番号机器人|有码高质量AV原画视频供应商

@CHNfanhao خوش می آید 0
  Channel access is restricted on Apple devices
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
26.03.2019 21:18
آمار انتشار #2607:
22
1h
37
3h
65
8h
112
24h
161
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 26 Feb
+61
61
17:30
+1h
+22
22
18:30
+2h
+8
30
19:30
+3h
+7
37
20:30
+4h
+6
43
21:30
+5h
+11
54
22:30
+6h
+2
56
23:30
+7h
+5
61
Sat, 27 Feb
+68
129
00:30
+8h
+4
65
01:30
+9h
+4
69
02:30
+10h
+4
73
03:30
+11h
0
73
04:30
+12h
+7
80
05:30
+13h
+3
83
06:30
+14h
+3
86
07:30
+15h
+5
91
08:30
+16h
+3
94
09:30
+17h
+1
95
10:30
+18h
+4
99
11:30
+19h
+2
101
12:30
+20h
+2
103
13:30
+21h
+1
104
14:30
+22h
+4
108
15:30
+23h
+2
110
16:30
+24h
+2
112
17:30
+4
116
18:30
+3
119
19:30
+4
123
20:30
+3
126
21:30
+2
128
22:30
+1
129
23:30
0
129
Sun, 28 Feb
+47
176
00:30
0
129
01:30
+3
132
02:30
0
132
03:30
0
132
04:30
+3
135
05:30
+3
138
06:30
+2
140
07:30
+1
141
08:30
0
141
09:30
+5
146
10:30
+5
151
11:30
+4
155
12:30
+1
156
13:30
+1
157
14:30
+1
158
15:30
0
158
16:30
+3
161
17:30
0
161
18:30
+1
162
19:30
+1
163
20:30
+7
170
21:30
+4
174
22:30
+2
176
23:30
0
176
Mon, 1 Mar
+45
221
00:30
0
176
01:30
+1
177
02:30
0
177
03:30
+1
178
04:30
+1
179
05:30
+4
183
06:30
+2
185
07:30
+3
188
08:30
0
188
09:30
+6
194
10:30
+2
196
11:30
+3
199
12:30
+1
200
13:30
+1
201
14:30
+4
205
15:30
0
205
16:30
+2
207
17:30
+1
208
18:30
+3
211
19:30
+2
213
20:30
+5
218
21:30
0
218
22:30
+2
220
23:30
0
220
Tue, 2 Mar
+19
240
00:30
+1
221
01:30
0
221
03:30
+2
223
04:30
+2
225
05:30
0
225
09:30
+3
228
10:30
+1
229
12:30
+3
232
13:30
0
232
15:30
+2
234
16:30
+1
235
18:30
+1
236
19:30
+2
238
20:30
+1
239
21:30
+1
240
22:30
0
240
23:30
0
240
Wed, 3 Mar
+32
272
00:30
0
240
01:30
+1
241
02:30
0
241
03:30
0
241
04:30
0
241
05:30
0
241
06:30
0
241
07:30
0
241
08:30
0
241
09:30
+2
243
10:30
+2
245
11:30
+2
247
12:30
+2
249
13:30
0
249
14:30
+4
253
15:30
+2
255
16:30
0
255
17:30
+2
257
18:30
0
257
19:30
+4
261
20:30
+5
266
21:30
+2
268
22:30
+2
270
23:30
0
270
Thu, 4 Mar
+43
315
00:30
+2
272
02:30
+3
275
03:30
+3
278
05:30
+4
282
06:30
+1
283
07:30
0
283
08:30
+3
286
09:30
+3
289
10:30
+2
291
11:30
+2
293
12:30
+1
294
13:30
+2
296
14:30
+1
297
15:30
+1
298
16:30
+3
301
17:30
+1
302
18:30
+4
306
19:30
+2
308
20:30
+6
314
21:30
+1
315
22:30
0
315
23:30
0
315
Fri, 5 Mar
+25
340
00:30
0
315
01:30
+1
316
02:30
0
316
03:30
0
316
04:30
+1
317
05:30
0
317
06:30
+2
319
07:30
0
319
08:30
+2
321
09:30
+2
323
10:30
+2
325
11:30
+1
326
12:30
+1
327
13:30
+1
328
14:30
+2
330
15:30
+1
331
16:30
+2
333
17:30
+1
334
18:30
0
334
19:30
+3
337
20:30
0
337
21:30
0
337
22:30
+1
338
23:30
+2
340
Sat, 6 Mar
+30
370
00:30
0
340
01:30
+1
341
02:30
0
341
03:30
0
341
04:30
+1
342
05:30
+4
346
06:30
+4
350
07:30
+1
351
08:30
+2
353
09:30
+3
356
10:30
0
356
11:30
+1
357
12:30
0
357
13:30
+1
358
14:30
+1
359
15:30
+1
360
16:30
+1
361
17:30
0
361
18:30
+4
365
19:30
+3
368
20:30
+1
369
21:30
0
369
22:30
+1
370
23:30
0
370
Sun, 7 Mar
+15
385
00:30
0
370
01:30
0
370
02:30
0
370
03:30
0
370
04:30
+1
371
05:30
+2
373
06:30
+1
374
07:30
0
374
08:30
+1
375
09:30
+1
376
10:30
0
376
11:30
0
376
12:30
0
376
13:30
0
376
14:30
+2
378
15:30
0
378
16:30
+1
379
17:30
+1
380
18:30
+1
381
19:30
+1
382
20:30
+1
383
21:30
+1
384
22:30
+1
385
23:30
0
385
Mon, 8 Mar
+18
403
00:30
0
385
01:30
+1
386
02:30
0
386
03:30
0
386
04:30
+1
387
05:30
+1
388
06:30
0
388
07:30
0
388
08:30
0
388
09:30
+1
389
10:30
+2
391
11:30
0
391
12:30
0
391
13:30
+1
392
14:30
+1
393
15:30
0
393
16:30
+1
394
17:30
+3
397
18:30
+1
398
19:30
+2
400
20:30
0
400
21:30
+1
401
22:30
0
401
23:30
+1
402
Tue, 9 Mar
+16
419
00:30
+1
403
01:30
0
403
02:30
+1
404
03:30
0
404
04:30
+1
405
05:30
0
405
06:30
0
405
07:30
+1
406
08:30
0
406
09:30
0
406
10:30
+1
407
11:30
+1
408
13:30
+2
410
14:30
+1
411
15:30
0
411
16:30
0
411
17:30
+1
412
18:30
+1
413
19:30
+1
414
20:30
+3
417
21:30
0
417
22:30
+2
419
23:30
0
419
Wed, 10 Mar
+13
432
00:30
0
419
01:30
+1
420
02:30
+1
421
03:30
0
421
04:30
0
421
05:30
0
421
06:30
0
421
07:30
0
421
08:30
+2
423
09:30
0
423
10:30
0
423
11:30
+1
424
12:30
0
424
13:30
0
424
14:30
0
424
15:30
0
424
16:30
+4
428
17:30
+1
429
18:30
+1
430
19:30
+1
431
20:30
+1
432
21:30
0
432
22:30
0
432
23:30
0
432
Thu, 11 Mar
+15
447
00:30
0
432
01:30
+1
433
03:30
+2
435
04:30
+1
436
05:30
+2
438
06:30
+1
439
07:30
0
439
08:30
+1
440
09:30
0
440
10:30
0
440
11:30
0
440
12:30
+1
441
13:30
0
441
14:30
0
441
15:30
0
441
16:30
0
441
17:30
0
441
18:30
+1
442
19:30
+1
443
20:30
+3
446
21:30
0
446
22:30
+1
447
23:30
0
447
Fri, 12 Mar
+13
460
00:30
0
447
01:30
0
447
02:30
0
447
03:30
+1
448
04:30
0
448
05:30
0
448
06:30
0
448
07:30
0
448
08:30
0
448
09:30
0
448
10:30
0
448
11:30
+1
449
12:30
+1
450
13:30
0
450
14:30
0
450
15:30
0
450
16:30
0
450
17:30
0
450
18:30
+2
452
19:30
+2
454
20:30
+2
456
21:30
+1
457
22:30
+1
458
23:30
+1
459
Sat, 13 Mar
+14
474
00:30
+1
460
01:30
0
460
02:30
+1
461
03:30
+1
462
04:30
+1
463
05:30
0
463
06:30
+1
464
07:30
0
464
08:30
+1
465
09:30
0
465
10:30
+1
466
11:30
+1
467
12:30
+1
468
13:30
0
468
14:30
0
468
15:30
0
468
16:30
0
468
17:30
0
468
18:30
0
468
19:30
+2
470
20:30
+2
472
21:30
+1
473
22:30
0
473
23:30
0
473
Sun, 14 Mar
+7
481
00:30
+1
474
01:30
0
474
02:30
0
474
03:30
0
474
04:30
0
474
05:30
0
474
06:30
0
474
07:30
+1
475
08:30
+1
476
09:30
+1
477
10:30
0
477
11:30
0
477
12:30
0
477
13:30
0
477
14:30
+1
478
15:30
0
478
16:30
0
478
17:30
0
478
18:30
0
478
19:30
0
478
20:30
0
478
21:30
+2
480
22:30
0
480
23:30
+1
481
Mon, 15 Mar
+8
489
00:30
0
481
01:30
0
481
02:30
0
481
03:30
0
481
04:30
0
481
05:30
0
481
06:30
0
481
07:30
0
481
08:30
+1
482
09:30
0
482
10:30
0
482
11:30
0
482
12:30
+1
483
13:30
+1
484
14:30
+1
485
15:30
0
485
16:30
+2
487
17:30
0
487
18:30
0
487
19:30
0
487
20:30
+2
489
21:30
0
489
22:30
0
489
23:30
0
489
Tue, 16 Mar
+11
500
00:30
0
489
01:30
0
489
02:30
0
489
03:30
+1
490
04:30
0
490
05:30
0
490
06:30
+1
491
07:30
0
491
08:30
+1
492
09:30
+1
493
10:30
0
493
11:30
0
493
12:30
0
493
13:30
0
493
14:30
+1
494
15:30
+1
495
16:30
+1
496
17:30
0
496
18:30
0
496
19:30
+3
499
20:30
+1
500
21:30
0
500
22:30
0
500
23:30
0
500
Wed, 17 Mar
+9
509
00:30
0
500
01:30
0
500
02:30
0
500
03:30
0
500
04:30
0
500
05:30
0
500
06:30
0
500
07:30
+1
501
08:30
0
501
09:30
+1
502
10:30
0
502
11:30
0
502
12:30
0
502
13:30
0
502
14:30
0
502
15:30
0
502
16:30
0
502
17:30
0
502
18:30
+2
504
19:30
+1
505
20:30
+1
506
21:30
0
506
22:30
+1
507
23:30
+2
509
Thu, 18 Mar
+12
521
00:30
0
509
01:30
0
509
02:30
0
509
03:30
+1
510
04:30
+2
512
05:30
+1
513
06:30
0
513
07:30
0
513
08:30
+3
516
09:30
0
516
10:30
+1
517
11:30
0
517
12:30
0
517
13:30
0
517
14:30
+1
518
15:30
0
518
16:30
0
518
17:30
0
518
18:30
+1
519
19:30
0
519
20:30
0
519
21:30
0
519
22:30
+1
520
23:30
0
520
Fri, 19 Mar
+8
529
00:30
+1
521
01:30
0
521
02:30
0
521
03:30
0
521
04:30
+1
522
05:30
0
522
06:30
0
522
07:30
0
522
08:30
0
522
09:30
0
522
10:30
+1
523
11:30
0
523
12:30
0
523
13:30
0
523
14:30
0
523
15:30
+1
524
16:30
0
524
17:30
+1
525
18:30
+2
527
19:30
+1
528
20:30
0
528
21:30
0
528
22:30
0
528
23:30
0
528
Sat, 20 Mar
+11
540
00:30
+1
529
01:30
0
529
02:30
0
529
03:30
0
529
04:30
+1
530
05:30
0
530
06:30
0
530
07:30
0
530
08:30
+1
531
09:30
+1
532
10:30
0
532
11:30
0
532
12:30
+1
533
13:30
+1
534
14:30
0
534
15:30
+1
535
16:30
+1
536
17:30
+1
537
18:30
+1
538
19:30
0
538
20:30
+1
539
21:30
0
539
22:30
0
539
23:30
+1
540
Sun, 21 Mar
+10
550
00:30
0
540
01:30
0
540
02:30
0
540
03:30
0
540
04:30
0
540
05:30
0
540
06:30
0
540
07:30
0
540
08:30
+1
541
09:30
+1
542
10:30
0
542
11:30
0
542
12:30
0
542
13:30
0
542
14:30
+1
543
15:30
+1
544
16:30
0
544
17:30
+1
545
18:30
+1
546
19:30
+1
547
20:30
+2
549
21:30
0
549
22:30
0
549
Mon, 22 Mar
+18
568
00:30
+1
550
01:30
0
550
02:30
+1
551
03:30
0
551
04:30
0
551
05:30
+1
552
06:30
0
552
07:30
+1
553
08:30
+1
554
09:30
0
554
10:30
+1
555
11:30
0
555
12:30
+2
557
13:30
0
557
14:30
+4
561
15:30
0
561
16:30
+1
562
17:30
0
562
18:30
+1
563
19:30
+1
564
20:30
+1
565
21:30
+1
566
22:30
+2
568
23:30
0
568
Tue, 23 Mar
+18
586
00:30
0
568
01:30
0
568
02:30
+2
570
03:30
0
570
04:30
+1
571
05:30
+1
572
06:30
0
572
07:30
0
572
08:30
0
572
09:30
+2
574
10:30
0
574
11:30
+1
575
12:30
0
575
13:30
0
575
14:30
+1
576
15:30
+1
577
16:30
+4
581
17:30
0
581
18:30
+2
583
19:30
+1
584
20:30
+1
585
21:30
+1
586
22:30
0
586
23:30
0
586
Wed, 24 Mar
+16
602
00:30
0
586
01:30
0
586
02:30
0
586
03:30
+1
587
04:30
+1
588
05:30
+1
589
06:30
0
589
07:30
+2
591
08:30
+1
592
09:30
0
592
10:30
0
592
11:30
0
592
12:30
0
592
13:30
+1
593
14:30
+2
595
15:30
+1
596
16:30
0
596
17:30
0
596
18:30
0
596
19:30
+4
600
20:30
0
600
21:30
+1
601
22:30
+1
602
23:30
0
602
Thu, 25 Mar
+18
620
00:30
0
602
01:30
0
602
02:30
+2
604
03:30
+1
605
04:30
0
605
05:30
+1
606
06:30
+3
609
07:30
0
609
08:30
0
609
09:30
+3
612
10:30
+1
613
11:30
0
613
12:30
0
613
13:30
0
613
14:30
0
613
15:30
+1
614
16:30
0
614
17:30
+1
615
18:30
+1
616
19:30
+2
618
20:30
0
618
21:30
+1
619
22:30
+1
620
23:30
0
620
Fri, 26 Mar
+11
631
00:30
0
620
01:30
0
620
02:30
0
620
03:30
+1
621
04:30
0
621
05:30
0
621
06:30
0
621
07:30
+1
622
08:30
+2
624
09:30
+1
625
10:30
+2
627
11:30
0
627
12:30
+1
628
13:30
+1
629
14:30
0
629
15:30
0
629
16:30
0
629
17:30
+1
630
18:30
0
630
19:30
0
630
20:30
+1
631
21:30
0
631
22:30
0
631
23:30
0
631
Sat, 27 Mar
+15
646
00:30
0
631
01:30
0
631
02:30
+1
632
03:30
0
632
04:30
0
632
05:30
0
632
06:30
+1
633
07:30
+2
635
08:30
0
635
09:30
0
635
10:30
0
635
11:30
0
635
12:30
0
635
13:30
0
635
14:30
0
635
15:30
+2
637
16:30
+1
638
17:30
+1
639
18:30
+1
640
19:30
+2
642
20:30
+3
645
21:30
+1
646
22:30
0
646
23:30
0
646
Sun, 28 Mar
+14
660
00:30
0
646
01:30
0
646
02:30
+2
648
03:30
+1
649
04:30
0
649
05:30
0
649
06:30
+1
650
07:30
0
650
08:30
0
650
09:30
0
650
10:30
0
650
11:30
0
650
12:30
0
650
13:30
0
650
14:30
0
650
15:30
+2
652
16:30
+1
653
Mon, 29 Mar
+8
668
00:30
+7
660
Tue, 30 Mar
+7
675
00:30
+8
668
Wed, 31 Mar
+11
686
00:30
+7
675
Thu, 1 Apr
+10
696
00:30
+11
686
Fri, 2 Apr
+14
710
00:30
+10
696
Sat, 3 Apr
+15
725
00:30
+14
710
Sun, 4 Apr
+14
739
00:30
+15
725
Mon, 5 Apr
+17
756
00:30
+14
739
Tue, 6 Apr
+14
770
00:30
+17
756
Wed, 7 Apr
+19
789
00:30
+14
770
Thu, 8 Apr
+6
795
00:30
+19
789
Fri, 9 Apr
+15
810
00:30
+6
795
Sat, 10 Apr
+6
816
00:30
+15
810
Sun, 11 Apr
+6
822
00:30
+6
816
Mon, 12 Apr
+6
828
00:30
+6
822
Tue, 13 Apr
+8
836
00:30
+6
828
Wed, 14 Apr
+6
842
00:30
+8
836
Thu, 15 Apr
+5
847
00:30
+6
842
Fri, 16 Apr
+2
849
00:30
+5
847
Sat, 17 Apr
+9
858
00:30
+2
849
Sun, 18 Apr
+7
865
00:30
+9
858
Mon, 19 Apr
+5
870
00:30
+7
865
Tue, 20 Apr
+5
875
00:30
+5
870
Wed, 21 Apr
+8
883
00:30
+5
875
Thu, 22 Apr
+9
892
00:30
+8
883
Fri, 23 Apr
+5
897
00:30
+9
892
Sat, 24 Apr
+5
902
00:30
+5
897
Sun, 25 Apr
+5
907
00:30
+5
902
Mon, 26 Apr
+3
910
00:30
+5
907
Tue, 27 Apr
+2
912
00:30
+3
910
Wed, 28 Apr
+6
918
00:30
+2
912
Thu, 29 Apr
+8
926
00:30