我愛台妹.頻道

@ILoveTaiMei خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

台妹美女圖分享、台妹交友、台灣旅遊交流。歡迎全球各地喜愛台妹人士加入。
群組:https://t.me/ILoveTMei(台妹情報交流)
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
23.08.2019 04:30
16 Jan 2020, 14:23 (651 روز پیش)
آمار انتشار #1912:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 16 Jan
+8975
8975
Fri, 17 Jan
0
8975
Sat, 18 Jan
0
8975
Sun, 19 Jan
0
8975
Mon, 20 Jan
0
8975
Tue, 21 Jan
0
8975
Wed, 22 Jan
0
8975
Thu, 23 Jan
0
8975
Fri, 24 Jan
0
8975
Sat, 25 Jan
0
8975
Sun, 26 Jan
0
8975
Mon, 27 Jan
0
8975
Tue, 28 Jan
0
8975
Wed, 29 Jan
0
8975
Thu, 30 Jan
0
8975
Fri, 31 Jan
0
8975
Sat, 1 Feb
0
8975
Sun, 2 Feb
0
8975
Mon, 3 Feb
0
8975
Tue, 4 Feb
0
8975
Wed, 5 Feb
0
8975
Thu, 6 Feb
0
8975
Fri, 7 Feb
0
8975
Sat, 8 Feb
0
8975
Sun, 9 Feb
0
8975
Mon, 10 Feb
0
8975
Tue, 11 Feb
0
8975
Wed, 12 Feb
0
8975
Thu, 13 Feb
0
8975
Fri, 14 Feb
0
8975
Sat, 15 Feb
0
8975
Sun, 16 Feb
0
8975
Mon, 17 Feb
0
8975
Tue, 18 Feb
0
8975
Wed, 19 Feb
0
8975
Thu, 20 Feb
0
8975
Fri, 21 Feb
0
8975
Sat, 22 Feb
0
8975
Sun, 23 Feb
0
8975
Mon, 24 Feb
0
8975
Tue, 25 Feb
0
8975
Wed, 26 Feb
0
8975
Thu, 27 Feb
0
8975
Fri, 28 Feb
0
8975
Sat, 29 Feb
0
8975
Sun, 1 Mar
0
8975
Mon, 2 Mar
0
8975
Tue, 3 Mar
0
8975
Wed, 4 Mar
0
8975
Thu, 5 Mar
+23
8998
17:23
8975
18:23
+5
8980
19:23
+4
8984
20:23
+7
8991
21:23
+2
8993
22:23
+2
8995
23:23
+1
8996
Fri, 6 Mar
+122
9120
00:23
+2
8998
01:23
+4
9002
02:23
+3
9005
03:23
+1
9006
04:23
+3
9009
05:23
+2
9011
06:23
+2
9013
07:23
+8
9021
08:23
+6
9027
09:23
+9
9036
10:23
+10
9046
11:23
+3
9049
12:23
+8
9057
13:23
+6
9063
14:23
+9
9072
15:23
+4
9076
16:23
+3
9079
17:23
+2
9081
18:23
+3
9084
19:23
+9
9093
20:23
+9
9102
21:23
+6
9108
22:23
+6
9114
23:23
+4
9118
Sat, 7 Mar
+98
9218
00:23
+2
9120
01:23
+2
9122
02:23
+1
9123
03:23
+5
9128
04:23
+3
9131
05:23
+6
9137
06:23
+6
9143
07:23
+4
9147
08:23
+5
9152
09:23
+7
9159
10:23
+3
9162
11:23
+6
9168
12:23
+4
9172
13:23
+4
9176
14:23
+3
9179
15:23
+1
9180
16:23
+2
9182
17:23
+1
9183
18:23
+9
9192
19:23
+4
9196
20:23
+4
9200
21:23
+4
9204
22:23
+5
9209
23:23
+6
9215
Sun, 8 Mar
+83
9301
00:23
+3
9218
01:23
+1
9219
02:23
+1
9220
03:23
+2
9222
04:23
+7
9229
05:23
+5
9234
06:23
+1
9235
07:23
+1
9236
08:23
+4
9240
09:23
+6
9246
10:23
+1
9247
11:23
+3
9250
12:23
+7
9257
13:23
+3
9260
14:23
+1
9261
15:23
+10
9271
16:23
+3
9274
17:23
+4
9278
18:23
+3
9281
19:23
+7
9288
20:23
+2
9290
21:23
+4
9294
22:23
+2
9296
23:23
+3
9299
Mon, 9 Mar
+85
9386
00:23
+2
9301
01:23
+2
9303
02:23
0
9303
03:23
+3
9306
04:23
+3
9309
05:23
+6
9315
06:23
+3
9318
07:23
+3
9321
08:23
+1
9322
09:23
+1
9323
10:23
+7
9330
11:23
+3
9333
12:23
+7
9340
13:23
+5
9345
14:23
+3
9348
15:23
+3
9351
16:23
+2
9353
17:23
+11
9364
18:23
+1
9365
19:23
+4
9369
20:23
+6
9375
21:23
+4
9379
22:23
+4
9383
23:23
+2
9385
Tue, 10 Mar
+56
9442
00:23
+1
9386
01:23
+1
9387
02:23
+1
9388
03:23
+1
9389
04:23
+2
9391
05:23
+2
9393
06:23
+1
9394
07:23
+1
9395
08:23
+6
9401
09:23
+4
9405
10:23
+4
9409
11:23
+2
9411
12:23
+2
9413
13:23
+4
9417
14:23
+4
9421
15:23
+1
9422
16:23
0
9422
17:23
+4
9426
18:23
+2
9428
19:23
+1
9429
20:23
+2
9431
21:23
+4
9435
22:23
+1
9436
23:23
+5
9441
Wed, 11 Mar
+74
9516
00:23
+1
9442
01:23
0
9442
02:23
+1
9443
03:23
+5
9448
04:23
0
9448
05:23
+6
9454
06:23
+1
9455
07:23
+1
9456
08:23
+6
9462
09:23
+2
9464
10:23
+1
9465
11:23
+4
9469
12:23
+2
9471
13:23
+4
9475
14:23
0
9475
15:23
+3
9478
16:23
+3
9481
17:23
+5
9486
18:23
+10
9496
19:23
+1
9497
20:23
+8
9505
21:23
+3
9508
22:23
+5
9513
23:23
+1
9514
Thu, 12 Mar
+78
9594
00:23
+2
9516
01:23
+2
9518
02:23
+3
9521
03:23
+1
9522
04:23
+1
9523
05:23
+3
9526
06:23
+3
9529
07:23
+3
9532
08:23
+2
9534
09:23
+4
9538
10:23
+2
9540
11:23
+6
9546
12:23
+2
9548
13:23
+2
9550
14:23
+6
9556
15:23
+2
9558
16:23
+6
9564
17:23
+3
9567
18:23
+2
9569
19:23
+5
9574
20:23
+5
9579
21:23
+4
9583
22:23
+2
9585
23:23
+5
9590
Fri, 13 Mar
+69
9663
00:23
+4
9594
01:23
+5
9599
02:23
+3
9602
03:23
+2
9604
04:23
+2
9606
05:23
+1
9607
06:23
+2
9609
07:23
+4
9613
08:23
+4
9617
09:23
+1
9618
10:23
+2
9620
11:23
+4
9624
12:23
+1
9625
13:23
+6
9631
14:23
+2
9633
15:23
+2
9635
16:23
+1
9636
17:23
+3
9639
18:23
+2
9641
19:23
+9
9650
20:23
+2
9652
21:23
+3
9655
22:23
+6
9661
23:23
+1
9662
Sat, 14 Mar
+62
9725
00:23
+1
9663
01:23
+2
9665
02:23
+1
9666
03:23
0
9666
04:23
+2
9668
05:23
+1
9669
06:23
+3
9672
07:23
0
9672
08:23
+2
9674
09:23
+3
9677
10:23
+1
9678
11:23
+4
9682
12:23
+2
9684
13:23
+4
9688
14:23
+3
9691
15:23
+3
9694
16:23
+4
9698
17:23
+4
9702
18:23
+7
9709
19:23
+2
9711
20:23
+5
9716
21:23
+3
9719
22:23
+1
9720
23:23
+4
9724
Sun, 15 Mar
+69
9794
00:23
+1
9725
01:23
+3
9728
02:23
+4
9732
03:23
+1
9733
04:23
+6
9739
05:23
+2
9741
06:23
+6
9747
07:23
+4
9751
08:23
+4
9755
09:23
+6
9761
10:23
+1
9762
11:23
+2
9764
12:23
+3
9767
13:23
+2
9769
14:23
+2
9771
15:23
+2
9773
16:23
+1
9774
17:23
+3
9777
18:23
+2
9779
19:23
+2
9781
20:23
+2
9783
21:23
+4
9787
22:23
+1
9788
23:23
+3
9791
Mon, 16 Mar
+69
9863
00:23
+3
9794
01:23
+5
9799
02:23
+1
9800
03:23
+1
9801
04:23
+1
9802
05:23
0
9802
06:23
+1
9803
07:23
+2
9805
08:23
+4
9809
09:23
+3
9812
10:23
+7
9819
11:23
+6
9825
12:23
+1
9826
13:23
+4
9830
14:23
+5
9835
15:23
+2
9837
16:23
0
9837
17:23
+6
9843
18:23
0
9843
19:23
+8
9851
20:23
+7
9858
21:23
+3
9861
22:23
+1
9862
23:23
0
9862
Tue, 17 Mar
+74
9937
00:23
+1
9863
02:23
+1
9864
03:23
+2
9866
04:23
0
9866
05:23
+1
9867
06:23
+2
9869
07:23
+3
9872
08:23
0
9872
09:23
+4
9876
10:23
+2
9878
11:23
+5
9883
12:23
+2
9885
13:23
+3
9888
14:23
+4
9892
15:23
+4
9896
16:23
+2
9898
17:23
+4
9902
18:23
+5
9907
19:23
+8
9915
20:23
+6
9921
21:23
+6
9927
22:23
+3
9930
23:23
+4
9934
Wed, 18 Mar
+86
10023
00:23
+3
9937
01:23
+7
9944
02:23
+1
9945
03:23
+6
9951
04:23
+4
9955
05:23
+3
9958
06:23
+12
9970
07:23
+2
9972
08:23
+3
9975
09:23
+6
9981
10:23
0
9981
11:23
+3
9984
12:23
+4
9988
13:23
+2
9990
14:23
+4
9994
15:23
+3
9997
16:23
+2
9999
17:23
+4
10003
18:23
+3
10006
19:23
+5
10011
20:23
+3
10014
21:23
+3
10017
22:23
+3
10020
23:23
+2
10022
Thu, 19 Mar
+106
10129
00:23
+1
10023
01:23
+3
10026
03:23
+5
10031
04:23
+2
10033
05:23
+3
10036
06:23
+2
10038
07:23
+3
10041
08:23
+5
10046
09:23
+1
10047
10:23
+4
10051
11:23
+3
10054
12:23
+5
10059
13:23
+4
10063
14:23
+4
10067
15:23
+4
10071
16:23
+7
10078
17:23
+8
10086
18:23
+6
10092
19:23
+9
10101
20:23
+10
10111
21:23
+6
10117
22:23
+4
10121
23:23
+6
10127
Fri, 20 Mar
+69
10198
00:23
+2
10129
01:23
0
10129
02:23
+3
10132
03:23
+3
10135
04:23
+1
10136
05:23
+4
10140
06:23
+2
10142
07:23
+4
10146
08:23
+2
10148
09:23
+3
10151
10:23
+4
10155
11:23
+3
10158
12:23
+3
10161
13:23
+3
10164
14:23
+3
10167
15:23
+2
10169
16:23
+6
10175
17:23
+4
10179
18:23
+1
10180
19:23
+1
10181
20:23
+7
10188
21:23
+2
10190
22:23
+4
10194
23:23
+3
10197
Sat, 21 Mar
+74
10272
00:23
+1
10198
01:23
+2
10200
02:23
+3
10203
03:23
+2
10205
04:23
+2
10207
05:23
+3
10210
06:23
+4
10214
07:23
+10
10224
08:23
+3
10227
09:23
+1
10228
10:23
+3
10231
11:23
+1
10232
12:23
+5
10237
13:23
0
10237
14:23
+4
10241
15:23
+3
10244
16:23
+3
10247
17:23
+3
10250
18:23
+1
10251
19:23
+8
10259
20:23
+5
10264
21:23
+4
10268
22:23
+3
10271
23:23
+1
10272
Sun, 22 Mar
+70
10342
00:23
0
10272
01:23
+2
10274
02:23
0
10274
03:23
+4
10278
04:23
+4
10282
05:23
0
10282
06:23
+4
10286
07:23
+4
10290
08:23
+4
10294
09:23
0
10294
10:23
+2
10296
11:23
+5
10301
12:23
+3
10304
13:23
+6
10310
14:23
+3
10313
15:23
+1
10314
16:23
+2
10316
17:23
+4
10320
18:23
+1
10321
19:23
+4
10325
20:23
+9
10334
21:23
+5
10339
22:23
+3
10342
23:23
0
10342
Mon, 23 Mar
+78
10420
00:23
0
10342
01:23
+4
10346
02:23
+1
10347
03:23
+1
10348
04:23
+1
10349
05:23
0
10349
06:23
+3
10352
07:23
+4
10356
08:23
+1
10357
09:23
+5
10362
10:23
+5
10367
11:23
+4
10371
12:23
+2
10373
13:23
+3
10376
14:23
+2
10378
15:23
+5
10383
16:23
+3
10386
17:23
+7
10393
18:23
+5
10398
19:23
+4
10402
20:23
+5
10407
21:23
+2
10409
22:23
+8
10417
23:23
+1
10418
Tue, 24 Mar
+93
10513
00:23
+2
10420
01:23
+2
10422
02:23
+1
10423
03:23
+1
10424
04:23
+1
10425
05:23
+1
10426
06:23
+1
10427
07:23
+5
10432
08:23
+4
10436
09:23
+6
10442
10:23
+4
10446
11:23
+6
10452
12:23
+2
10454
13:23
+6
10460
14:23
+4
10464
15:23
+2
10466
16:23
+2
10468
17:23
+9
10477
18:23
+5
10482
19:23
+7
10489
20:23
+12
10501
21:23
+5
10506
22:23
+2
10508
23:23
+3
10511
Wed, 25 Mar
+81
10594
00:23
+2
10513
01:23
+2
10515
02:23
+1
10516
03:23
+1
10517
04:23
+4
10521
05:23
0
10521
06:23
+1
10522
07:23
+2
10524
08:23
+4
10528
09:23
+2
10530
10:23
+1
10531
11:23
+9
10540
12:23
+6
10546
13:23
+3
10549
14:23
+2
10551
15:23
+3
10554
16:23
+5
10559
17:23
+5
10564
18:23
+8
10572
19:23
+7
10579
20:23
+2
10581
21:23
+5
10586
22:23
+5
10591
23:23
+2
10593
Thu, 26 Mar
+84
10678
00:23
+1
10594
01:23
+3
10597
02:23
0
10597
03:23
+3
10600
04:23
+1
10601
05:23
+3
10604
06:23
+4
10608
07:23
+2
10610
08:23
+10
10620
09:23
+4
10624
10:23
+4
10628
11:23
+3
10631
12:23
+5
10636
13:23
+4
10640
14:23
+3
10643
15:23
+2
10645
16:23
+5
10650
17:23
+4
10654
18:23
+4
10658
19:23
+4
10662
20:23
+4
10666
21:23
+4
10670
22:23
+2
10672
23:23
+2
10674
Fri, 27 Mar
+102
10780
00:23
+4
10678
01:23
+6
10684
02:23
+1
10685
03:23
+2
10687
04:23
+1
10688
05:23
+1
10689
06:23
+4
10693
07:23
+7
10700
08:23
+3
10703
09:23
+9
10712
10:23
+3
10715
11:23
+4
10719
12:23
+8
10727
13:23
+2
10729
14:23
0
10729
15:23
+3
10732
16:23
+5
10737
17:23
+9
10746
18:23
+3
10749
19:23
+9
10758
20:23
+5
10763
21:23
+5
10768
22:23
+7
10775
23:23
+3
10778
Sat, 28 Mar
+86
10866
00:23
+2
10780
01:23
+1
10781
02:23
+3
10784
03:23
+1
10785
04:23
+4
10789
05:23
+2
10791
06:23
+1
10792
07:23
+7
10799
08:23
+3
10802
09:23
+6
10808
10:23
+7
10815
11:23
+7
10822
12:23
+5
10827
13:23
+7
10834
14:23
+3
10837
15:23
+1
10838
16:23
+2
10840
17:23
+3
10843
18:23
+5
10848
19:23
+8
10856
20:23
+5
10861
21:23
+1
10862
22:23
+1
10863
23:23
+2
10865
Sun, 29 Mar
+81
10947
00:23
+1
10866
01:23
+2
10868
02:23
+1
10869
03:23
+1
10870
04:23
+2
10872
05:23
+5
10877
06:23
+1
10878
07:23
+5
10883
08:23
+4
10887
09:23
+1
10888
10:23
+4
10892
11:23
+4
10896
12:23
+4
10900
13:23
+2
10902
14:23
+2
10904
15:23
+1
10905
16:23
+1
10906
17:23
+1
10907
18:23
+6
10913
19:23
+12
10925
20:23
+8
10933
21:23
+6
10939
22:23
+3
10942
23:23
+4
10946
Mon, 30 Mar
+76
11023
00:23
+1
10947
01:23
+2
10949
02:23
+4
10953
03:23
+2
10955
04:23
+2
10957
05:23
+4
10961
06:23
+4
10965
07:23
+3
10968
08:23
+2
10970
09:23
+2
10972
10:23
+4
10976
11:23
+5
10981
12:23
+6
10987
13:23
+2
10989
14:23
+1
10990
15:23
+3
10993
16:23
+4
10997
17:23
+2
10999
18:23
+3
11002
19:23
+6
11008
20:23
+4
11012
21:23
+4
11016
22:23
+2
11018
23:23
+2
11020
Tue, 31 Mar
+75
11098
00:23
+3
11023
01:23
+4
11027
02:23
0
11027
03:23
+4
11031
04:23
0
11031
05:23
+1
11032
06:23
+5
11037
07:23
+8
11045
08:23
+5
11050
09:23
+2
11052
10:23
+6
11058
11:23
+2
11060
12:23
+5
11065
13:23
+2
11067
14:23
+1
11068
15:23
+5
11073
16:23
+3
11076
17:23
+2
11078
18:23
+5
11083
19:23
+3
11086
20:23
+4
11090
21:23
+4
11094
22:23
0
11094
23:23
+1
11095
Wed, 1 Apr
+56
11154
00:23
+3
11098
01:23
+1
11099
02:23
+1
11100
03:23
+1
11101
04:23
+1
11102
05:23
+2
11104
06:23
0
11104
07:23
+5
11109
08:23
0
11109
09:23
+3
11112
10:23
+7
11119
11:23
+4
11123
12:23
+3
11126
13:23
+2
11128
14:23
+3
11131
15:23
+4
11135
16:23
+3
11138
17:23
+4
11142
18:23
0
11142
19:23
+1
11143
20:23
+4
11147
21:23
+3
11150
22:23
+3
11153
23:23
0
11153
Thu, 2 Apr
+88
11242
00:23
+1
11154
01:23
+2
11156
02:23
+2
11158
03:23
+2
11160
04:23
+3
11163
05:23
+3
11166
06:23
+2
11168
07:23
0
11168
08:23
+3
11171
09:23
+6
11177
10:23
+8
11185
11:23
+7
11192
12:23
+5
11197
13:23
+2
11199
14:23
+1
11200
15:23
+5
11205
16:23
+8
11213
17:23
+5
11218
18:23
+5
11223
19:23
+4
11227
20:23
+2
11229
21:23
+3
11232
22:23
+5
11237
23:23
+4
11241
Fri, 3 Apr
+67
11309
00:23
+1
11242
01:23
+3
11245
02:23
+2
11247
03:23
+4
11251
04:23
+4
11255
05:23
0
11255
06:23
+2
11257
07:23
+3
11260
08:23
+4
11264
09:23
+3
11267
10:23
+3
11270
11:23
+4
11274
12:23
+4
11278
13:23
+2
11280
14:23
+4
11284
15:23
+4
11288
16:23
+1
11289
17:23
+7
11296
18:23
+3
11299
19:23
+3
11302
20:23
+1
11303
21:23
+3
11306
22:23
+1
11307
23:23
+1
11308
Sat, 4 Apr
+107
11416
00:23
+1
11309
01:23
+1
11310
02:23
0
11310
03:23
+5
11315
04:23
+7
11322
05:23
+11
11333
06:23
+1
11334
07:23
+7
11341
08:23
+5
11346
09:23
+6
11352
10:23
+5
11357
11:23
+4
11361
12:23
+4
11365
13:23
+6
11371
14:23
+4
11375
15:23
+4
11379
16:23
+3
11382
17:23
+2
11384
18:23
+4
11388
19:23
+4
11392
20:23
+6
11398
21:23
+11
11409
22:23
+4
11413
23:23
+2
11415
Sun, 5 Apr
+98
11514
00:23
+1
11416
01:23
+3
11419
02:23
+3
11422
03:23
+2
11424
04:23
+6
11430
05:23
+7
11437
06:23
+4
11441
07:23
+5
11446
08:23
+4
11450
09:23
+5
11455
10:23
+2
11457
11:23
+4
11461
12:23
+6
11467
13:23
+6
11473
14:23
+2
11475
15:23
+3
11478
16:23
0
11478
17:23
+5
11483
18:23
+5
11488