13
40972
20:22
+8
40980
21:22
+6
40986
22:22
+11
40997
23:22
+3
41000
Fri, 17 Jan
+171
41176
00:22
+5
41005
01:22
+1
41006
02:22
+2
41008
03:22
+1
41009
04:22
+7
41016
05:22
+7
41023
06:22
+8
41031
07:22
+7
41038
08:22
+5
41043
09:22
+10
41053
10:22
+12
41065
11:22
+16
41081
12:22
+8
41089
13:22
+11
41100
14:22
+7
41107
15:22
+8
41115
16:22
+8
41123
17:22
+6
41129
18:22
+4
41133
19:22
+15
41148
20:22
+10
41158
21:22
+8
41166
22:22
+5
41171
23:22
+4
41175
Sat, 18 Jan
+193
41369
00:22
+1
41176
01:22
+1
41177
02:22
+3
41180
03:22
+4
41184
04:22
+6
41190
05:22
+7
41197
06:22
+13
41210
07:22
+10
41220
08:22
+9
41229
09:22
+12
41241
10:22
+12
41253
11:22
+13
41266
12:22
+6
41272
13:22
+14
41286
14:22
+9
41295
15:22
+7
41302
16:22
+11
41313
17:22
+7
41320
18:22
+12
41332
19:22
+7
41339
20:22
+7
41346
21:22
+13
41359
22:22
+5
41364
23:22
+1
41365
Sun, 19 Jan
+195
41564
00:22
+4
41369
01:22
+2
41371
02:22
+1
41372
03:22
+3
41375
04:22
+6
41381
05:22
+5
41386
06:22
+7
41393
07:22
+7
41400
08:22
+9
41409
09:22
+14
41423
10:22
+7
41430
11:22
+9
41439
12:22
+12
41451
13:22
+14
41465
14:22
+9
41474
15:22
+5
41479
16:22
+13
41492
17:22
+12
41504
18:22
+13
41517
19:22
+15
41532
20:22
+14
41546
21:22
+11
41557
22:22
+4
41561
23:22
0
41561
Mon, 20 Jan
+170
41734
00:22
+3
41564
01:22
+2
41566
02:22
+1
41567
03:22
+4
41571
04:22
+4
41575
05:22
+4
41579
06:22
+9
41588
07:22
+13
41601
08:22
+5
41606
09:22
+12
41618
10:22
+15
41633
11:22
+9
41642
12:22
+10
41652
13:22
+7
41659
14:22
+4
41663
15:22
+12
41675
16:22
+6
41681
17:22
+7
41688
18:22
+15
41703
19:22
+11
41714
20:22
+6
41720
21:22
+8
41728
22:22
+3
41731
23:22
+2
41733
Tue, 21 Jan
+179
41913
00:22
+1
41734
01:22
0
41734
02:22
+3
41737
03:22
+1
41738
04:22
+6
41744
05:22
+6
41750
06:22
+9
41759
07:22
+5
41764
08:22
+10
41774
09:22
+5
41779
10:22
+12
41791
11:22
+8
41799
12:22
+8
41807
13:22
+5
41812
14:22
+8
41820
15:22
+15
41835
16:22
+13
41848
17:22
+14
41862
18:22
+11
41873
19:22
+13
41886
20:22
+13
41899
21:22
+6
41905
22:22
+5
41910
23:22
+2
41912
Wed, 22 Jan
+221
42134
00:22
+1
41913
01:22
0
41913
02:22
+9
41922
03:22
+6
41928
04:22
+10
41938
05:22
+7
41945
06:22
+10
41955
07:22
+14
41969
08:22
+10
41979
09:22
+7
41986
10:22
+3
41989
11:22
+20
42009
12:22
+9
42018
13:22
+11
42029
14:22
+9
42038
15:22
+9
42047
16:22
+11
42058
17:22
+9
42067
18:22
+18
42085
19:22
+16
42101
20:22
+11
42112
21:22
+8
42120
22:22
+6
42126
23:22
+2
42128
Thu, 23 Jan
+219
42353
00:22
+6
42134
01:22
+6
42140
02:22
+4
42144
03:22
+9
42153
04:22
+10
42163
05:22
+6
42169
06:22
+8
42177
07:22
+10
42187
08:22
+13
42200
09:22
+6
42206
10:22
+7
42213
11:22
+12
42225
12:22
+12
42237
13:22
+9
42246
14:22
+11
42257
15:22
+4
42261
16:22
+9
42270
17:22
+10
42280
18:22
+17
42297
19:22
+9
42306
20:22
+18
42324
21:22
+12
42336
22:22
+4
42340
23:22
+5
42345
Fri, 24 Jan
+174
42527
00:22
+8
42353
01:22
+4
42357
02:22
+2
42359
03:22
+3
42362
04:22
+4
42366
05:22
+7
42373
06:22
+5
42378
07:22
+12
42390
08:22
+5
42395
09:22
+7
42402
10:22
+10
42412
11:22
+10
42422
12:22
+13
42435
13:22
+7
42442
14:22
+11
42453
15:22
+12
42465
16:22
+9
42474
17:22
+6
42480
18:22
+11
42491
19:22
+9
42500
20:22
+7
42507
21:22
+6
42513
22:22
+7
42520
23:22
+4
42524
Sat, 25 Jan
+255
42782
00:22
+3
42527
01:22
+5
42532
02:22
+1
42533
03:22
+7
42540
04:22
+4
42544
05:22
+8
42552
06:22
+5
42557
07:22
+12
42569
08:22
+6
42575
09:22
+12
42587
10:22
+15
42602
11:22
+14
42616
12:22
+14
42630
13:22
+9
42639
14:22
+7
42646
15:22
+18
42664
16:22
+22
42686
17:22
+17
42703
18:22
+21
42724
19:22
+11
42735
20:22
+18
42753
21:22
+15
42768
22:22
+6
42774
23:22
+5
42779
Sun, 26 Jan
+265
43047
00:22
+3
42782
01:22
+4
42786
02:22
+4
42790
03:22
+5
42795
04:22
+7
42802
05:22
+6
42808
06:22
+4
42812
07:22
+7
42819
08:22
+11
42830
09:22
+5
42835
10:22
+15
42850
11:22
+23
42873
12:22
+14
42887
13:22
+8
42895
14:22
+15
42910
15:22
+18
42928
16:22
+21
42949
17:22
+15
42964
18:22
+26
42990
19:22
+17
43007
20:22
+10
43017
21:22
+16
43033
22:22
+3
43036
23:22
+6
43042
Mon, 27 Jan
+304
43351
00:22
+5
43047
01:22
+3
43050
02:22
+5
43055
03:22
+6
43061
04:22
+11
43072
05:22
+13
43085
06:22
+12
43097
07:22
+11
43108
08:22
+11
43119
09:22
+16
43135
10:22
+16
43151
11:22
+14
43165
12:22
+20
43185
13:22
+15
43200
14:22
+12
43212
15:22
+14
43226
16:22
+17
43243
17:22
+22
43265
18:22
+15
43280
19:22
+19
43299
20:22
+22
43321
21:22
+12
43333
22:22
+7
43340
23:22
+5
43345
Tue, 28 Jan
+297
43648
00:22
+6
43351
01:22
+8
43359
02:22
+6
43365
03:22
+10
43375
04:22
+10
43385
05:22
+14
43399
06:22
+14
43413
07:22
+11
43424
08:22
+12
43436
09:22
+11
43447
10:22
+17
43464
11:22
+14
43478
12:22
+19
43497
13:22
+15
43512
14:22
+10
43522
15:22
+16
43538
16:22
+10
43548
17:22
+16
43564
18:22
+3
43567
19:22
+25
43592
20:22
+13
43605
21:22
+18
43623
22:22
+14
43637
23:22
+9
43646
Wed, 29 Jan
+326
43974
00:22
+2
43648
01:22
+2
43650
02:22
+11
43661
03:22
+8
43669
04:22
+17
43686
05:22
+18
43704
06:22
+14
43718
07:22
+3
43721
08:22
+13
43734
09:22
+16
43750
10:22
+16
43766
11:22
+14
43780
12:22
+17
43797
13:22
+11
43808
14:22
+16
43824
15:22
+14
43838
16:22
+23
43861
17:22
+18
43879
18:22
+15
43894
19:22
+39
43933
20:22
+14
43947
21:22
+10
43957
22:22
+6
43963
23:22
+8
43971
Thu, 30 Jan
+306
44280