BirdieVPN 頻道

@BirdieVPN خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
03.10.2019 15:20
3 Oct 2019, 15:06 (791 روز پیش)
آمار انتشار #5:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 2 Oct
0
142
Sun, 29 Mar
0
20375
Mon, 30 Mar
+13
20388
11:06
20375
12:06
+1
20376
13:06
0
20376
14:06
+1
20377
15:06
+1
20378
16:06
+1
20379
17:06
+1
20380
18:06
+3
20383
19:06
+1
20384
20:06
0
20384
21:06
+3
20387
22:06
+1
20388
23:06
0
20388
Tue, 31 Mar
+11
20399
00:06
0
20388
01:06
0
20388
02:06
0
20388
03:06
0
20388
04:06
+1
20389
05:06
0
20389
06:06
+1
20390
07:06
0
20390
08:06
+1
20391
09:06
0
20391
10:06
+2
20393
11:06
+1
20394
12:06
+1
20395
13:06
0
20395
14:06
0
20395
15:06
0
20395
16:06
+1
20396
17:06
0
20396
18:06
0
20396
19:06
0
20396
20:06
+1
20397
21:06
+1
20398
22:06
+1
20399
23:06
0
20399
Wed, 1 Apr
+8
20407
00:06
0
20399
01:06
0
20399
02:06
0
20399
03:06
0
20399
04:06
0
20399
05:06
0
20399
06:06
0
20399
07:06
0
20399
08:06
0
20399
09:06
+1
20400
10:06
+1
20401
11:06
0
20401
12:06
0
20401
13:06
0
20401
14:06
0
20401
15:06
+1
20402
16:06
0
20402
17:06
+1
20403
18:06
0
20403
19:06
+1
20404
20:06
+2
20406
21:06
0
20406
22:06
0
20406
23:06
0
20406
Thu, 2 Apr
+11
20418
00:06
+1
20407
01:06
0
20407
02:06
+1
20408
03:06
0
20408
04:06
0
20408
05:06
0
20408
06:06
0
20408
07:06
0
20408
08:06
0
20408
09:06
0
20408
10:06
+1
20409
11:06
0
20409
12:06
0
20409
13:06
+1
20410
14:06
+1
20411
15:06
0
20411
16:06
+1
20412
17:06
+1
20413
18:06
0
20413
19:06
+2
20415
20:06
+1
20416
21:06
+1
20417
22:06
+1
20418
23:06
0
20418
Fri, 3 Apr
+13
20431
00:06
0
20418
01:06
0
20418
02:06
+1
20419
03:06
0
20419
04:06
0
20419
05:06
0
20419
06:06
+1
20420
07:06
0
20420
08:06
+2
20422
09:06
0
20422
10:06
0
20422
11:06
0
20422
12:06
+1
20423
13:06
0
20423
14:06
0
20423
15:06
+2
20425
16:06
0
20425
17:06
0
20425
18:06
0
20425
19:06
+1
20426
20:06
+3
20429
21:06
+1
20430
22:06
+1
20431
23:06
0
20431
Sat, 4 Apr
+15
20446
00:06
0
20431
01:06
+1
20432
02:06
+2
20434
03:06
0
20434
04:06
+1
20435
05:06
0
20435
06:06
+1
20436
07:06
0
20436
08:06
+1
20437
09:06
0
20437
10:06
+1
20438
11:06
0
20438
12:06
+1
20439
13:06
0
20439
14:06
+2
20441
15:06
0
20441
16:06
+1
20442
17:06
0
20442
18:06
+1
20443
19:06
+2
20445
20:06
+1
20446
21:06
0
20446
22:06
0
20446
23:06
0
20446
Sun, 5 Apr
+9
20455
00:06
0
20446
01:06
+1
20447
02:06
0
20447
03:06
0
20447
04:06
0
20447
05:06
+1
20448
06:06
+1
20449
07:06
+2
20451
08:06
0
20451
09:06
0
20451
10:06
+1
20452
11:06
0
20452
12:06
0
20452
13:06
0
20452
14:06
0
20452
15:06
0
20452
16:06
0
20452
17:06
0
20452
18:06
+1
20453
19:06
0
20453
20:06
+1
20454
21:06
0
20454
22:06
0
20454
23:06
+1
20455
Mon, 6 Apr
+16
20471
00:06
0
20455
01:06
+1
20456
02:06
0
20456
03:06
+1
20457
04:06
+1
20458
05:06
0
20458
06:06
+1
20459
07:06
0
20459
08:06
0
20459
09:06
+1
20460
10:06
+1
20461
11:06
+1
20462
12:06
0
20462
13:06
+1
20463
14:06
+2
20465
15:06
0
20465
16:06
+1
20466
17:06
0
20466
18:06
0
20466
19:06
+1
20467
20:06
+1
20468
21:06
0
20468
22:06
+1
20469
23:06
0
20469
Tue, 7 Apr
+7
20478
00:06
+2
20471
01:06
0
20471
02:06
0
20471
03:06
0
20471
04:06
+2
20473
05:06
0
20473
06:06
0
20473
07:06
0
20473
08:06
0
20473
09:06
0
20473
10:06
+1
20474
11:06
0
20474
12:06
0
20474
13:06
0
20474
14:06
+1
20475
15:06
0
20475
16:06
0
20475
17:06
0
20475
18:06
+1
20476
19:06
0
20476
20:06
+1
20477
21:06
0
20477
22:06
+1
20478
23:06
0
20478
Wed, 8 Apr
+9
20487
00:06
0
20478
01:06
+1
20479
02:06
0
20479
03:06
0
20479
04:06
0
20479
05:06
0
20479
06:06
0
20479
07:06
0
20479
08:06
+1
20480
09:06
0
20480
10:06
+2
20482
11:06
0
20482
12:06
0
20482
13:06
0
20482
14:06
0
20482
15:06
0
20482
16:06
0
20482
17:06
0
20482
18:06
+2
20484
19:06
+1
20485
20:06
0
20485
21:06
0
20485
22:06
+1
20486
23:06
0
20486
Thu, 9 Apr
+8
20495
00:06
+1
20487
01:06
0
20487
02:06
0
20487
03:06
0
20487
04:06
0
20487
05:06
0
20487
06:06
0
20487
07:06
0
20487
08:06
+2
20489
09:06
+1
20490
10:06
0
20490
11:06
+1
20491
12:06
+2
20493
13:06
+1
20494
14:06
0
20494
15:06
0
20494
16:06
+1
20495
17:06
0
20495
18:06
0
20495
19:06
0
20495
20:06
0
20495
21:06
0
20495
22:06
0
20495
23:06
0
20495
Fri, 10 Apr
+9
20504
00:06
0
20495
01:06
0
20495
02:06
0
20495
03:06
+3
20498
04:06
0
20498
05:06
0
20498
06:06
0
20498
07:06
0
20498
08:06
0
20498
09:06
+1
20499
10:06
+1
20500
11:06
0
20500
12:06
+1
20501
13:06
0
20501
14:06
+1
20502
15:06
0
20502
16:06
0
20502
17:06
+1
20503
18:06
+1
20504
19:06
0
20504
20:06
0
20504
21:06
0
20504
22:06
0
20504
23:06
0
20504
Sat, 11 Apr
+7
20511
Sun, 12 Apr
+9
20520
Mon, 13 Apr
+8
20528
Tue, 14 Apr
+10
20538
Wed, 15 Apr
+7
20545
Thu, 16 Apr
+10
20555
Fri, 17 Apr
+12
20567
Sat, 18 Apr
+11
20578
Sun, 19 Apr
+6
20584
Mon, 20 Apr
+3
20587
Tue, 21 Apr
+7
20594
Wed, 22 Apr
+11
20605
Thu, 23 Apr
+8
20613
Fri, 24 Apr
+5
20618
Sat, 25 Apr
+9
20627
Sun, 26 Apr
+6
20633
Mon, 27 Apr
+12
20645
Tue, 28 Apr
+4
20649
Wed, 29 Apr
+4
20653
Thu, 30 Apr
+4
20657
Fri, 1 May
+5
20662
Sat, 2 May
+6
20668
Sun, 3 May
+6
20674
Mon, 4 May
+16
20690
Tue, 5 May
+5
20695
Wed, 6 May
+3
20698
Thu, 7 May
+2
20700
Fri, 8 May
+6
20706
Sat, 9 May
+7
20713
Sun, 10 May
+8
20721
Mon, 11 May
+12
20733
Tue, 12 May
+3
20736
Wed, 13 May
+9
20745
Thu, 14 May
+10
20755
Fri, 15 May
+5
20760
Sat, 16 May
+7
20767
Sun, 17 May
+9
20776
Mon, 18 May
+9
20785
Tue, 19 May
+3
20788
Wed, 20 May
+1
20789
Thu, 21 May
+13
20802
Fri, 22 May
+10
20812
Sat, 23 May
+3
20815
Sun, 24 May
+6
20821
Mon, 25 May
+6
20827
Tue, 26 May
+7
20834
Wed, 27 May
+5
20839
Thu, 28 May
+6
20845
Fri, 29 May
+7
20852
Sat, 30 May
+7
20859
Sun, 31 May
+6
20865
Mon, 1 Jun
+6
20871
Tue, 2 Jun
+3
20874
Wed, 3 Jun
+3
20877
Thu, 4 Jun
+6
20883
Fri, 5 Jun
+3
20886
Sat, 6 Jun
+3
20889
Sun, 7 Jun
+5
20894
Mon, 8 Jun
+1
20895
Tue, 9 Jun
+9
20904
Wed, 10 Jun
+1
20905
Thu, 11 Jun
+1
20906
Fri, 12 Jun
0
20906
Sat, 13 Jun
+4
20910
Sun, 14 Jun
+5
20915
Mon, 15 Jun
+7
20922
Tue, 16 Jun
+4
20926
Wed, 17 Jun
+3
20929
Thu, 18 Jun
+3
20932
Fri, 19 Jun
+6
20938
Sat, 20 Jun
+5
20943
Sun, 21 Jun
+2
20945
Mon, 22 Jun
+4
20949
Tue, 23 Jun
+6
20955
Wed, 24 Jun
+3
20958
Thu, 25 Jun
+5
20963
Fri, 26 Jun
+7
20970
Sat, 27 Jun
+4
20974
Sun, 28 Jun
+1
20975
Mon, 29 Jun
+8
20983
Tue, 30 Jun
+5
20988
Wed, 1 Jul
+3
20991
Thu, 2 Jul
+9
21000
Fri, 3 Jul
+3
21003
Sat, 4 Jul
+1
21004
Sun, 5 Jul
+5
21009
Mon, 6 Jul
+2
21011
Tue, 7 Jul
+2
21013
Wed, 8 Jul
+2
21015
Thu, 9 Jul
+2
21017
Fri, 10 Jul
+4
21021
Sat, 11 Jul
+6
21027
Sun, 12 Jul
+6
21033
Mon, 13 Jul
+4
21037
Tue, 14 Jul
+5
21042
Wed, 15 Jul
+3
21045
Thu, 16 Jul
+5
21050
Fri, 17 Jul
+5
21055
Sat, 18 Jul
+3
21058
Sun, 19 Jul
+1
21059
Mon, 20 Jul
+4
21063
Tue, 21 Jul
+2
21065
Wed, 22 Jul
+3
21068
Thu, 23 Jul
+2
21070
Fri, 24 Jul
+3
21073
Sat, 25 Jul
+3
21076
Sun, 26 Jul
+3
21079
Mon, 27 Jul
+4
21083
Tue, 28 Jul
+3
21086
Wed, 29 Jul
0
21086
Thu, 30 Jul
+2
21088
Fri, 31 Jul
+1
21089
Sat, 1 Aug
+3
21092
Sun, 2 Aug
+3
21095
Mon, 3 Aug
+5
21100
Tue, 4 Aug
+2
21102
Wed, 5 Aug
+2
21104
Thu, 6 Aug
+4
21108
Fri, 7 Aug
+2
21110
Sat, 8 Aug
+3
21113
Sun, 9 Aug
+1
21114
Mon, 10 Aug
+5
21119
Tue, 11 Aug
+3
21122
Wed, 12 Aug
+5
21127
Thu, 13 Aug
+1
21128
Fri, 14 Aug
+2
21130
Sat, 15 Aug
+4
21134
Sun, 16 Aug
+4
21138
Mon, 17 Aug
+3
21141
Tue, 18 Aug
+1
21142
Wed, 19 Aug
+6
21148
Thu, 20 Aug
+5
21153
Fri, 21 Aug
+2
21155
Sat, 22 Aug
+4
21159
Sun, 23 Aug
+3
21162
Mon, 24 Aug
+1
21163
Tue, 25 Aug
+4
21167
Wed, 26 Aug
+2
21169
Thu, 27 Aug
+4
21173
Fri, 28 Aug
+2
21175
Sat, 29 Aug
+2
21177
Sun, 30 Aug
+2
21179
Mon, 31 Aug
+4
21183
Tue, 1 Sep
+1
21184
Wed, 2 Sep
+3
21187
Thu, 3 Sep
+2
21189
Fri, 4 Sep
+5
21194
Sat, 5 Sep
+5
21199
Sun, 6 Sep
+2
21201
Mon, 7 Sep
+2
21203
Tue, 8 Sep
0
21203
Wed, 9 Sep
+1
21204
Thu, 10 Sep
+1
21205
Fri, 11 Sep
+2
21207
Sat, 12 Sep
+2
21209
Sun, 13 Sep
+2
21211
Mon, 14 Sep
+2
21213
Tue, 15 Sep
+3
21216
Wed, 16 Sep
+5
21221
Thu, 17 Sep
+3
21224
Fri, 18 Sep
+2
21226
Sat, 19 Sep
+5
21231
Sun, 20 Sep
+3
21234
Mon, 21 Sep
+6
21240
Tue, 22 Sep
+3
21243
Wed, 23 Sep
+2
21245
Thu, 24 Sep
+2
21247
Fri, 25 Sep
+3
21250
Sat, 26 Sep
+4
21254
Sun, 27 Sep
+3
21257
Mon, 28 Sep
+4
21261
Tue, 29 Sep
+2
21263
Wed, 30 Sep
+1
21264
Thu, 1 Oct
+1
21265
Fri, 2 Oct
+4
21269
Sat, 3 Oct
+1
21270
Sun, 4 Oct
+2
21272
Mon, 5 Oct
+2
21274
Tue, 6 Oct
+1
21275
Wed, 7 Oct
+4
21279
Thu, 8 Oct
+2
21281
Fri, 9 Oct
0
21281
Sat, 10 Oct
+2
21283
Sun, 11 Oct
+3
21286
Mon, 12 Oct
0
21286
Tue, 13 Oct
+1
21287
Wed, 14 Oct
+2
21289
Thu, 15 Oct
+1
21290
Fri, 16 Oct
+4
21294
Sat, 17 Oct
+4
21298
Sun, 18 Oct
+2
21300
Mon, 19 Oct
+4
21304
Tue, 20 Oct
+1
21305
Wed, 21 Oct
+4
21309
Thu, 22 Oct
+3
21312
Fri, 23 Oct
+5
21317
Sat, 24 Oct
+1
21318
Sun, 25 Oct
+1
21319
Mon, 26 Oct
+4
21323
Tue, 27 Oct
+5
21328
Wed, 28 Oct
+3
21331
Thu, 29 Oct
+1
21332
Fri, 30 Oct
+3
21335
Sat, 31 Oct
+2
21337
Sun, 1 Nov
+5
21342
Mon, 2 Nov
+2
21344
Tue, 3 Nov
+2
21346
Wed, 4 Nov
+1
21347
Thu, 5 Nov
+1
21348
Fri, 6 Nov
+1
21349
Sat, 7 Nov
0
21349
Sun, 8 Nov
+6
21355
Mon, 9 Nov
+1
21356
Tue, 10 Nov
+2
21358
Wed, 11 Nov
+4
21362
Thu, 12 Nov
+3
21365
Fri, 13 Nov
+1
21366
Sat, 14 Nov
+2
21368
Sun, 15 Nov
+2
21370
Mon, 16 Nov
+4
21374
Tue, 17 Nov
+3
21377
Wed, 18 Nov
+4
21381
Thu, 19 Nov
+5
21386
Fri, 20 Nov
+3
21389
Sat, 21 Nov
+6
21395
Sun, 22 Nov
+4
21399
Mon, 23 Nov
0
21399
Tue, 24 Nov
+1
21400
Wed, 25 Nov
+5
21405
Thu, 26 Nov
+4
21409
Fri, 27 Nov
+2
21411
Sat, 28 Nov
+1
21412
Sun, 29 Nov
+2
21414
Mon, 30 Nov
+6
21420
Tue, 1 Dec
+3
21423
Wed, 2 Dec
+4
21427
Thu, 3 Dec
+4
21431
Fri, 4 Dec
+3
21434
Sat, 5 Dec
+3
21437
Sun, 6 Dec
+4
21441
Mon, 7 Dec
0
21441
Tue, 8 Dec
+1
21442
Wed, 9 Dec
+3
21445
Thu, 10 Dec
+1
21446
Fri, 11 Dec
+1
21447
Sat, 12 Dec
+2
21449
Sun, 13 Dec
+1
21450
Mon, 14 Dec
+3
21453
Tue, 15 Dec
+2
21455
Wed, 16 Dec
+3
21458
Thu, 17 Dec
+3
21461
Fri, 18 Dec
+2
21463
Sat, 19 Dec
+1
21464
Sun, 20 Dec
+2
21466
Mon, 21 Dec
+4
21470
Tue, 22 Dec
0
21470
Wed, 23 Dec
+3
21473
Thu, 24 Dec
+3
21476
Fri, 25 Dec
+3
21479
Sat, 26 Dec
0
21479
Sun, 27 Dec
+7
21486
Mon, 28 Dec
+1
21487
Tue, 29 Dec
0
21487
Wed, 30 Dec
+1
21488
Thu, 31 Dec
0
21488
Fri, 1 Jan
+5
21493
Sat, 2 Jan
+2
21495
Sun, 3 Jan
+1
21496
Mon, 4 Jan
+2
21498
Tue, 5 Jan
+2
21500
Wed, 6 Jan
+1
21501
Thu, 7 Jan
+4
21505
Fri, 8 Jan
+3
21508
Sat, 9 Jan
+2
21510
Sun, 10 Jan
+3
21513
Mon, 11 Jan
+2
21515
Tue, 12 Jan
+1
21516
Wed, 13 Jan
+4
21520
Thu, 14 Jan
+3
21523
Fri, 15 Jan
+2
21525
Sat, 16 Jan
+4
21529
Sun, 17 Jan
+3
21532
Mon, 18 Jan
0
21532
Tue, 19 Jan
+4
21536
Wed, 20 Jan
+3
21539
Thu, 21 Jan
+1
21540
Thu, 2 Dec
+390
21930