我愛台妹.頻道

@ILoveTaiMei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

台妹美女圖分享、台妹交友、台灣旅遊交流。歡迎全球各地喜愛台妹人士加入。
群組:https://t.me/ILoveTMei(台妹情報交流)
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
23.08.2019 04:30
16 Jan 2020, 14:23 (639 روز پیش)
آمار انتشار #1917:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 16 Jan
+9077
9077
Fri, 17 Jan
0
9077
Sat, 18 Jan
0
9077
Sun, 19 Jan
0
9077
Mon, 20 Jan
0
9077
Tue, 21 Jan
0
9077
Wed, 22 Jan
0
9077
Thu, 23 Jan
0
9077
Fri, 24 Jan
0
9077
Sat, 25 Jan
0
9077
Sun, 26 Jan
0
9077
Mon, 27 Jan
0
9077
Tue, 28 Jan
0
9077
Wed, 29 Jan
0
9077
Thu, 30 Jan
0
9077
Fri, 31 Jan
0
9077
Sat, 1 Feb
0
9077
Sun, 2 Feb
0
9077
Mon, 3 Feb
0
9077
Tue, 4 Feb
0
9077
Wed, 5 Feb
0
9077
Thu, 6 Feb
0
9077
Fri, 7 Feb
0
9077
Sat, 8 Feb
0
9077
Sun, 9 Feb
0
9077
Mon, 10 Feb
0
9077
Tue, 11 Feb
0
9077
Wed, 12 Feb
0
9077
Thu, 13 Feb
0
9077
Fri, 14 Feb
0
9077
Sat, 15 Feb
0
9077
Sun, 16 Feb
0
9077
Mon, 17 Feb
0
9077
Tue, 18 Feb
0
9077
Wed, 19 Feb
0
9077
Thu, 20 Feb
0
9077
Fri, 21 Feb
0
9077
Sat, 22 Feb
0
9077
Sun, 23 Feb
0
9077
Mon, 24 Feb
0
9077
Tue, 25 Feb
0
9077
Wed, 26 Feb
0
9077
Thu, 27 Feb
0
9077
Fri, 28 Feb
0
9077
Sat, 29 Feb
0
9077
Sun, 1 Mar
0
9077
Mon, 2 Mar
0
9077
Tue, 3 Mar
0
9077
Wed, 4 Mar
0
9077
Thu, 5 Mar
+23
9100
17:23
9077
18:23
+5
9082
19:23
+4
9086
20:23
+7
9093
21:23
+2
9095
22:23
+2
9097
23:23
+1
9098
Fri, 6 Mar
+124
9224
00:23
+2
9100
01:23
+4
9104
02:23
+3
9107
03:23
+1
9108
04:23
+3
9111
05:23
+3
9114
06:23
+2
9116
07:23
+7
9123
08:23
+6
9129
09:23
+9
9138
10:23
+10
9148
11:23
+3
9151
12:23
+9
9160
13:23
+6
9166
14:23
+9
9175
15:23
+5
9180
16:23
+3
9183
17:23
+2
9185
18:23
+3
9188
19:23
+9
9197
20:23
+9
9206
21:23
+6
9212
22:23
+6
9218
23:23
+4
9222
Sat, 7 Mar
+97
9321
00:23
+2
9224
01:23
+2
9226
02:23
+1
9227
03:23
+6
9233
04:23
+3
9236
05:23
+6
9242
06:23
+6
9248
07:23
+4
9252
08:23
+5
9257
09:23
+7
9264
10:23
+3
9267
11:23
+6
9273
12:23
+3
9276
13:23
+4
9280
14:23
+3
9283
15:23
+1
9284
16:23
+2
9286
17:23
+2
9288
18:23
+8
9296
19:23
+4
9300
20:23
+4
9304
21:23
+3
9307
22:23
+5
9312
23:23
+6
9318
Sun, 8 Mar
+82
9403
00:23
+3
9321
01:23
+1
9322
02:23
+1
9323
03:23
+2
9325
04:23
+7
9332
05:23
+5
9337
06:23
+1
9338
07:23
+1
9339
08:23
+4
9343
09:23
+5
9348
10:23
+1
9349
11:23
+3
9352
12:23
+7
9359
13:23
+3
9362
14:23
+1
9363
15:23
+10
9373
16:23
+3
9376
17:23
+4
9380
18:23
+3
9383
19:23
+7
9390
20:23
+2
9392
21:23
+4
9396
22:23
+2
9398
23:23
+3
9401
Mon, 9 Mar
+87
9490
00:23
+2
9403
01:23
+2
9405
02:23
0
9405
03:23
+3
9408
04:23
+3
9411
05:23
+6
9417
06:23
+3
9420
07:23
+4
9424
08:23
+1
9425
09:23
+1
9426
10:23
+7
9433
11:23
+3
9436
12:23
+7
9443
13:23
+5
9448
14:23
+3
9451
15:23
+3
9454
16:23
+2
9456
17:23
+11
9467
18:23
+1
9468
19:23
+5
9473
20:23
+6
9479
21:23
+4
9483
22:23
+4
9487
23:23
+2
9489
Tue, 10 Mar
+55
9545
00:23
+1
9490
01:23
+1
9491
02:23
+1
9492
03:23
+1
9493
04:23
+2
9495
05:23
+2
9497
06:23
+1
9498
07:23
+1
9499
08:23
+6
9505
09:23
+4
9509
10:23
+4
9513
11:23
+2
9515
12:23
+2
9517
13:23
+4
9521
14:23
+4
9525
15:23
0
9525
16:23
0
9525
17:23
+4
9529
18:23
+2
9531
19:23
+1
9532
20:23
+2
9534
21:23
+4
9538
22:23
+1
9539
23:23
+5
9544
Wed, 11 Mar
+74
9619
00:23
+1
9545
01:23
0
9545
02:23
+1
9546
03:23
+5
9551
04:23
0
9551
05:23
+6
9557
06:23
+1
9558
07:23
+1
9559
08:23
+6
9565
09:23
+2
9567
10:23
+1
9568
11:23
+4
9572
12:23
+2
9574
13:23
+4
9578
14:23
0
9578
15:23
+3
9581
16:23
+3
9584
17:23
+5
9589
18:23
+10
9599
19:23
+1
9600
20:23
+8
9608
21:23
+3
9611
22:23
+5
9616
23:23
+1
9617
Thu, 12 Mar
+79
9698
00:23
+2
9619
01:23
+2
9621
02:23
+3
9624
03:23
+1
9625
04:23
+1
9626
05:23
+3
9629
06:23
+3
9632
07:23
+3
9635
08:23
+2
9637
09:23
+4
9641
10:23
+2
9643
11:23
+6
9649
12:23
+2
9651
13:23
+2
9653
14:23
+6
9659
15:23
+2
9661
16:23
+6
9667
17:23
+3
9670
18:23
+2
9672
19:23
+6
9678
20:23
+5
9683
21:23
+4
9687
22:23
+2
9689
23:23
+5
9694
Fri, 13 Mar
+70
9768
00:23
+4
9698
01:23
+5
9703
02:23
+3
9706
03:23
+2
9708
04:23
+2
9710
05:23
+1
9711
06:23
+2
9713
07:23
+4
9717
08:23
+4
9721
09:23
+1
9722
10:23
+2
9724
11:23
+4
9728
12:23
+2
9730
13:23
+6
9736
14:23
+2
9738
15:23
+2
9740
16:23
+1
9741
17:23
+3
9744
18:23
+2
9746
19:23
+9
9755
20:23
+2
9757
21:23
+3
9760
22:23
+6
9766
23:23
+1
9767
Sat, 14 Mar
+61
9829
00:23
+1
9768
01:23
+1
9769
02:23
+1
9770
03:23
0
9770
04:23
+2
9772
05:23
+1
9773
06:23
+3
9776
07:23
0
9776
08:23
+2
9778
09:23
+3
9781
10:23
+1
9782
11:23
+4
9786
12:23
+2
9788
13:23
+4
9792
14:23
+3
9795
15:23
+3
9798
16:23
+4
9802
17:23
+4
9806
18:23
+7
9813
19:23
+2
9815
20:23
+5
9820
21:23
+3
9823
22:23
+1
9824
23:23
+4
9828
Sun, 15 Mar
+69
9898
00:23
+1
9829
01:23
+3
9832
02:23
+4
9836
03:23
+1
9837
04:23
+6
9843
05:23
+2
9845
06:23
+6
9851
07:23
+4
9855
08:23
+4
9859
09:23
+6
9865
10:23
+1
9866
11:23
+2
9868
12:23
+3
9871
13:23
+2
9873
14:23
+2
9875
15:23
+2
9877
16:23
+1
9878
17:23
+3
9881
18:23
+2
9883
19:23
+2
9885
20:23
+2
9887
21:23
+4
9891
22:23
+1
9892
23:23
+3
9895
Mon, 16 Mar
+70
9968
00:23
+3
9898
01:23
+5
9903
02:23
+1
9904
03:23
+1
9905
04:23
+1
9906
05:23
0
9906
06:23
+1
9907
07:23
+2
9909
08:23
+4
9913
09:23
+3
9916
10:23
+7
9923
11:23
+6
9929
12:23
+1
9930
13:23
+4
9934
14:23
+5
9939
15:23
+2
9941
16:23
0
9941
17:23
+7
9948
18:23
0
9948
19:23
+8
9956
20:23
+7
9963
21:23
+3
9966
22:23
+1
9967
23:23
0
9967
Tue, 17 Mar
+76
10044
00:23
+1
9968
02:23
+2
9970
03:23
+2
9972
04:23
0
9972
05:23
+1
9973
06:23
+2
9975
07:23
+3
9978
08:23
0
9978
09:23
+4
9982
10:23
+2
9984
11:23
+5
9989
12:23
+2
9991
13:23
+3
9994
14:23
+4
9998
15:23
+4
10002
16:23
+3
10005
17:23
+4
10009
18:23
+5
10014
19:23
+8
10022
20:23
+6
10028
21:23
+6
10034
22:23
+3
10037
23:23
+4
10041
Wed, 18 Mar
+87
10131
00:23
+3
10044
01:23
+7
10051
02:23
+1
10052
03:23
+6
10058
04:23
+4
10062
05:23
+3
10065
06:23
+12
10077
07:23
+2
10079
08:23
+3
10082
09:23
+6
10088
10:23
0
10088
11:23
+3
10091
12:23
+4
10095
13:23
+2
10097
14:23
+4
10101
15:23
+3
10104
16:23
+2
10106
17:23
+4
10110
18:23
+3
10113
19:23
+6
10119
20:23
+3
10122
21:23
+3
10125
22:23
+3
10128
23:23
+2
10130
Thu, 19 Mar
+105
10236
00:23
+1
10131
01:23
+3
10134
03:23
+5
10139
04:23
+2
10141
05:23
+3
10144
06:23
+2
10146
07:23
+3
10149
08:23
+5
10154
09:23
+1
10155
10:23
+4
10159
11:23
+3
10162
12:23
+5
10167
13:23
+4
10171
14:23
+4
10175
15:23
+4
10179
16:23
+7
10186
17:23
+7
10193
18:23
+6
10199
19:23
+9
10208
20:23
+10
10218
21:23
+6
10224
22:23
+4
10228
23:23
+6
10234
Fri, 20 Mar
+71
10307
00:23
+2
10236
01:23
0
10236
02:23
+3
10239
03:23
+3
10242
04:23
+1
10243
05:23
+4
10247
06:23
+2
10249
07:23
+4
10253
08:23
+3
10256
09:23
+3
10259
10:23
+4
10263
11:23
+3
10266
12:23
+3
10269
13:23
+3
10272
14:23
+3
10275
15:23
+2
10277
16:23
+6
10283
17:23
+4
10287
18:23
+2
10289
19:23
+1
10290
20:23
+7
10297
21:23
+2
10299
22:23
+4
10303
23:23
+3
10306
Sat, 21 Mar
+75
10382
00:23
+1
10307
01:23
+2
10309
02:23
+3
10312
03:23
+2
10314
04:23
+2
10316
05:23
+4
10320
06:23
+4
10324
07:23
+10
10334
08:23
+3
10337
09:23
+1
10338
10:23
+3
10341
11:23
+1
10342
12:23
+5
10347
13:23
0
10347
14:23
+4
10351
15:23
+3
10354
16:23
+3
10357
17:23
+3
10360
18:23
+1
10361
19:23
+8
10369
20:23
+5
10374
21:23
+4
10378
22:23
+3
10381
23:23
+1
10382
Sun, 22 Mar
+74
10456
00:23
0
10382
01:23
+2
10384
02:23
0
10384
03:23
+4
10388
04:23
+4
10392
05:23
0
10392
06:23
+5
10397
07:23
+4
10401
08:23
+4
10405
09:23
0
10405
10:23
+2
10407
11:23
+5
10412
12:23
+3
10415
13:23
+6
10421
14:23
+3
10424
15:23
+1
10425
16:23
+2
10427
17:23
+4
10431
18:23
+2
10433
19:23
+4
10437
20:23
+10
10447
21:23
+6
10453
22:23
+3
10456
23:23
0
10456
Mon, 23 Mar
+79
10535
00:23
0
10456
01:23
+4
10460
02:23
+1
10461
03:23
+1
10462
04:23
+1
10463
05:23
0
10463
06:23
+3
10466
07:23
+4
10470
08:23
+1
10471
09:23
+5
10476
10:23
+5
10481
11:23
+4
10485
12:23
+2
10487
13:23
+3
10490
14:23
+2
10492
15:23
+5
10497
16:23
+3
10500
17:23
+7
10507
18:23
+6
10513
19:23
+4
10517
20:23
+5
10522
21:23
+2
10524
22:23
+8
10532
23:23
+1
10533
Tue, 24 Mar
+92
10627
00:23
+2
10535
01:23
+2
10537
02:23
+1
10538
03:23
+1
10539
04:23
+1
10540
05:23
+1
10541
06:23
+1
10542
07:23
+5
10547
08:23
+4
10551
09:23
+6
10557
10:23
+4
10561
11:23
+6
10567
12:23
+2
10569
13:23
+6
10575
14:23
+4
10579
15:23
+2
10581
16:23
+2
10583
17:23
+9
10592
18:23
+5
10597
19:23
+6
10603
20:23
+12
10615
21:23
+5
10620
22:23
+2
10622
23:23
+3
10625
Wed, 25 Mar
+81
10708
00:23
+2
10627
01:23
+2
10629
02:23
+1
10630
03:23
+1
10631
04:23
+4
10635
05:23
0
10635
06:23
+1
10636
07:23
+2
10638
08:23
+4
10642
09:23
+1
10643
10:23
+1
10644
11:23
+9
10653
12:23
+6
10659
13:23
+3
10662
14:23
+2
10664
15:23
+3
10667
16:23
+5
10672
17:23
+5
10677
18:23
+8
10685
19:23
+7
10692
20:23
+2
10694
21:23
+5
10699
22:23
+6
10705
23:23
+2
10707
Thu, 26 Mar
+85
10793
00:23
+1
10708
01:23
+3
10711
02:23
0
10711
03:23
+3
10714
04:23
+1
10715
05:23
+3
10718
06:23
+4
10722
07:23
+2
10724
08:23
+10
10734
09:23
+4
10738
10:23
+4
10742
11:23
+3
10745
12:23
+5
10750
13:23
+4
10754
14:23
+3
10757
15:23
+1
10758
16:23
+5
10763
17:23
+4
10767
18:23
+5
10772
19:23
+5
10777
20:23
+4
10781
21:23
+4
10785
22:23
+2
10787
23:23
+2
10789
Fri, 27 Mar
+104
10897
00:23
+4
10793
01:23
+6
10799
02:23
+2
10801
03:23
+2
10803
04:23
+1
10804
05:23
+1
10805
06:23
+4
10809
07:23
+8
10817
08:23
+3
10820
09:23
+9
10829
10:23
+3
10832
11:23
+4
10836
12:23
+8
10844
13:23
+2
10846
14:23
0
10846
15:23
+3
10849
16:23
+5
10854
17:23
+9
10863
18:23
+3
10866
19:23
+9
10875
20:23
+5
10880
21:23
+5
10885
22:23
+7
10892
23:23
+3
10895
Sat, 28 Mar
+88
10985
00:23
+2
10897
01:23
+1
10898
02:23
+3
10901
03:23
+1
10902
04:23
+4
10906
05:23
+2
10908
06:23
+1
10909
07:23
+7
10916
08:23
+3
10919
09:23
+6
10925
10:23
+7
10932
11:23
+8
10940
12:23
+4
10944
13:23
+7
10951
14:23
+3
10954
15:23
+2
10956
16:23
+2
10958
17:23
+4
10962
18:23
+5
10967
19:23
+8
10975
20:23
+5
10980
21:23
+1
10981
22:23
+1
10982
23:23
+2
10984
Sun, 29 Mar
+82
11067
00:23
+1
10985
01:23
+2
10987
02:23
+1
10988
03:23
+1
10989
04:23
+2
10991
05:23
+5
10996
06:23
+1
10997
07:23
+5
11002
08:23
+4
11006
09:23
+1
11007
10:23
+4
11011
11:23
+4
11015
12:23
+4
11019
13:23
+2
11021
14:23
+2
11023
15:23
+1
11024
16:23
+1
11025
17:23
+1
11026
18:23
+6
11032
19:23
+12
11044
20:23
+8
11052
21:23
+7
11059
22:23
+3
11062
23:23
+4
11066
Mon, 30 Mar
+80
11147
00:23
+1
11067
01:23
+2
11069
02:23
+4
11073
03:23
+2
11075
04:23
+2
11077
05:23
+4
11081
06:23
+4
11085
07:23
+3
11088
08:23
+2
11090
09:23
+2
11092
10:23
+4
11096
11:23
+6
11102
12:23
+6
11108
13:23
+2
11110
14:23
+1
11111
15:23
+4
11115
16:23
+4
11119
17:23
+3
11122
18:23
+3
11125
19:23
+7
11132
20:23
+4
11136
21:23
+4
11140
22:23
+2
11142
23:23
+2
11144
Tue, 31 Mar
+75
11222
00:23
+3
11147
01:23
+4
11151
02:23
0
11151
03:23
+4
11155
04:23
0
11155
05:23
+1
11156
06:23
+5
11161
07:23
+8
11169
08:23
+5
11174
09:23
+2
11176
10:23
+6
11182
11:23
+2
11184
12:23
+5
11189
13:23
+2
11191
14:23
+1
11192
15:23
+5
11197
16:23
+3
11200
17:23
+2
11202
18:23
+5
11207
19:23
+3
11210
20:23
+4
11214
21:23
+4
11218
22:23
0
11218
23:23
+1
11219
Wed, 1 Apr
+56
11278
00:23
+3
11222
01:23
+1
11223
02:23
+1
11224
03:23
+1
11225
04:23
+1
11226
05:23
+2
11228
06:23
0
11228
07:23
+5
11233
08:23
0
11233
09:23
+3
11236
10:23
+7
11243
11:23
+4
11247
12:23
+3
11250
13:23
+2
11252
14:23
+3
11255
15:23
+4
11259
16:23
+3
11262
17:23
+4
11266
18:23
0
11266
19:23
+1
11267
20:23
+4
11271
21:23
+3
11274
22:23
+3
11277
23:23
0
11277
Thu, 2 Apr
+93
11371
00:23
+1
11278
01:23
+2
11280
02:23
+2
11282
03:23
+2
11284
04:23
+3
11287
05:23
+3
11290
06:23
+3
11293
07:23
0
11293
08:23
+3
11296
09:23
+6
11302
10:23
+8
11310
11:23
+7
11317
12:23
+5
11322
13:23
+2
11324
14:23
+1
11325
15:23
+5
11330
16:23
+8
11338
17:23
+5
11343
18:23
+6
11349
19:23
+5
11354
20:23
+3
11357
21:23
+4
11361
22:23
+5
11366
23:23
+4
11370
Fri, 3 Apr
+68
11439
00:23
+1
11371
01:23
+3
11374
02:23
+2
11376
03:23
+4
11380
04:23
+4
11384
05:23
0
11384
06:23
+2
11386
07:23
+3
11389
08:23
+4
11393
09:23
+3
11396
10:23
+4
11400
11:23
+4
11404
12:23
+4
11408
13:23
+2
11410
14:23
+4
11414
15:23
+4
11418
16:23
+1
11419
17:23
+7
11426
18:23
+3
11429
19:23
+3
11432
20:23
+1
11433
21:23
+3
11436
22:23
+1
11437
23:23
+1
11438
Sat, 4 Apr
+112
11551
00:23
+1
11439
01:23
+1
11440
02:23
0
11440
03:23
+5
11445
04:23
+7
11452
05:23
+11
11463
06:23
+1
11464
07:23
+7
11471
08:23
+5
11476
09:23
+6
11482
10:23
+5
11487
11:23
+5
11492
12:23
+4
11496
13:23
+6
11502
14:23
+4
11506
15:23
+5
11511
16:23
+3
11514
17:23
+2
11516
18:23
+4
11520
19:23
+3
11523
20:23
+8
11531
21:23
+12
11543
22:23
+5
11548
23:23
+2
11550
Sun, 5 Apr
+99
11650
00:23
+1
11551
01:23
+3
11554
02:23
+3
11557
03:23
+2
11559
04:23
+6
11565
05:23
+7
11572
06:23
+4
11576
07:23
+5
11581
08:23
+4
11585
09:23
+5
11590
10:23
+2
11592
11:23
+4
11596
12:23
+6
11602
13:23
+6
11608
14:23
+2
11610
15:23
+4
11614
16:23
0
11614
17:23
+5
11619
18:23
+5
11624