我愛台妹.頻道

@ILoveTaiMei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

台妹美女圖分享、台妹交友、台灣旅遊交流。歡迎全球各地喜愛台妹人士加入。
群組:https://t.me/ILoveTMei(台妹情報交流)
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
23.08.2019 04:30
22 Jan 2020, 09:04 (608 روز پیش)
آمار انتشار #1924:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 22 Jan
+9434
9434
Thu, 23 Jan
0
9434
Fri, 24 Jan
0
9434
Sat, 25 Jan
0
9434
Sun, 26 Jan
0
9434
Mon, 27 Jan
0
9434
Tue, 28 Jan
0
9434
Wed, 29 Jan
0
9434
Thu, 30 Jan
0
9434
Fri, 31 Jan
0
9434
Sat, 1 Feb
0
9434
Sun, 2 Feb
0
9434
Mon, 3 Feb
0
9434
Tue, 4 Feb
0
9434
Wed, 5 Feb
0
9434
Thu, 6 Feb
0
9434
Fri, 7 Feb
0
9434
Sat, 8 Feb
0
9434
Sun, 9 Feb
0
9434
Mon, 10 Feb
0
9434
Tue, 11 Feb
0
9434
Wed, 12 Feb
0
9434
Thu, 13 Feb
0
9434
Fri, 14 Feb
0
9434
Sat, 15 Feb
0
9434
Sun, 16 Feb
0
9434
Mon, 17 Feb
0
9434
Tue, 18 Feb
0
9434
Wed, 19 Feb
0
9434
Thu, 20 Feb
0
9434
Fri, 21 Feb
0
9434
Sat, 22 Feb
0
9434
Sun, 23 Feb
0
9434
Mon, 24 Feb
0
9434
Tue, 25 Feb
0
9434
Wed, 26 Feb
0
9434
Thu, 27 Feb
0
9434
Fri, 28 Feb
0
9434
Sat, 29 Feb
0
9434
Sun, 1 Mar
0
9434
Mon, 2 Mar
0
9434
Tue, 3 Mar
0
9434
Wed, 4 Mar
0
9434
Thu, 5 Mar
+26
9460
17:04
9434
18:04
+5
9439
19:04
+5
9444
20:04
+6
9450
21:04
+5
9455
22:04
+2
9457
23:04
+1
9458
Fri, 6 Mar
+133
9593
00:04
+2
9460
01:04
+4
9464
02:04
+3
9467
03:04
+1
9468
04:04
+3
9471
05:04
+3
9474
06:04
+2
9476
07:04
+8
9484
08:04
+5
9489
09:04
+9
9498
10:04
+10
9508
11:04
+4
9512
12:04
+12
9524
13:04
+6
9530
14:04
+10
9540
15:04
+5
9545
16:04
+4
9549
17:04
+4
9553
18:04
+5
9558
19:04
+11
9569
20:04
+9
9578
21:04
+5
9583
22:04
+5
9588
23:04
+4
9592
Sat, 7 Mar
+115
9708
00:04
+1
9593
01:04
+2
9595
02:04
+3
9598
03:04
+6
9604
04:04
+4
9608
05:04
+8
9616
06:04
+6
9622
07:04
+5
9627
08:04
+6
9633
09:04
+10
9643
10:04
+4
9647
11:04
+6
9653
12:04
+3
9656
13:04
+4
9660
14:04
+4
9664
15:04
+1
9665
16:04
+1
9666
17:04
+2
9668
18:04
+12
9680
19:04
+5
9685
20:04
+6
9691
21:04
+4
9695
22:04
+5
9700
23:04
+6
9706
Sun, 8 Mar
+100
9808
00:04
+2
9708
01:04
+1
9709
02:04
+3
9712
03:04
+2
9714
04:04
+7
9721
05:04
+6
9727
06:04
+1
9728
07:04
+2
9730
08:04
+6
9736
09:04
+6
9742
10:04
+3
9745
11:04
+4
9749
12:04
+7
9756
13:04
+4
9760
14:04
+2
9762
15:04
+12
9774
16:04
+3
9777
17:04
+4
9781
18:04
+5
9786
19:04
+7
9793
20:04
+2
9795
21:04
+5
9800
22:04
+3
9803
23:04
+3
9806
Mon, 9 Mar
+101
9909
00:04
+2
9808
01:04
+3
9811
02:04
0
9811
03:04
+5
9816
04:04
+3
9819
05:04
+7
9826
06:04
+3
9829
07:04
+5
9834
08:04
+2
9836
09:04
+1
9837
10:04
+7
9844
11:04
+4
9848
12:04
+8
9856
13:04
+5
9861
14:04
+3
9864
15:04
+3
9867
16:04
+2
9869
17:04
+11
9880
18:04
+1
9881
19:04
+6
9887
20:04
+8
9895
21:04
+4
9899
22:04
+5
9904
23:04
+3
9907
Tue, 10 Mar
+68
9977
00:04
+2
9909
01:04
+1
9910
02:04
+1
9911
03:04
+2
9913
04:04
+2
9915
05:04
+3
9918
06:04
+1
9919
07:04
+2
9921
08:04
+6
9927
09:04
+5
9932
10:04
+5
9937
11:04
+1
9938
12:04
+4
9942
13:04
+4
9946
14:04
+6
9952
15:04
+1
9953
16:04
0
9953
17:04
+5
9958
18:04
+3
9961
19:04
+1
9962
20:04
+2
9964
21:04
+4
9968
22:04
+1
9969
23:04
+7
9976
Wed, 11 Mar
+99
10076
00:04
+1
9977
01:04
0
9977
02:04
+2
9979
03:04
+5
9984
04:04
0
9984
05:04
+6
9990
06:04
+1
9991
07:04
+3
9994
08:04
+7
10001
09:04
+2
10003
10:04
+4
10007
11:04
+5
10012
12:04
+2
10014
13:04
+4
10018
14:04
+2
10020
15:04
+6
10026
16:04
+3
10029
17:04
+10
10039
18:04
+13
10052
19:04
+2
10054
20:04
+10
10064
21:04
+3
10067
22:04
+5
10072
23:04
+1
10073
Thu, 12 Mar
+86
10162
00:04
+3
10076
01:04
+2
10078
02:04
+2
10080
03:04
+1
10081
04:04
+1
10082
05:04
+3
10085
06:04
+5
10090
07:04
+4
10094
08:04
+2
10096
09:04
+4
10100
10:04
+3
10103
11:04
+7
10110
12:04
+2
10112
13:04
+2
10114
14:04
+6
10120
15:04
+3
10123
16:04
+7
10130
17:04
+3
10133
18:04
+3
10136
19:04
+7
10143
20:04
+4
10147
21:04
+5
10152
22:04
+2
10154
23:04
+5
10159
Fri, 13 Mar
+87
10249
00:04
+3
10162
01:04
+6
10168
02:04
+4
10172
03:04
+4
10176
04:04
+5
10181
05:04
+2
10183
06:04
+2
10185
07:04
+4
10189
08:04
+4
10193
09:04
+3
10196
10:04
+4
10200
11:04
+4
10204
12:04
+1
10205
13:04
+5
10210
14:04
+4
10214
15:04
+2
10216
16:04
+1
10217
17:04
+4
10221
18:04
+3
10224
19:04
+10
10234
20:04
+2
10236
21:04
+4
10240
22:04
+6
10246
23:04
+2
10248
Sat, 14 Mar
+78
10327
00:04
+1
10249
01:04
+3
10252
02:04
+1
10253
03:04
+2
10255
04:04
+3
10258
05:04
+1
10259
06:04
+5
10264
07:04
0
10264
08:04
+2
10266
09:04
+3
10269
10:04
+1
10270
11:04
+5
10275
12:04
+4
10279
13:04
+6
10285
14:04
+4
10289
15:04
+5
10294
16:04
+3
10297
17:04
+4
10301
18:04
+8
10309
19:04
+4
10313
20:04
+5
10318
21:04
+3
10321
22:04
+1
10322
23:04
+4
10326
Sun, 15 Mar
+80
10407
00:04
+1
10327
01:04
+3
10330
02:04
+5
10335
03:04
+1
10336
04:04
+7
10343
05:04
+2
10345
06:04
+6
10351
07:04
+4
10355
08:04
+7
10362
09:04
+7
10369
10:04
+1
10370
11:04
+4
10374
12:04
+2
10376
13:04
+2
10378
14:04
+2
10380
15:04
+2
10382
16:04
+1
10383
17:04
+4
10387
18:04
+4
10391
19:04
+2
10393
20:04
+3
10396
21:04
+4
10400
22:04
+1
10401
23:04
+3
10404
Mon, 16 Mar
+111
10518
00:04
+3
10407
01:04
+5
10412
02:04
+1
10413
03:04
+1
10414
04:04
+2
10416
05:04
0
10416
06:04
+4
10420
07:04
+3
10423
08:04
+4
10427
09:04
+3
10430
10:04
+6
10436
11:04
+6
10442
12:04
+2
10444
13:04
+4
10448
14:04
+6
10454
15:04
+2
10456
16:04
+2
10458
17:04
+8
10466
18:04
0
10466
19:04
+38
10504
20:04
+8
10512
21:04
+3
10515
22:04
+1
10516
23:04
+1
10517
Tue, 17 Mar
+83
10601
00:04
+1
10518
02:04
+1
10519
03:04
+1
10520
04:04
+1
10521
05:04
+1
10522
06:04
+2
10524
07:04
+4
10528
08:04
0
10528
09:04
+5
10533
10:04
+2
10535
11:04
+5
10540
12:04
+2
10542
13:04
+3
10545
14:04
+4
10549
15:04
+5
10554
16:04
+3
10557
17:04
+5
10562
18:04
+6
10568
19:04
+9
10577
20:04
+7
10584
21:04
+7
10591
22:04
+3
10594
23:04
+4
10598
Wed, 18 Mar
+94
10695
00:04
+3
10601
01:04
+7
10608
02:04
+2
10610
03:04
+6
10616
04:04
+5
10621
05:04
+3
10624
06:04
+12
10636
07:04
+2
10638
08:04
+3
10641
09:04
+6
10647
10:04
+1
10648
11:04
+4
10652
12:04
+4
10656
13:04
+2
10658
14:04
+5
10663
15:04
+4
10667
16:04
+2
10669
17:04
+4
10673
18:04
+4
10677
19:04
+6
10683
20:04
+3
10686
21:04
+4
10690
22:04
+3
10693
23:04
+2
10695
Thu, 19 Mar
+111
10806
00:04
0
10695
01:04
+4
10699
03:04
+7
10706
04:04
+1
10707
05:04
+2
10709
06:04
+2
10711
07:04
+4
10715
08:04
+5
10720
09:04
+1
10721
10:04
+4
10725
11:04
+5
10730
12:04
+4
10734
13:04
+5
10739
14:04
+4
10743
15:04
+4
10747
16:04
+9
10756
17:04
+7
10763
18:04
+6
10769
19:04
+8
10777
20:04
+10
10787
21:04
+6
10793
22:04
+4
10797
23:04
+7
10804
Fri, 20 Mar
+79
10885
00:04
+2
10806
01:04
0
10806
02:04
+4
10810
03:04
+3
10813
04:04
+2
10815
05:04
+4
10819
06:04
+2
10821
07:04
+4
10825
08:04
+3
10828
09:04
+4
10832
10:04
+5
10837
11:04
+4
10841
12:04
+2
10843
13:04
+3
10846
14:04
+5
10851
15:04
+2
10853
16:04
+6
10859
17:04
+4
10863
18:04
+1
10864
19:04
+2
10866
20:04
+6
10872
21:04
+4
10876
22:04
+4
10880
23:04
+4
10884
Sat, 21 Mar
+99
10984
00:04
+1
10885
01:04
+2
10887
02:04
+4
10891
03:04
+3
10894
04:04
+3
10897
05:04
+4
10901
06:04
+4
10905
07:04
+12
10917
08:04
+6
10923
09:04
+2
10925
10:04
+3
10928
11:04
+2
10930
12:04
+6
10936
13:04
+2
10938
14:04
+4
10942
15:04
+4
10946
16:04
+4
10950
17:04
+4
10954
18:04
+2
10956
19:04
+8
10964
20:04
+8
10972
21:04
+5
10977
22:04
+5
10982
23:04
+2
10984
Sun, 22 Mar
+75
11059
00:04
0
10984
01:04
+2
10986
02:04
0
10986
03:04
+4
10990
04:04
+5
10995
05:04
0
10995
06:04
+3
10998
07:04
+5
11003
08:04
+4
11007
09:04
+1
11008
10:04
+2
11010
11:04
+5
11015
12:04
+3
11018
13:04
+6
11024
14:04
+3
11027
15:04
+1
11028
16:04
+3
11031
17:04
+4
11035
18:04
+2
11037
19:04
+4
11041
20:04
+10
11051
21:04
+5
11056
22:04
+3
11059
23:04
0
11059
Mon, 23 Mar
+95
11154
00:04
0
11059
01:04
+3
11062
02:04
+2
11064
03:04
+1
11065
04:04
+1
11066
05:04
+1
11067
06:04
+4
11071
07:04
+5
11076
08:04
+1
11077
09:04
+5
11082
10:04
+6
11088
11:04
+4
11092
12:04
+6
11098
13:04
+4
11102
14:04
+2
11104
15:04
+8
11112
16:04
+3
11115
17:04
+7
11122
18:04
+6
11128
19:04
+4
11132
20:04
+8
11140
21:04
+3
11143
22:04
+8
11151
23:04
+1
11152
Tue, 24 Mar
+107
11261
00:04
+2
11154
01:04
+2
11156
02:04
+1
11157
03:04
+3
11160
04:04
+1
11161
05:04
+2
11163
06:04
+1
11164
07:04
+6
11170
08:04
+4
11174
09:04
+6
11180
10:04
+4
11184
11:04
+8
11192
12:04
+3
11195
13:04
+7
11202
14:04
+4
11206
15:04
+3
11209
16:04
+1
11210
17:04
+9
11219
18:04
+6
11225
19:04
+7
11232
20:04
+13
11245
21:04
+6
11251
22:04
+3
11254
23:04
+3
11257
Wed, 25 Mar
+94
11355
00:04
+4
11261
01:04
+2
11263
02:04
+1
11264
03:04
+1
11265
04:04
+4
11269
05:04
+1
11270
06:04
+1
11271
07:04
+2
11273
08:04
+4
11277
09:04
+2
11279
10:04
+1
11280
11:04
+9
11289
12:04
+7
11296
13:04
+5
11301
14:04
+2
11303
15:04
+4
11307
16:04
+7
11314
17:04
+8
11322
18:04
+8
11330
19:04
+7
11337
20:04
+3
11340
21:04
+5
11345
22:04
+5
11350
23:04
+2
11352
Thu, 26 Mar
+106
11461
00:04
+3
11355
01:04
+2
11357
02:04
0
11357
03:04
+4
11361
04:04
+1
11362
05:04
+4
11366
06:04
+6
11372
07:04
+2
11374
08:04
+11
11385
09:04
+4
11389
10:04
+4
11393
11:04
+4
11397
12:04
+6
11403
13:04
+7
11410
14:04
+2
11412
15:04
+3
11415
16:04
+7
11422
17:04
+8
11430
18:04
+9
11439
19:04
+5
11444
20:04
+5
11449
21:04
+4
11453
22:04
+2
11455
23:04
+2
11457
Fri, 27 Mar
+112
11573
00:04
+4
11461
01:04
+7
11468
02:04
+2
11470
03:04
+2
11472
04:04
+1
11473
05:04
+1
11474
06:04
+4
11478
07:04
+9
11487
08:04
+3
11490
09:04
+9
11499
10:04
+4
11503
11:04
+5
11508
12:04
+9
11517
13:04
+2
11519
14:04
0
11519
15:04
+3
11522
16:04
+5
11527
17:04
+9
11536
18:04
+3
11539
19:04
+9
11548
20:04
+6
11554
21:04
+7
11561
22:04
+7
11568
23:04
+3
11571
Sat, 28 Mar
+100
11673
00:04
+2
11573
01:04
+3
11576
02:04
+2
11578
03:04
+2
11580
04:04
+4
11584
05:04
+2
11586
06:04
+2
11588
07:04
+8
11596
08:04
+3
11599
09:04
+6
11605
10:04
+7
11612
11:04
+8
11620
12:04
+5
11625
13:04
+10
11635
14:04
+3
11638
15:04
+2
11640
16:04
+4
11644
17:04
+4
11648
18:04
+5
11653
19:04
+8
11661
20:04
+5
11666
21:04
+3
11669
22:04
+1
11670
23:04
+2
11672
Sun, 29 Mar
+91
11764
00:04
+1
11673
01:04
+2
11675
02:04
+1
11676
03:04
+1
11677
04:04
+3
11680
05:04
+5
11685
06:04
+1
11686
07:04
+5
11691
08:04
+5
11696
09:04
+1
11697
10:04
+4
11701
11:04
+6
11707
12:04
+5
11712
13:04
+1
11713
14:04
+2
11715
15:04
+1
11716
16:04
+2
11718
17:04
+2
11720
18:04
+7
11727
19:04
+14
11741
20:04
+8
11749
21:04
+7
11756
22:04
+3
11759
23:04
+4
11763
Mon, 30 Mar
+91
11855
00:04
+1
11764
01:04
+2
11766
02:04
+4
11770
03:04
+2
11772
04:04
+2
11774
05:04
+5
11779
06:04
+4
11783
07:04
+3
11786
08:04
+3
11789
09:04
+2
11791
10:04
+4
11795
11:04
+7
11802
12:04
+8
11810
13:04
+3
11813
14:04
+2
11815
15:04
+5
11820
16:04
+5
11825
17:04
+5
11830
18:04
+2
11832
19:04
+7
11839
20:04
+5
11844
21:04
+4
11848
22:04
+2
11850
23:04
+2
11852
Tue, 31 Mar
+84
11939
00:04
+3
11855
01:04
+4
11859
02:04
+1
11860
03:04
+4
11864
04:04
0
11864
05:04
+2
11866
06:04
+5
11871
07:04
+9
11880
08:04
+9
11889
09:04
+2
11891
10:04
+6
11897
11:04
+1
11898
12:04
+5
11903
13:04
+2
11905
14:04
+1
11906
15:04
+6
11912
16:04
+4
11916
17:04
+3
11919
18:04
+5
11924
19:04
+3
11927
20:04
+4
11931
21:04
+4
11935
22:04
0
11935
23:04
+1
11936
Wed, 1 Apr
+69
12008
00:04
+3
11939
01:04
+1
11940
02:04
+1
11941
03:04
+1
11942
04:04
+2
11944
05:04
+2
11946
06:04
+1
11947
07:04
+5
11952
08:04
0
11952
09:04
+4
11956
10:04
+6
11962
11:04
+5
11967
12:04
+4
11971
13:04
+3
11974
14:04
+3
11977
15:04
+4
11981
16:04
+3
11984
17:04
+4
11988
18:04
+3
11991
19:04
+2
11993
20:04
+7
12000
21:04
+4
12004
22:04
+3
12007
23:04
0
12007
Thu, 2 Apr
+103
12111
00:04
+1
12008
01:04
+3
12011
02:04
+3
12014
03:04
+3
12017
04:04
+2
12019
05:04
+3
12022
06:04
+3
12025
07:04
0
12025
08:04
+3
12028
09:04
+8
12036
10:04
+10
12046
11:04
+9
12055
12:04
+5
12060
13:04
+2
12062
14:04
+1
12063
15:04
+6
12069
16:04
+8
12077
17:04
+7
12084
18:04
+5
12089
19:04
+5
12094
20:04
+3
12097
21:04
+4
12101
22:04
+5
12106
23:04
+4
12110
Fri, 3 Apr
+80
12191
00:04
+1
12111
01:04
+3
12114
02:04
+2
12116
03:04
+4
12120
04:04
+6
12126
05:04
0
12126
06:04
+2
12128
07:04
+4
12132
08:04
+4
12136
09:04
+3
12139
10:04
+4
12143
11:04
+5
12148
12:04
+3
12151
13:04
+3
12154
14:04
+4
12158
15:04
+6
12164
16:04
+1
12165
17:04
+8
12173
18:04
+5
12178
19:04
+3
12181
20:04
0
12181
21:04
+6
12187
22:04
+1
12188
23:04
+2
12190
Sat, 4 Apr
+313
12504
00:04
+1
12191
01:04
+1
12192
02:04
+1
12193
03:04
+5
12198
04:04
+7
12205
05:04
+33
12238
06:04
+19
12257
07:04
+20
12277
08:04
+22
12299
09:04
+19
12318
10:04
+20
12338
11:04
+16
12354
12:04
+14
12368
13:04
+18
12386
14:04
+10
12396
15:04
+15
12411
16:04
+11
12422
17:04
+13
12435
18:04
+14
12449
19:04
+11
12460
20:04
+13
12473
21:04
+17
12490
22:04
+8
12498
23:04
+4
12502
Sun, 5 Apr
+166
12670
00:04
+2
12504
01:04
+6
12510
02:04
+5
12515
03:04
+3
12518
04:04
+8
12526
05:04
+14
12540
06:04
+12
12552
07:04
+5
12557
08:04
+7
12564
09:04
+8
12572
10:04
+5
12577
11:04
+6
12583
12:04
+9
12592
13:04
+10
12602
14:04
+5
12607
15:04
+6
12613
16:04
+1
12614
17:04
+6
12620
18:04
+7
12627
19:04
+9
12636
20:04
+10
12646
21:04
+2
12648
22:04
+11
12659</