我愛台妹.頻道

@ILoveTaiMei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

台妹美女圖分享、台妹交友、台灣旅遊交流。歡迎全球各地喜愛台妹人士加入。
群組:https://t.me/ILoveTMei(台妹情報交流)
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
23.08.2019 04:30
22 Jan 2020, 09:04 (614 روز پیش)
آمار انتشار #1928:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 22 Jan
+9462
9462
Thu, 23 Jan
0
9462
Fri, 24 Jan
0
9462
Sat, 25 Jan
0
9462
Sun, 26 Jan
0
9462
Mon, 27 Jan
0
9462
Tue, 28 Jan
0
9462
Wed, 29 Jan
0
9462
Thu, 30 Jan
0
9462
Fri, 31 Jan
0
9462
Sat, 1 Feb
0
9462
Sun, 2 Feb
0
9462
Mon, 3 Feb
0
9462
Tue, 4 Feb
0
9462
Wed, 5 Feb
0
9462
Thu, 6 Feb
0
9462
Fri, 7 Feb
0
9462
Sat, 8 Feb
0
9462
Sun, 9 Feb
0
9462
Mon, 10 Feb
0
9462
Tue, 11 Feb
0
9462
Wed, 12 Feb
0
9462
Thu, 13 Feb
0
9462
Fri, 14 Feb
0
9462
Sat, 15 Feb
0
9462
Sun, 16 Feb
0
9462
Mon, 17 Feb
0
9462
Tue, 18 Feb
0
9462
Wed, 19 Feb
0
9462
Thu, 20 Feb
0
9462
Fri, 21 Feb
0
9462
Sat, 22 Feb
0
9462
Sun, 23 Feb
0
9462
Mon, 24 Feb
0
9462
Tue, 25 Feb
0
9462
Wed, 26 Feb
0
9462
Thu, 27 Feb
0
9462
Fri, 28 Feb
0
9462
Sat, 29 Feb
0
9462
Sun, 1 Mar
0
9462
Mon, 2 Mar
0
9462
Tue, 3 Mar
0
9462
Wed, 4 Mar
0
9462
Thu, 5 Mar
+26
9488
17:04
9462
18:04
+5
9467
19:04
+5
9472
20:04
+6
9478
21:04
+5
9483
22:04
+2
9485
23:04
+1
9486
Fri, 6 Mar
+133
9621
00:04
+2
9488
01:04
+4
9492
02:04
+3
9495
03:04
+1
9496
04:04
+3
9499
05:04
+3
9502
06:04
+2
9504
07:04
+8
9512
08:04
+5
9517
09:04
+9
9526
10:04
+10
9536
11:04
+4
9540
12:04
+12
9552
13:04
+6
9558
14:04
+10
9568
15:04
+5
9573
16:04
+4
9577
17:04
+4
9581
18:04
+5
9586
19:04
+11
9597
20:04
+9
9606
21:04
+5
9611
22:04
+5
9616
23:04
+4
9620
Sat, 7 Mar
+115
9736
00:04
+1
9621
01:04
+2
9623
02:04
+3
9626
03:04
+6
9632
04:04
+4
9636
05:04
+8
9644
06:04
+6
9650
07:04
+5
9655
08:04
+6
9661
09:04
+10
9671
10:04
+4
9675
11:04
+6
9681
12:04
+3
9684
13:04
+4
9688
14:04
+4
9692
15:04
+1
9693
16:04
+1
9694
17:04
+2
9696
18:04
+12
9708
19:04
+5
9713
20:04
+6
9719
21:04
+4
9723
22:04
+5
9728
23:04
+6
9734
Sun, 8 Mar
+100
9836
00:04
+2
9736
01:04
+1
9737
02:04
+3
9740
03:04
+2
9742
04:04
+7
9749
05:04
+6
9755
06:04
+1
9756
07:04
+2
9758
08:04
+6
9764
09:04
+6
9770
10:04
+3
9773
11:04
+4
9777
12:04
+7
9784
13:04
+4
9788
14:04
+2
9790
15:04
+12
9802
16:04
+3
9805
17:04
+4
9809
18:04
+5
9814
19:04
+7
9821
20:04
+2
9823
21:04
+5
9828
22:04
+3
9831
23:04
+3
9834
Mon, 9 Mar
+101
9937
00:04
+2
9836
01:04
+3
9839
02:04
0
9839
03:04
+5
9844
04:04
+3
9847
05:04
+7
9854
06:04
+3
9857
07:04
+5
9862
08:04
+2
9864
09:04
+1
9865
10:04
+7
9872
11:04
+4
9876
12:04
+8
9884
13:04
+5
9889
14:04
+3
9892
15:04
+3
9895
16:04
+2
9897
17:04
+11
9908
18:04
+1
9909
19:04
+6
9915
20:04
+8
9923
21:04
+4
9927
22:04
+5
9932
23:04
+3
9935
Tue, 10 Mar
+68
10005
00:04
+2
9937
01:04
+1
9938
02:04
+1
9939
03:04
+2
9941
04:04
+2
9943
05:04
+3
9946
06:04
+1
9947
07:04
+2
9949
08:04
+6
9955
09:04
+5
9960
10:04
+5
9965
11:04
+1
9966
12:04
+4
9970
13:04
+4
9974
14:04
+6
9980
15:04
+1
9981
16:04
0
9981
17:04
+5
9986
18:04
+3
9989
19:04
+1
9990
20:04
+2
9992
21:04
+4
9996
22:04
+1
9997
23:04
+7
10004
Wed, 11 Mar
+98
10103
00:04
+1
10005
01:04
0
10005
02:04
+2
10007
03:04
+5
10012
04:04
0
10012
05:04
+6
10018
06:04
+1
10019
07:04
+3
10022
08:04
+7
10029
09:04
+2
10031
10:04
+4
10035
11:04
+5
10040
12:04
+2
10042
13:04
+4
10046
14:04
+2
10048
15:04
+6
10054
16:04
+2
10056
17:04
+10
10066
18:04
+13
10079
19:04
+2
10081
20:04
+10
10091
21:04
+3
10094
22:04
+5
10099
23:04
+1
10100
Thu, 12 Mar
+87
10190
00:04
+3
10103
01:04
+2
10105
02:04
+2
10107
03:04
+1
10108
04:04
+1
10109
05:04
+3
10112
06:04
+5
10117
07:04
+4
10121
08:04
+2
10123
09:04
+4
10127
10:04
+3
10130
11:04
+7
10137
12:04
+2
10139
13:04
+2
10141
14:04
+6
10147
15:04
+3
10150
16:04
+7
10157
17:04
+3
10160
18:04
+3
10163
19:04
+7
10170
20:04
+4
10174
21:04
+6
10180
22:04
+2
10182
23:04
+5
10187
Fri, 13 Mar
+87
10277
00:04
+3
10190
01:04
+6
10196
02:04
+4
10200
03:04
+4
10204
04:04
+5
10209
05:04
+2
10211
06:04
+2
10213
07:04
+4
10217
08:04
+4
10221
09:04
+3
10224
10:04
+4
10228
11:04
+4
10232
12:04
+1
10233
13:04
+5
10238
14:04
+4
10242
15:04
+2
10244
16:04
+1
10245
17:04
+4
10249
18:04
+3
10252
19:04
+10
10262
20:04
+2
10264
21:04
+4
10268
22:04
+6
10274
23:04
+2
10276
Sat, 14 Mar
+79
10356
00:04
+1
10277
01:04
+3
10280
02:04
+1
10281
03:04
+2
10283
04:04
+3
10286
05:04
+1
10287
06:04
+5
10292
07:04
0
10292
08:04
+2
10294
09:04
+3
10297
10:04
+1
10298
11:04
+5
10303
12:04
+5
10308
13:04
+6
10314
14:04
+4
10318
15:04
+5
10323
16:04
+3
10326
17:04
+4
10330
18:04
+8
10338
19:04
+4
10342
20:04
+5
10347
21:04
+3
10350
22:04
+1
10351
23:04
+4
10355
Sun, 15 Mar
+80
10436
00:04
+1
10356
01:04
+3
10359
02:04
+5
10364
03:04
+1
10365
04:04
+7
10372
05:04
+2
10374
06:04
+6
10380
07:04
+4
10384
08:04
+7
10391
09:04
+7
10398
10:04
+1
10399
11:04
+4
10403
12:04
+2
10405
13:04
+2
10407
14:04
+2
10409
15:04
+2
10411
16:04
+1
10412
17:04
+4
10416
18:04
+4
10420
19:04
+2
10422
20:04
+3
10425
21:04
+4
10429
22:04
+1
10430
23:04
+3
10433
Mon, 16 Mar
+82
10518
00:04
+3
10436
01:04
+5
10441
02:04
+1
10442
03:04
+1
10443
04:04
+2
10445
05:04
+1
10446
06:04
+4
10450
07:04
+3
10453
08:04
+4
10457
09:04
+3
10460
10:04
+6
10466
11:04
+6
10472
12:04
+2
10474
13:04
+4
10478
14:04
+5
10483
15:04
+2
10485
16:04
+2
10487
17:04
+8
10495
18:04
0
10495
19:04
+8
10503
20:04
+8
10511
21:04
+3
10514
22:04
+2
10516
23:04
+1
10517
Tue, 17 Mar
+83
10601
00:04
+1
10518
02:04
+1
10519
03:04
+1
10520
04:04
+1
10521
05:04
+1
10522
06:04
+2
10524
07:04
+4
10528
08:04
0
10528
09:04
+5
10533
10:04
+3
10536
11:04
+5
10541
12:04
+2
10543
13:04
+3
10546
14:04
+4
10550
15:04
+5
10555
16:04
+3
10558
17:04
+5
10563
18:04
+6
10569
19:04
+8
10577
20:04
+7
10584
21:04
+7
10591
22:04
+3
10594
23:04
+4
10598
Wed, 18 Mar
+94
10695
00:04
+3
10601
01:04
+7
10608
02:04
+2
10610
03:04
+6
10616
04:04
+5
10621
05:04
+3
10624
06:04
+12
10636
07:04
+2
10638
08:04
+3
10641
09:04
+6
10647
10:04
+1
10648
11:04
+4
10652
12:04
+4
10656
13:04
+2
10658
14:04
+5
10663
15:04
+4
10667
16:04
+2
10669
17:04
+4
10673
18:04
+4
10677
19:04
+6
10683
20:04
+3
10686
21:04
+4
10690
22:04
+3
10693
23:04
+2
10695
Thu, 19 Mar
+113
10808
00:04
0
10695
01:04
+4
10699
03:04
+7
10706
04:04
+1
10707
05:04
+2
10709
06:04
+2
10711
07:04
+4
10715
08:04
+5
10720
09:04
+1
10721
10:04
+4
10725
11:04
+5
10730
12:04
+4
10734
13:04
+5
10739
14:04
+4
10743
15:04
+5
10748
16:04
+9
10757
17:04
+8
10765
18:04
+6
10771
19:04
+8
10779
20:04
+10
10789
21:04
+6
10795
22:04
+4
10799
23:04
+7
10806
Fri, 20 Mar
+79
10887
00:04
+2
10808
01:04
0
10808
02:04
+4
10812
03:04
+3
10815
04:04
+2
10817
05:04
+4
10821
06:04
+2
10823
07:04
+4
10827
08:04
+3
10830
09:04
+4
10834
10:04
+5
10839
11:04
+4
10843
12:04
+2
10845
13:04
+3
10848
14:04
+5
10853
15:04
+2
10855
16:04
+6
10861
17:04
+4
10865
18:04
+1
10866
19:04
+2
10868
20:04
+6
10874
21:04
+4
10878
22:04
+4
10882
23:04
+4
10886
Sat, 21 Mar
+99
10986
00:04
+1
10887
01:04
+2
10889
02:04
+4
10893
03:04
+3
10896
04:04
+3
10899
05:04
+4
10903
06:04
+4
10907
07:04
+12
10919
08:04
+6
10925
09:04
+2
10927
10:04
+3
10930
11:04
+2
10932
12:04
+6
10938
13:04
+2
10940
14:04
+4
10944
15:04
+4
10948
16:04
+4
10952
17:04
+4
10956
18:04
+2
10958
19:04
+8
10966
20:04
+8
10974
21:04
+5
10979
22:04
+5
10984
23:04
+2
10986
Sun, 22 Mar
+74
11060
00:04
0
10986
01:04
+2
10988
02:04
0
10988
03:04
+4
10992
04:04
+5
10997
05:04
0
10997
06:04
+3
11000
07:04
+5
11005
08:04
+4
11009
09:04
+1
11010
10:04
+2
11012
11:04
+5
11017
12:04
+3
11020
13:04
+6
11026
14:04
+3
11029
15:04
+1
11030
16:04
+3
11033
17:04
+4
11037
18:04
+1
11038
19:04
+4
11042
20:04
+10
11052
21:04
+5
11057
22:04
+3
11060
23:04
0
11060
Mon, 23 Mar
+95
11155
00:04
0
11060
01:04
+3
11063
02:04
+2
11065
03:04
+1
11066
04:04
+1
11067
05:04
+1
11068
06:04
+4
11072
07:04
+5
11077
08:04
+1
11078
09:04
+5
11083
10:04
+6
11089
11:04
+4
11093
12:04
+6
11099
13:04
+4
11103
14:04
+2
11105
15:04
+8
11113
16:04
+3
11116
17:04
+7
11123
18:04
+6
11129
19:04
+4
11133
20:04
+8
11141
21:04
+3
11144
22:04
+8
11152
23:04
+1
11153
Tue, 24 Mar
+108
11263
00:04
+2
11155
01:04
+2
11157
02:04
+1
11158
03:04
+3
11161
04:04
+1
11162
05:04
+2
11164
06:04
+1
11165
07:04
+6
11171
08:04
+4
11175
09:04
+7
11182
10:04
+4
11186
11:04
+8
11194
12:04
+3
11197
13:04
+7
11204
14:04
+4
11208
15:04
+3
11211
16:04
+1
11212
17:04
+9
11221
18:04
+6
11227
19:04
+7
11234
20:04
+13
11247
21:04
+6
11253
22:04
+3
11256
23:04
+3
11259
Wed, 25 Mar
+95
11358
00:04
+4
11263
01:04
+2
11265
02:04
+1
11266
03:04
+1
11267
04:04
+5
11272
05:04
+1
11273
06:04
+1
11274
07:04
+2
11276
08:04
+4
11280
09:04
+2
11282
10:04
+1
11283
11:04
+9
11292
12:04
+7
11299
13:04
+5
11304
14:04
+2
11306
15:04
+4
11310
16:04
+7
11317
17:04
+8
11325
18:04
+8
11333
19:04
+7
11340
20:04
+3
11343
21:04
+5
11348
22:04
+5
11353
23:04
+2
11355
Thu, 26 Mar
+106
11464
00:04
+3
11358
01:04
+2
11360
02:04
0
11360
03:04
+4
11364
04:04
+1
11365
05:04
+4
11369
06:04
+6
11375
07:04
+2
11377
08:04
+11
11388
09:04
+4
11392
10:04
+4
11396
11:04
+4
11400
12:04
+6
11406
13:04
+7
11413
14:04
+2
11415
15:04
+3
11418
16:04
+7
11425
17:04
+8
11433
18:04
+9
11442
19:04
+5
11447
20:04
+5
11452
21:04
+4
11456
22:04
+2
11458
23:04
+2
11460
Fri, 27 Mar
+112
11576
00:04
+4
11464
01:04
+7
11471
02:04
+2
11473
03:04
+2
11475
04:04
+1
11476
05:04
+1
11477
06:04
+4
11481
07:04
+9
11490
08:04
+3
11493
09:04
+9
11502
10:04
+4
11506
11:04
+5
11511
12:04
+9
11520
13:04
+2
11522
14:04
0
11522
15:04
+3
11525
16:04
+5
11530
17:04
+9
11539
18:04
+3
11542
19:04
+9
11551
20:04
+6
11557
21:04
+7
11564
22:04
+7
11571
23:04
+3
11574
Sat, 28 Mar
+100
11676
00:04
+2
11576
01:04
+3
11579
02:04
+2
11581
03:04
+2
11583
04:04
+4
11587
05:04
+2
11589
06:04
+2
11591
07:04
+8
11599
08:04
+3
11602
09:04
+6
11608
10:04
+7
11615
11:04
+8
11623
12:04
+5
11628
13:04
+10
11638
14:04
+3
11641
15:04
+2
11643
16:04
+4
11647
17:04
+4
11651
18:04
+5
11656
19:04
+8
11664
20:04
+5
11669
21:04
+3
11672
22:04
+1
11673
23:04
+2
11675
Sun, 29 Mar
+91
11767
00:04
+1
11676
01:04
+2
11678
02:04
+1
11679
03:04
+1
11680
04:04
+3
11683
05:04
+5
11688
06:04
+1
11689
07:04
+5
11694
08:04
+5
11699
09:04
+1
11700
10:04
+4
11704
11:04
+6
11710
12:04
+5
11715
13:04
+1
11716
14:04
+2
11718
15:04
+1
11719
16:04
+2
11721
17:04
+2
11723
18:04
+7
11730
19:04
+14
11744
20:04
+8
11752
21:04
+7
11759
22:04
+3
11762
23:04
+4
11766
Mon, 30 Mar
+90
11857
00:04
+1
11767
01:04
+2
11769
02:04
+4
11773
03:04
+2
11775
04:04
+2
11777
05:04
+5
11782
06:04
+4
11786
07:04
+2
11788
08:04
+3
11791
09:04
+2
11793
10:04
+4
11797
11:04
+7
11804
12:04
+8
11812
13:04
+3
11815
14:04
+2
11817
15:04
+5
11822
16:04
+5
11827
17:04
+5
11832
18:04
+2
11834
19:04
+7
11841
20:04
+5
11846
21:04
+4
11850
22:04
+2
11852
23:04
+2
11854
Tue, 31 Mar
+86
11943
00:04
+3
11857
01:04
+4
11861
02:04
+1
11862
03:04
+4
11866
04:04
0
11866
05:04
+2
11868
06:04
+5
11873
07:04
+10
11883
08:04
+9
11892
09:04
+2
11894
10:04
+6
11900
11:04
+1
11901
12:04
+5
11906
13:04
+3
11909
14:04
+1
11910
15:04
+6
11916
16:04
+4
11920
17:04
+3
11923
18:04
+5
11928
19:04
+3
11931
20:04
+4
11935
21:04
+4
11939
22:04
0
11939
23:04
+1
11940
Wed, 1 Apr
+68
12011
00:04
+3
11943
01:04
+1
11944
02:04
+1
11945
03:04
+1
11946
04:04
+2
11948
05:04
+2
11950
06:04
+1
11951
07:04
+4
11955
08:04
0
11955
09:04
+4
11959
10:04
+6
11965
11:04
+5
11970
12:04
+4
11974
13:04
+3
11977
14:04
+3
11980
15:04
+4
11984
16:04
+3
11987
17:04
+4
11991
18:04
+3
11994
19:04
+2
11996
20:04
+7
12003
21:04
+4
12007
22:04
+3
12010
23:04
0
12010
Thu, 2 Apr
+104
12115
00:04
+1
12011
01:04
+3
12014
02:04
+3
12017
03:04
+3
12020
04:04
+2
12022
05:04
+3
12025
06:04
+3
12028
07:04
0
12028
08:04
+3
12031
09:04
+8
12039
10:04
+10
12049
11:04
+10
12059
12:04
+5
12064
13:04
+2
12066
14:04
+1
12067
15:04
+6
12073
16:04
+8
12081
17:04
+7
12088
18:04
+5
12093
19:04
+5
12098
20:04
+3
12101
21:04
+4
12105
22:04
+5
12110
23:04
+4
12114
Fri, 3 Apr
+80
12195
00:04
+1
12115
01:04
+3
12118
02:04
+2
12120
03:04
+4
12124
04:04
+6
12130
05:04
0
12130
06:04
+2
12132
07:04
+4
12136
08:04
+4
12140
09:04
+3
12143
10:04
+4
12147
11:04
+5
12152
12:04
+3
12155
13:04
+3
12158
14:04
+4
12162
15:04
+6
12168
16:04
+1
12169
17:04
+8
12177
18:04
+5
12182
19:04
+3
12185
20:04
0
12185
21:04
+6
12191
22:04
+1
12192
23:04
+2
12194
Sat, 4 Apr
+317
12512
00:04
+1
12195
01:04
+1
12196
02:04
+1
12197
03:04
+5
12202
04:04
+7
12209
05:04
+33
12242
06:04
+19
12261
07:04
+19
12280
08:04
+22
12302
09:04
+20
12322
10:04
+20
12342
11:04
+16
12358
12:04
+14
12372
13:04
+17
12389
14:04
+10
12399
15:04
+16
12415
16:04
+11
12426
17:04
+13
12439
18:04
+14
12453
19:04
+11
12464
20:04
+13
12477
21:04
+20
12497
22:04
+8
12505
23:04
+5
12510
Sun, 5 Apr
+166
12678
00:04
+2
12512
01:04
+6
12518
02:04
+5
12523
03:04
+3
12526
04:04
+8
12534
05:04
+14
12548
06:04
+12
12560
07:04
+5
12565
08:04
+7
12572
09:04
+8
12580
10:04
+5
12585
11:04
+7
12592
12:04
+9
12601
13:04
+10
12611
14:04
+5
12616
15:04
+6
12622
16:04
+1
12623
17:04
+6
12629
18:04
+7
12636
19:04
+8
12644
20:04
+10
12654
21:04
+2
12656
22:04
+11