美剧资源推送

@SSKMJBTS خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

推送美剧资源
- 讨论群组: @SSKMJ
- 通过此bot联系频道主: @SSKMJ_bot
ژئو و زبان کانال
China, Chinese


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
ویدیو و فیلم ها
اضافه شده به شاخص
18.05.2018 00:29
17 Aug 2019, 16:12 (611 روز پیش)
آمار انتشار #2610:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 17 Aug
+965
965
Sun, 18 Aug
+1356
2321
Mon, 19 Aug
+1108
3429
Tue, 20 Aug
+1010
4439
Wed, 21 Aug
+1073
5512
Thu, 22 Aug
+678
6190
Fri, 23 Aug
+578
6768
Sat, 24 Aug
+622
7390
Sun, 25 Aug
+854
8244
Mon, 26 Aug
+493
8737
Tue, 27 Aug
+433
9170
Wed, 28 Aug
+397
9567
Thu, 29 Aug
+448
10015
Fri, 30 Aug
+447
10462
Sat, 31 Aug
+318
10780
Sun, 1 Sep
+265
11045
Mon, 2 Sep
+208
11253
Tue, 3 Sep
+152
11405
Wed, 4 Sep
+161
11566
Thu, 5 Sep
+139
11705
Fri, 6 Sep
+168
11873
Sat, 7 Sep
+153
12026
Sun, 8 Sep
+163
12189
Mon, 9 Sep
+143
12332
Tue, 10 Sep
+148
12480
Wed, 11 Sep
+138
12618
Thu, 12 Sep
+114
12732
Fri, 13 Sep
+139
12871
Sat, 14 Sep
+152
13023
Sun, 15 Sep
+158
13181
Mon, 16 Sep
+127
13308
Tue, 17 Sep
+135
13443
Wed, 18 Sep
+133
13576
Thu, 19 Sep
+112
13688
Fri, 20 Sep
+147
13835
Sat, 21 Sep
+164
13999
Sun, 22 Sep
+119
14118
Mon, 23 Sep
+110
14228
Tue, 24 Sep
+96
14324
Wed, 25 Sep
+131
14455
Thu, 26 Sep
+125
14580
Fri, 27 Sep
+144
14724
Sat, 28 Sep
+109
14833
Sun, 29 Sep
+100
14933
Mon, 30 Sep
+115
15048
Tue, 1 Oct
+84
15132
Wed, 2 Oct
+113
15245
Thu, 3 Oct
+128
15373
Fri, 4 Oct
+138
15511
Sat, 5 Oct
+150
15661
Sun, 6 Oct
+125
15786
Mon, 7 Oct
+152
15938
Tue, 8 Oct
+157
16095
Wed, 9 Oct
+132
16227
Thu, 10 Oct
+116
16343
Fri, 11 Oct
+139
16482
Sat, 12 Oct
+166
16648
Sun, 13 Oct
+145
16793
Mon, 14 Oct
+119
16912
Tue, 15 Oct
+119
17031
Wed, 16 Oct
+123
17154
Thu, 17 Oct
+120
17274
Fri, 18 Oct
+135
17409
Sat, 19 Oct
+118
17527
Sun, 20 Oct
+122
17649
Mon, 21 Oct
+119
17768
Tue, 22 Oct
+108
17876
Wed, 23 Oct
+96
17972
Thu, 24 Oct
+108
18080
Fri, 25 Oct
+116
18196
Sat, 26 Oct
+117
18313
Sun, 27 Oct
+116
18429
Mon, 28 Oct
+94
18523
Tue, 29 Oct
+102
18625
Wed, 30 Oct
+94
18719
Thu, 31 Oct
+93
18812
Fri, 1 Nov
+107
18919
Sat, 2 Nov
+139
19058
Sun, 3 Nov
+104
19162
Mon, 4 Nov
+106
19268
Tue, 5 Nov
+124
19392
Wed, 6 Nov
+111
19503
Thu, 7 Nov
+112
19615
Fri, 8 Nov
+96
19711
Sat, 9 Nov
+103
19814
Sun, 10 Nov
+97
19911
Mon, 11 Nov
+102
20013
Tue, 12 Nov
+112
20125
Wed, 13 Nov
+123
20248
Thu, 14 Nov
+98
20346
Fri, 15 Nov
+98
20444
Sat, 16 Nov
+96
20540
Sun, 17 Nov
+123
20663
Mon, 18 Nov
+91
20754
Tue, 19 Nov
+98
20852
Wed, 20 Nov
+87
20939
Thu, 21 Nov
+113
21052
Fri, 22 Nov
+105
21157
Sat, 23 Nov
+98
21255
Sun, 24 Nov
+129
21384
Mon, 25 Nov
+96
21480
Tue, 26 Nov
+94
21574
Wed, 27 Nov
+108
21682
Thu, 28 Nov
+89
21771
Fri, 29 Nov
+117
21888
Sat, 30 Nov
+121
22009
Sun, 1 Dec
+107
22116
Mon, 2 Dec
+82
22198
Tue, 3 Dec
+102
22300
Wed, 4 Dec
+109
22409
Thu, 5 Dec
+100
22509
Fri, 6 Dec
+110
22619
Sat, 7 Dec
+92
22711
Sun, 8 Dec
+84
22795
Mon, 9 Dec
+76
22871
Tue, 10 Dec
+99
22970
Wed, 11 Dec
+88
23058
Thu, 12 Dec
+96
23154
Fri, 13 Dec
+97
23251
Sat, 14 Dec
+94
23345
Sun, 15 Dec
+105
23450
Mon, 16 Dec
+77
23527
Tue, 17 Dec
+91
23618
Wed, 18 Dec
+94
23712
Thu, 19 Dec
+107
23819
Fri, 20 Dec
+100
23919
Sat, 21 Dec
+96
24015
Sun, 22 Dec
+99
24114
Mon, 23 Dec
+92
24206
Tue, 24 Dec
+108
24314
Wed, 25 Dec
+102
24416
Thu, 26 Dec
+101
24517
Fri, 27 Dec
+93
24610
Sat, 28 Dec
+93
24703
Sun, 29 Dec
+105
24808
Mon, 30 Dec
+92
24900
Tue, 31 Dec
+73
24973
Wed, 1 Jan
+87
25060
00:12
24973
01:12
0
24973
02:12
+1
24974
03:12
+2
24976
04:12
+2
24978
05:12
+4
24982
06:12
+3
24985
07:12
+4
24989
08:12
+4
24993
09:12
+4
24997
11:12
+11
25008
12:12
+6
25014
13:12
+6
25020
14:12
0
25020
15:12
+10
25030
16:12
+4
25034
17:12
+7
25041
18:12
+1
25042
19:12
+3
25045
20:12
+3
25048
21:12
+2
25050
22:12
+6
25056
23:12
+2
25058
Thu, 2 Jan
+84
25144
00:12
+2
25060
01:12
+1
25061
02:12
+1
25062
03:12
0
25062
04:12
+2
25064
05:12
+3
25067
06:12
+5
25072
07:12
+3
25075
08:12
0
25075
09:12
+3
25078
10:12
+4
25082
11:12
+3
25085
12:12
+5
25090
13:12
+7
25097
14:12
+5
25102
15:12
+4
25106
16:12
+3
25109
17:12
+5
25114
18:12
+7
25121
19:12
+6
25127
20:12
+5
25132
21:12
+7
25139
22:12
+4
25143
23:12
0
25143
Fri, 3 Jan
+128
25272
00:12
+1
25144
01:12
+2
25146
02:12
+2
25148
03:12
+8
25156
04:12
+1
25157
06:12
+8
25165
07:12
+4
25169
08:12
+5
25174
09:12
+8
25182
10:12
+7
25189
11:12
+9
25198
12:12
+9
25207
13:12
+3
25210
14:12
+6
25216
15:12
+6
25222
16:12
+7
25229
17:12
+11
25240
18:12
+9
25249
19:12
+5
25254
20:12
+9
25263
21:12
+4
25267
22:12
+2
25269
23:12
+3
25272
Sat, 4 Jan
+120
25392
00:12
0
25272
01:12
+3
25275
02:12
+2
25277
03:12
+1
25278
04:12
+2
25280
05:12
+5
25285
06:12
+7
25292
07:12
+2
25294
08:12
+8
25302
09:12
+5
25307
10:12
+4
25311
11:12
+10
25321
12:12
+9
25330
13:12
+10
25340
14:12
+9
25349
15:12
+6
25355
16:12
+5
25360
17:12
+6
25366
18:12
+4
25370
19:12
+9
25379
20:12
+2
25381
21:12
+1
25382
22:12
+5
25387
23:12
+1
25388
Sun, 5 Jan
+130
25522
00:12
+4
25392
01:12
+3
25395
02:12
+2
25397
03:12
+5
25402
04:12
+3
25405
05:12
+3
25408
06:12
+5
25413
07:12
+10
25423
08:12
+8
25431
09:12
+8
25439
10:12
+6
25445
11:12
+7
25452
12:12
+14
25466
13:12
+6
25472
14:12
+4
25476
15:12
+5
25481
16:12
+1
25482
17:12
+10
25492
18:12
+8
25500
19:12
+8
25508
20:12
+7
25515
21:12
+2
25517
22:12
+3
25520
23:12
+1
25521
Mon, 6 Jan
+112
25634
00:12
+1
25522
01:12
+1
25523
02:12
+2
25525
03:12
+2
25527
04:12
+3
25530
05:12
+8
25538
06:12
+2
25540
07:12
+10
25550
08:12
+4
25554
09:12
+4
25558
10:12
+6
25564
11:12
+12
25576
12:12
+5
25581
13:12
+8
25589
14:12
+7
25596
15:12
+1
25597
16:12
+4
25601
17:12
+7
25608
18:12
+7
25615
19:12
+5
25620
20:12
+6
25626
21:12
+5
25631
22:12
+2
25633
23:12
0
25633
Tue, 7 Jan
+116
25750
00:12
+1
25634
01:12
0
25634
02:12
0
25634
03:12
+2
25636
04:12
0
25636
05:12
+3
25639
06:12
+5
25644
07:12
+2
25646
08:12
+6
25652
09:12
+4
25656
10:12
+6
25662
11:12
+3
25665
12:12
+6
25671
13:12
+8
25679
14:12
+7
25686
15:12
+3
25689
16:12
+17
25706
17:12
+8
25714
18:12
+13
25727
19:12
+6
25733
20:12
+5
25738
21:12
+3
25741
22:12
+4
25745
23:12
+1
25746
Wed, 8 Jan
+95
25845
00:12
+4
25750
01:12
+1
25751
02:12
+1
25752
03:12
+2
25754
04:12
+3
25757
05:12
+3
25760
06:12
+9
25769
07:12
+3
25772
08:12
+2
25774
09:12
+6
25780
10:12
+4
25784
11:12
+3
25787
12:12
+7
25794
13:12
+3
25797
14:12
+9
25806
15:12
+5
25811
16:12
+6
25817
17:12
+7
25824
18:12
+6
25830
19:12
+6
25836
20:12
+3
25839
21:12
+4
25843
22:12
+1
25844
23:12
+1
25845
Thu, 9 Jan
+99
25944
00:12
0
25845
01:12
0
25845
02:12
+1
25846
03:12
+1
25847
04:12
+2
25849
05:12
+3
25852
06:12
+3
25855
07:12
+6
25861
08:12
+6
25867
09:12
+7
25874
10:12
+6
25880
11:12
+6
25886
12:12
+3
25889
13:12
+5
25894
14:12
+3
25897
15:12
+1
25898
16:12
+5
25903
17:12
+4
25907
18:12
+7
25914
19:12
+14
25928
20:12
+6
25934
21:12
+3
25937
22:12
+2
25939
23:12
+5
25944
Fri, 10 Jan
+91
26035
00:12
0
25944
01:12
+2
25946
02:12
+4
25950
03:12
+1
25951
04:12
+1
25952
05:12
+4
25956
06:12
+4
25960
07:12
+4
25964
08:12
+7
25971
09:12
+11
25982
10:12
+7
25989
11:12
+5
25994
12:12
+2
25996
13:12
+3
25999
14:12
0
25999
15:12
+3
26002
16:12
+6
26008
17:12
+9
26017
18:12
+7
26024
19:12
+5
26029
20:12
+3
26032
21:12
+1
26033
22:12
0
26033
23:12
0
26033
Sat, 11 Jan
+94
26129
00:12
+2
26035
01:12
+2
26037
02:12
+1
26038
03:12
+2
26040
04:12
+7
26047
05:12
+5
26052
06:12
+6
26058
07:12
+4
26062
08:12
+9
26071
09:12
+2
26073
10:12
+4
26077
11:12
0
26077
12:12
+6
26083
13:12
+2
26085
14:12
+8
26093
15:12
+3
26096
16:12
+5
26101
17:12
+4
26105
18:12
+7
26112
19:12
+9
26121
20:12
+1
26122
21:12
+1
26123
22:12
+4
26127
23:12
+2
26129
Sun, 12 Jan
+99
26228
00:12
0
26129
01:12
+1
26130
02:12
+1
26131
03:12
+2
26133
04:12
+4
26137
05:12
+3
26140
06:12
+4
26144
07:12
+5
26149
08:12
+3
26152
09:12
+5
26157
10:12
+3
26160
11:12
+4
26164
12:12
+4
26168
13:12
+3
26171
14:12
+5
26176
15:12
+5
26181
16:12
+8
26189
17:12
+8
26197
18:12
+6
26203
19:12
+6
26209
20:12
+10
26219
21:12
+1
26220
22:12
+3
26223
23:12
+3
26226
Mon, 13 Jan
+105
26333
00:12
+2
26228
01:12
+1
26229
02:12
0
26229
03:12
+3
26232
04:12
+2
26234
05:12
+2
26236
06:12
+5
26241
07:12
+4
26245
08:12
+4
26249
09:12
+3
26252
10:12
+8
26260
11:12
+4
26264
12:12
+6
26270
13:12
+9
26279
14:12
+10
26289
15:12
+6
26295
16:12
+1
26296
17:12
+10
26306
18:12
+7
26313
19:12
+9
26322
20:12
+3
26325
21:12
+3
26328
22:12
+3
26331
23:12
+1
26332
Tue, 14 Jan
+107
26440
00:12
+1
26333
01:12
+2
26335
02:12
+1
26336
03:12
+2
26338
04:12
+4
26342
05:12
+2
26344
06:12
+1
26345
07:12
+8
26353
08:12
+10
26363
09:12
+5
26368
10:12
+3
26371
11:12
+4
26375
12:12
+9
26384
13:12
+4
26388
14:12
+8
26396
15:12
+3
26399
16:12
+5
26404
17:12
+5
26409
18:12
+8
26417
19:12
+7
26424
20:12
+6
26430
21:12
+4
26434
22:12
+3
26437
23:12
+2
26439
Wed, 15 Jan
+69
26509
00:12
+1
26440
01:12
+2
26442
02:12
+1
26443
03:12
+5
26448
04:12
+5
26453
05:12
0
26453
06:12
+1
26454
07:12
+3
26457
08:12
+3
26460
09:12
+2
26462
10:12
+3
26465
11:12
+6
26471
12:12
+1
26472
13:12
+4
26476
14:12
+2
26478
15:12
+5
26483
16:12
+7
26490
17:12
+1
26491
18:12
+4
26495
19:12
+5
26500
20:12
+3
26503
21:12
+3
26506
22:12
+1
26507
23:12
+1
26508
Thu, 16 Jan
+83
26592
00:12
+1
26509
01:12
0
26509
02:12
+3
26512
03:12
0
26512
04:12
+1
26513
05:12
+3
26516
06:12
+1
26517
07:12
+2
26519
08:12
+4
26523
09:12
+4
26527
10:12
+7
26534
11:12
+8
26542
12:12
+2
26544
13:12
+4
26548
14:12
+4
26552
15:12
+4
26556
16:12
+2
26558
17:12
+5
26563
18:12
+6
26569
19:12
+7
26576
20:12
+4
26580
21:12
+5
26585
22:12
+6
26591
23:12
+1
26592
Fri, 17 Jan
+89
26681
00:12
0
26592
01:12
+2
26594
02:12
+2
26596
03:12
+1
26597
04:12
+3
26600
05:12
+4
26604
06:12
+4
26608
07:12
+6
26614
08:12
+4
26618
09:12
+4
26622
10:12
+8
26630
11:12
+5
26635
12:12
+4
26639
13:12
+6
26645
14:12
+2
26647
15:12
+3
26650
16:12
+4
26654
17:12
+3
26657
18:12
+1
26658
19:12
+9
26667
20:12
+7
26674
21:12
+1
26675
22:12
+4
26679
23:12
+2
26681
Sat, 18 Jan
+84
26765
00:12
0
26681
01:12
+1
26682
02:12
0
26682
03:12
+2
26684
04:12
+4
26688
05:12
+1
26689
06:12
+5
26694
07:12
+6
26700
08:12
+1
26701
09:12
+6
26707
10:12
+3
26710
11:12
0
26710
12:12
+2
26712
13:12
+9
26721
14:12
+4
26725
15:12
+6
26731
16:12
+9
26740
17:12
+5
26745
18:12
+5
26750
19:12
+2
26752
20:12
+5
26757
21:12
+4
26761
22:12
+3
26764
23:12
0
26764
Sun, 19 Jan
+101
26866
00:12
+1
26765
01:12
+1
26766
02:12
+1
26767
03:12
+2
26769
04:12
+3
26772
05:12
+2
26774
06:12
+2
26776
07:12
+4
26780
08:12
+6
26786
09:12
+6
26792
10:12
+3
26795
11:12
+4
26799
12:12
+5
26804
13:12
+9
26813
14:12
+4
26817
15:12
+7
26824
16:12
+7
26831
17:12
+2
26833
18:12
+7
26840
19:12
+7
26847
20:12
+8
26855
21:12
+6
26861
22:12
+3
26864
23:12
+2
26866
Mon, 20 Jan
+90
26956
00:12
0
26866
01:12
0
26866
02:12
+1
26867
03:12
+3
26870
04:12
+1
26871
05:12
+3
26874
06:12
+5
26879
07:12
+6
26885
08:12
+2
26887
09:12
+5
26892
10:12
+6
26898
11:12
+3
26901
12:12
+2
26903
13:12
+3
26906
14:12
+4
26910
15:12
+7
26917
16:12
+5
26922
17:12
+3
26925
18:12
+10
26935
19:12
+8
26943
20:12
+2
26945
21:12
+6
26951
22:12
+1
26952
23:12
+1
26953
Tue, 21 Jan
+90
27046
00:12
+3
26956
01:12
0
26956
02:12
+1
26957
03:12
+1
26958
04:12
+3
26961
05:12
+2
26963
06:12
+1
26964
07:12
+2
26966
08:12
+5
26971
09:12
+1
26972
10:12
+9
26981
11:12
+4
26985
12:12
+3
26988
13:12
+5
26993
14:12
+4
26997
15:12
+9
27006
16:12
+9
27015
17:12
+6
27021
18:12
+5
27026
19:12
+9
27035
20:12
+6
27041
21:12
+2
27043
22:12
+1
27044
23:12
+2
27046
Wed, 22 Jan
+112
27158
00:12
0
27046
01:12
0
27046
02:12
+3
27049
03:12
+5
27054
04:12
+4
27058
05:12
+1
27059
06:12
+6
27065
07:12
+5
27070
08:12
+6
27076
09:12
+3
27079
10:12
+4
27083
11:12
+9
27092
12:12
+6
27098
13:12
+9
27107
14:12
+3
27110
15:12
+7
27117
16:12
+7
27124
17:12
+5
27129
18:12
+8
27137
19:12
+6
27143
20:12
+5
27148
21:12
+2
27150
22:12
+3
27153
23:12
+1
27154
Thu, 23 Jan
+94
27252
00:12
+4
27158
01:12
+1
27159
02:12
0
27159
03:12
+2
27161
04:12
+3
27164
05:12
+1
27165
06:12
+3
27168
07:12
+3
27171
08:12
+6
27177
09:12
+1
27178
10:12
+5
27183
11:12
+2
27185
12:12
+7
27192
13:12
+6
27198
14:12
+5
27203
15:12
+1
27204
16:12
+5
27209
17:12
+5
27214
18:12
+10
27224
19:12
+4
27228
20:12
+7
27235
21:12
+6
27241
22:12
+2
27243
23:12
+3
27246
Fri, 24 Jan
+75
27327
00:12
+6
27252
01:12
+1
27253
02:12
+1
27254
03:12
0
27254
04:12
+2
27256
05:12
+1
27257
06:12
+1
27258
07:12
+4
27262
08:12
+2
27264
09:12
+4
27268
10:12
+5
27273
11:12
+8
27281
12:12
+4
27285
13:12
+5
27290
14:12
+5
27295
15:12
+5
27300
16:12
+5
27305
17:12
+2
27307
18:12
+3
27310
19:12
+5
27315
20:12
+5
27320
21:12
+3
27323
22:12
+3
27326
23:12
0
27326
Sat, 25 Jan
+107
27434
00:12
+1
27327
01:12
+3
27330
02:12
0
27330
03:12
+3
27333
04:12
+1
27334
05:12
+3
27337
06:12
+4
27341
07:12
+6
27347
08:12
+1
27348
09:12
+5
27353
10:12
+3
27356
11:12
+7
27363
12:12
+4
27367
13:12
+2
27369
14:12
+4
27373
15:12
+7
27380
16:12
+10
27390
17:12
+5
27395
18:12
+12
27407
19:12
+4
27411
20:12
+9
27420
21:12
+6
27426
22:12
+5
27431
23:12
+1
27432
Sun, 26 Jan
+126
27560
00:12
+2
27434
01:12
+2
27436
02:12
+4
27440
03:12
+1
27441
04:12
+2
27443
05:12
+2
27445
06:12
+1
27446
07:12
+1
27447
08:12
+6
27453
09:12
+3
27456
10:12
+4
27460
11:12
+11
27471
12:12
+8
27479
13:12
+4
27483
14:12
+8
27491
15:12
+8
27499
16:12
+11
27510
17:12
+8
27518
18:12
+13
27531
19:12
+4
27535
20:12
+8
27543
21:12
+8
27551
22:12
+2
27553
23:12
+3
27556
Mon, 27 Jan
+150
27710
00:12
+4
27560
01:12
+1
27561
02:12
+1
27562
03:12
+2
27564
04:12
+9
27573
05:12
+7
27580
06:12
+4
27584
07:12
+5
27589
08:12
+7
27596
09:12
+7
27603
10:12
+6
27609
11:12
+9
27618
12:12
+14
27632
13:12
+7
27639
14:12
+7
27646
15:12
+6
27652
16:12
+9
27661
17:12
+12
27673
18:12
+8
27681
19:12
+10
27691
20:12
+7
27698
21:12
+6
27704
22:12
+5
27709
23:12
0
27709
Tue, 28 Jan
+153
27863
00:12
+1
27710
01:12
+4
27714
02:12
+5
27719
03:12
+7
27726
04:12
+6
27732
05:12
+4
27736
06:12
+4
27740
07:12
+5
27745
08:12
+5
27750
09:12
+8
27758
10:12
+7
27765
11:12
+5
27770
12:12
+8
27778
13:12
+6
27784
14:12
+8
27792
15:12
+7
27799
16:12
+10
27809
17:12
+12
27821
18:12
+1
27822
19:12
+14
27836
20:12
+9
27845
21:12
+6
27851
22:12
+7
27858
23:12
+3
27861
Wed, 29 Jan
+128
27991
00:12
+2
27863
01:12
+1
27864
02:12
+7
27871
03:12
+1
27872
04:12
+7
27879
05:12
+4
27883
06:12
+6
27889
07:12
+2
27891
08:12
+3
27894
09:12
+5
27899
10:12
+4
27903
11:12
+9
27912
12:12
+5
27917
13:12
+6
27923
14:12
+5
27928
15:12
+6
27934
16:12
+10
27944
17:12
+9
27953
18:12
+11
27964
19:12
+1
27965
20:12
+9
27974